Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. december 28.

Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Hajápolók

A nagyon károsodott és száraz hajnak biztosítani a  simaságot és fényt.

Alkalmazás 3 lehetősége

1. Mosás előtti speciális ellátást
  2. Mosás után a nedves hajra, intenzív gondozás és simaság érdekében
  3. Száraz hajon a hajstruktura és megjelenés javításának érdekében

senskin

2016. június 4.

Én vagy balzsammal keverem be, vagy mosás előtt használom. Az utolsó öblítés nekem meleg és hideg vizes hajöblítés. Nekem bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.

HardCandy092

2016. január 9.

Fenékig érő festett hajra használom és nagyon szeretem. Miután olaj, nem szabad túlzásba vinni, mert összeragad a kéz meg a haj is, de megfelelően alkalmazva abszolút véd a töredezéstől (és az ollótól). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Blond99

2016. január 4.

Már vagy egy éve vettem, de nagyot csalódtam benne. A hajamon inkább ront, mint használ, ráadásul utálom ahogy a kezemre tapad, és ha nem mosom le, rajtam marad az a tömény szag is. Nem hiszem, hogy elhasználom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone