Schwarzkopf

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Az Express Hajregeneráló Balzsam UV-szűrőt tartalmazó formulája védi a festett hajat és könnyű kifésülhetőséget biztosít. A lélegzetelállítóan fényes hajért és az elbűvölő fényvisszaverésért.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
MedicineDerm

2017. június 19.

Száraz és vizes hajra fújva is segíti a fésülést, és az illata miatt egy füstös hely után egész jól eltünteti a hajamba szívódott szagokat. Kicsit csúszós érzetű lesz utána a hajam, amit nem bánok, de olyan természetellenes picit. Sajnos semennyire nem ápol, csak pillanatnyi hatása van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Debreczeni

2017. április 25.

Imádom😍 Könnyű vele fésülni, és az illata a legjobb. Mindig azon gondolkodom van-e ilyen illatú parfüm. Ha valaki valamilyen csoda folytán tud egy ilyet, az szóljon! 🙏🙏

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

brethalia

2017. február 16.

Azt nem igazán látom, hogy mint balzsam, mennyire válik be, de mint kifésülő spray, én nagyon szeretem. :D Ha túlzásba viszem, nem tesz jót a hajam állagának, de vizesen, hajmosás után befújkálva teljesen jó, nem zsírosít vagy nehezít el.
Az illata nekem is bejön. :)

A színmegtartó hatásáról nem tudok biztosan nyilatkozni, mert már alapból megfakult hajszínen használtam, de az végülis megmaradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Az illata nekem is bejön. :)

Tutujka

2016. október 17.

Kellemes illat, hajamon változást nem vettem észre, csak annyit, hogy hamarabb zsírosodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

hiphoppergirl93

2016. július 7.

Nagyon könnyen kifésülhető a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Nagyon könnyen kifésülhető a haj.

Juccimo

2016. május 8.

Ajándékba kaptam, amúgy a hasonló sampont és sima balzsamot mindig használom, de ezzel idén szereztem az első tapasztalatokat. Minden hajmosás után, szárítás előtt befújom vele a hajamat, és tényleg érezhetően puhább, simább és fényesebb a hajam, mint máskor. Az illata is kellemes, egy flakon pedig rendszeres használat mellett is vagy fél évig elég, ahogy nézem. Mindemellett nem tudom, hogy újraveszem-e majd, mert a többi termék, amit használtam eddig, is szépen karbantartja a hajamat, de meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

szakszil

2016. április 28.

Ez a kedvencem a többit is már kipróbáltam, de az illata miatt ez a kedvenc, sokáig elég én hajmosás után balzsamozok és utána szoktam vele befújni a hajam, mivel szőkített hajam van ezért igényli az extra hidratálást és használ, nekem csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

missmomsen

2015. november 3.

Volt lakótársam használt ilyet, az illata miatt vettem meg én is. Egész nap megmarad az illat, és puha marad a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

VVioletta

2015. október 10.

Sok éve használom a termékcsalád valamelyik fajtáját, leginkább ezt a color protect-et. Szerintem betartja, amit ígér, fényt ad, könnyebben kifésülhető a hajam és ami a plusz: sokkal könnyebben formázható a hajam, anélkül, hogy elnehezülne, nem is kell hajhabot használnom. Régi kedvenc, jól bevált termék, 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

Tinxy

2015. augusztus 24.

Én szeretem, amikor a hajamra fújom utána érezhetően puhább, azonban nem bírja ki hajmosástól hajmosásig, én szinte minden nap fújok a száraz tincseimre. Érzetre jobb, de hosszútávon eredményt nem látok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Pantolactone, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid