Schwarzkopf

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Az Express Hajregeneráló Balzsam UV-szűrőt tartalmazó formulája védi a festett hajat és könnyű kifésülhetőséget biztosít. A lélegzetelállítóan fényes hajért és az elbűvölő fényvisszaverésért.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Kingácska0807

2015. július 30.

Kitolja a hajmosást. Kellemes illat. Tényleg sokkal könnyebb kifésülni a hajam a használata után. Jó árban is van, sokáig elég,pedig gyakran használom. Nálam 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Moszatka

2015. április 21.

Bár a fésülést tényleg megkönnyíti, nekem valahogy "ragadós" és nehéz érzés marad a hajamon amikor ezt használom, elég kellemetlen érzés. A hajszínem sem lett tőle tartósabb sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 21.

Lina14

2015. április 5.

Mivel nem kaptam a tégelyeset ebből a termékcsaládból, ezért megvettem ezt, meg a tubusos, folyékony balzsamot. Önmagában nem vált ki egy balzsamozást, inkább egy kis pluszt ad: vagy indulás előtt fújok, és út közben szárad meg, vagy hajszárítás előtt permetezek egy kicsit mindenhova(ilyenkor alulra is). Fényesebb utána a hajam, meg jobban kifésülhető, de nem puhább vagy hidratáltabb, szerintem eu inkább optikai tuning :) szeretem, de egy olcsóbb, általános fény spray is tudja ezt, így nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 5.

Regi84

2015. február 12.

Reggelente fújom a hajvégeimre, mert a szőkítés kicsit megviseli őket, semmi extra, de remélem így később kell majd vágni :) az illatát szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

roszik.ivett.kitti

2015. február 3.

Jó az illata és könnyen fésülhető lesz tőle a hajam. Sajnos azt nem vettem észre, hogy tartósabb lenne a hajszínem, pedig már régóta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Charis

2014. szeptember 4.

Erős, nagyon dús, vastag szálú, festett hajam van. Anno a színvédelem miatt vásároltam meg, de el is ajándékoztam kb amikor a flakon negyedénél tartottam. Nekem ez semmit sem használt, olyan volt, mintha illatosított vizet permeteznék a hajamra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 4.

vrgbtt

2014. augusztus 28.

Őszintén szólva, csak azért adok rá 4*-ot, mert tudom, hogy még ennél is lehet jobb hajápolót találni.
Viszont messze a legjobb Gliss Kur termék a Color Shine&Protect. És nem csak a másmilyen fajtájú Gliss Kurok között, hanem úgy általában, amit a drogériák polcain meg lehet venni. Azt is mondhatnám, hogy a legjobb drogériás hajápoló amivel találkoztam. Szépen fésülhető lesz a hajam, jó illatú, nem lesz ragacsos.. tulajdonképpen nem tudok semmi rosszat mondani róla.

Mivel az én hajam elég egyedi (nagyon sok, nagyon vastag szálú, emelett folyamatosan festetem) nekem a legjobban a Garnier hajfestékes dobozában található balzsam, egy különleges vaniliás hajpakolás a fodrásznál és a kutyaszőrre való sampon+balzsam és filcesedés elleni szőrspray jött be. (Sztori: véletlenül mostam meg a hajam a kutyának való cuccal anyánál, és rájöttem, hogy baromi jó. Utána kíváncsiságból befújtam a hajam ezzel a spray-vel és zseniális.. nagyon vicces, tudom.. jó kis baleset volt)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

illesbarbi

2014. január 26.

Fújás közben nekem annyira nem tetszik az illata, de szárítást követően egész kellemes. Könnyebben fésülhető, és csillogóbb lesz tőle a hajam. Nekem bevált, tuti újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

TijuMK

2013. december 26.

Karácsonyra kaptam egyik kedves barátnőmtől. Fura mód nem irritál annyira a szaga mint a többi gliss kur terméknek, pedig nekem nagyon nem jön be ez a cukros émelyítő illat. Vizes hajon próbáltam ki, 4-5 fújással oszlattam el a hajamon és megszárítottam. Nem ragasztotta össze a hajam, nem vonta be ragacsos réteggel és nem is nehezítette el. Utána kivasaltam a hajam és már 4 napja szög egyenes és fényes. Lehet ennek a hatása... Minden esetre nem rossz termék de különösebb hasznát nem látom. Sajnos nem hidratált semmit. Magamnak nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Lills

2013. november 22.

Egyetlen pozitívuma, hogy amikor kifújom a flakonból, de még nem ér a hajamhoz, hihetetlen jó illata van. Sajnos a hajon már egész más, kevésbé jó illata lesz. Egyébként szerintem semmit nem csinál, nem tűnt fel, hogy fényesebb lenne a hajam, nem is zsírosít. Felesleges termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 22.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Pantolactone, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid