Schwarzkopf

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Az Express Hajregeneráló Balzsam UV-szűrőt tartalmazó formulája védi a festett hajat és könnyű kifésülhetőséget biztosít. A lélegzetelállítóan fényes hajért és az elbűvölő fényvisszaverésért.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
bikkmakk

2013. november 19.

Több éve használom minden hajmosás után. Enélkül nem is tudom, hogyan fésülném ki. Kicsit drága, de bevált, finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 19.

samtelen

2013. augusztus 12.

Az illata isteni, és nem igazán nehezíti el a hajat, de nekem elég sokat kellett fújnom a hajamra hogy érezzem a hatását. Kaptam, el fogom használni, de venni nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Borsolina

2013. május 29.

Nekem bevált,bár nem tudom mennyire védi a hajamat,de szép puha lesz tőle és isteni illata van.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Cory

2013. április 8.

balzsamként használom, így semmi hatása. ha száraz hajra fújom, teljesen elnehezedik a hajvég. nekem nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

Ilanor

2013. február 21.

Nekem mikor erőteljesen elkezdett száradni a hajam , még szárított rajta. És rossz minőségűvé , elekroszatikussá ,sprőddé tette.

Színvédelmet tényleg nyújt, még normál volt a hajam jól működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

Színvédelmet tényleg nyújt, még normál volt a hajam jól működött.

c.ancsa

2013. január 27.

A fekete testvérét használtam előtte, nagyon szerettem. Bár azt sem úgy használtam, hogy vizesen balzsamnak, mert nekem az nagyon kevés. Göndör, száraz, fénytelen, sprőd a hajam... :( Vágytam egy kis illatváltozásra, azt már nagyon megszokta az orrom egy év alatt. Engem fel tud villanyozni ha egy új, jó illatú terméket használok. :) Úgyhogy gondoltam újítok, erről nagyon jókat írtatok és egy kis fény sem árt a hajamnak. De bár ne tettem volna!!!! :(( Ahogy ráfújom, még oké, de amikor kezd megszáradni, annyira kiszárítja és sprőddé teszi, hogy olyan, mint ahogy mondani szoktam, mint egy szénakazal amit felgyújtottak. És minél többet használom, annál jobban. Sajnos nekem ez nem jó! Az illata tetszik, viszont ez teljesen szubjektív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

brigoka84

2012. november 8.

Régóta használom, és elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 8.

Régóta használom, és elégedett vagyok vele :)

angii

2012. szeptember 16.

elő használat után 5 csillag :) nagyon bejött :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

elő használat után 5 csillag :) nagyon bejött :))

azursatellite

2012. július 3.

Puhít és könnyebben kifésülhető a haj, ugyan nem festett a hajam de az enyémnek sem árt az UV szűrő, egész biztos :P Nem zsírosít és nem nehezíti el a hajat, bár a tövére nem szoktam fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

csefylillus

2012. július 3.

Télen-nyáron szuper, nekem elég száraz a hajam, de ezzel gyakorlatilag folyamatosan lehet fújkálni. Nem nehezíti el, könnyű kifésülést eredményez. Nedves és száraz hajon egyaránt működik. Annyi van, hogy 1-2 hónapig tart ki nekem, és úgy már annyira nem olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Pantolactone, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid