Schwarzkopf

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Az Express Hajregeneráló Balzsam UV-szűrőt tartalmazó formulája védi a festett hajat és könnyű kifésülhetőséget biztosít. A lélegzetelállítóan fényes hajért és az elbűvölő fényvisszaverésért.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
edina.samu

2012. július 2.

Nekem nagyon bevált! Nagyon száraz a hajam vége, de ez szépen puhítja és könnyűvé teszi.
Nagyon szeretem és szerintem újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Nagyon szeretem és szerintem újra fogom venni :)

Zsanci

2012. július 1.

Ez volt az a Gliss Kur, amit alig vártam, hogy elfogyjon, mert egyszerűen nem bírtam elviselni az "illatát" tömény, erős, émelyítő és a hatásánál sem vettem észre semmi extrát! És mostanában nem is látom a polcokon! Lehet nem csak nekem nem jött be?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Amelia38

2012. június 19.

Imádom ezt a terméket, jól fésülhető, puha, illatos lesz a hajam. Nekem kicsit túl édes az illata, de minden Gliss Kur-nak az.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 19.

napsugar14

2012. március 31.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, isteni illata van és gyönyörűen csillogóvá varázsolja a hajamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

Gonoszboszy

2012. március 27.

Az illata miatt használom, az nagyon tetszik. Időként fújok csak belőle.. hogy mennyire regenerál, arról sajnos nem igazán tudok nyilatkozni, de biztos hozzátesz valamit! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 27.

Lillababa

2012. február 27.

A Total repair és a Silk gloss is jobb volt nekem ebből a márkából.
(köszi,hogy szóltál BabaCica, az előző máshová ment volna,kicsit elnyomiskodtam:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 27.

A Total repair és a Silk gloss is jobb volt nekem ebből a márkából.

Macska

2012. február 14.

Nagyon szerettem, szép fényessé válik tőle a haj és hihetetlen jól fésülhetővé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

Nagyon szerettem, szép fényessé válik tőle a haj és hihetetlen jól fésülhetővé.

RedDemon

2012. február 8.

Csodálatos egy dolog ez. Derékig érő hajammal már nem tudtam mit kezdeni, vizesen szinte lehetetlen volt kifésülni. De ez megoldotta a problémámat. Azonnal átszalad rajta a fésű! Ráadásként olyan szép fényes és puha lesz tőle a hajam, hogy két napja mosott hajamra is azt hiszik, hogy frissen mosott. Tehát nem is nehezíti el és nem zsírosodik tőle. Ilyenkor télen nekem még az elektromosságot is korlátozza. Az illatát leszámítva, jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

gracecelestil

2012. január 27.

Fodrász ajánlotta. Azóta használom ezt, és a többi típusát. Nagyon meg vagyok velük elégedve. Könnyű, nem nehezíti el a hajat, nem ragasztja össze. A szórófej pont elég mennyiséget fúj. Ápoltabb, fényesebb tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 27.

joouyee

2012. január 19.

Festéstől kiszáradt a hajam, de már néhány nap használat után éreztem a változást. Tökéletesen bevált! Valóban fényesebb és könnyen kifésülhető lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 19.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Pantolactone, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid