Schwarzkopf

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Az Express Hajregeneráló Balzsam UV-szűrőt tartalmazó formulája védi a festett hajat és könnyű kifésülhetőséget biztosít. A lélegzetelállítóan fényes hajért és az elbűvölő fényvisszaverésért.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
ur.isten.ne.mar

2011. december 22.

Bajom nincs vele, ugyanolyan jó, mint az összes többi Gliss Kur fésülőbalzsam, viszont én nem annyira éreztem a hiperszuper UV-szűrő hatását, pedig ez lenne az, ami miatt speciálisan a festett hajra való. Innentől viszont akkor már szerintem jobb a Satin Relax vagy az Oil Nutritive, azoknak jobban szeretem az illatát.
Amúgy a csomagolása megváltozott (már nem piros a flakon, hanem átlátszó, a benne lévő trutyi pedig halvány rózsaszín), nem tudjátok véletlenül, hogy az összetételén változtattak-e?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 22.

bodnar.anna

2011. augusztus 23.

nagyon bevált

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

nagyon bevált

roni94

2011. július 6.

Nagyon jó :) Puha és csillogó lesz tőle a hajam és az illata is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 6.

Nagyon jó :) Puha és csillogó lesz tőle a hajam és az illata is szuper.

CherryBlossom

2011. június 30.

Én is meg vagyok elégedve vele:) Mondjuk az összes GlissKur bejött eddig nekem. Tényleg szép fényes lesz tőle a hajam, és nem nehezíti el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 30.

Ancsay

2011. június 30.

Ápolja és fényesíti a festett hajat. Emellett praktikus hiszen nem kell kiöblíteni. Én még az uszodába is elszoktam vinni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 30.

csillag1219

2011. június 9.

Én is nagyon szeretem ezeket a fújós balzsamokat, ezek nélkül nálam nincs hajápolás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 9.

strawberry92

2011. június 9.

Szerintem ugyanannyira jó mint az összes többi Gliss Kur spray:) Fényesebb és könnyebben kifésülhető lesz a hajam tőle.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Pantolactone, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid