Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Kategória:   Samponok

Bambusz- és orchideakivonattal simítja a hajat. Megbízható hatás. A Cell Repair System hajazonos fehérjével fokozott precizitással javítja a haj belső sérüléseit.

Nehezen kezelhető, göndörödő hajra.

renny07

2012. március 22.

Nekem bevált. Ha reggel ezzel mosom, akkor nincs vasalás:) Csak célirányos fésülés. A hajamat- fejbőrömet nem irritálta. Illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 22.

Málni

2012. március 4.

Egy nagy nulla ami az egyenesítést illeti:/ Az illata volt csak jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Egy nagy nulla ami az egyenesítést illeti:/ Az illata volt csak jó...

szappanka

2012. február 23.

fura, megszokhatatlan illata van (nekem legalábbis), ragad, zsírosít, és semmi hatása nincs. százszorta jobb egyenesítő samponok vannak...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Veruska

2011. december 26.

Egy flakonnal használtam el de elég is volt.Nem venném újra,kifésülhetetlen,gubancos és zsírosabb lett a hajam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 26.

pillelany

2011. december 18.

Nagyon bíztam benne, hogy kincsre találtam. Az illata nagyon tetszett, az állaga is jó. Nehezen kezelhető, göndörödő hajra jó de nálam az eredmény még nehezebben kezelhetőség ill. még göndörebb haj volt. A fejbőrömet annyira kiszárította, hogy legszívesebben szétmartam volna kínomban, mert nagyon viszketett. Számomra teljes pénzkidobás volt. Soha többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 18.

nagyorsolya78

2011. december 5.

Nekem bejött, ugyanaz van benne mint a profi Schwarzkopf mélytisztító samponban. A hajam mindentől hamar zsírosodik, ettől legalább szép fényes 2 mosás közt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 5.

engelfeuer

2011. november 3.

Rosszat nem tudok róla írni, de olyan nagyon jót sem. Az illata kellemes, nekem nem zsírosította a hajam, aránylag selymes lett, viszont nem olcsó. Egy flakonnal használtam belőle, de egyáltalán nem sírom vissza. Egynek elment...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 3.

TiaaRainbow

2011. október 12.

Egy időben sokat használtam,de a loknis hajamon szinte semmit nem segített. Az illata viszont nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 12.

szilvi07

2011. október 1.

Régen próbáltam ki a balzsammal együtt. Abban reménykedtem, hogy valamennyit simít a nagyon göndör hajamon. De semmi hatása sem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 1.

xameee

2011. szeptember 11.

Finom az illata, de hajmosás után azonnal moshattam újból. Rögtön zsíros lett tőle a hajam, akárhogy öblítettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.