Schwarzkopf

Ár:   761 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lozmor, az összetevőket feltöltötte: Lari, Módosítva: 2011. október 3.

Kategória:   Hajápolók

A speciális hatóanyag-kombináció növényi lecitint tartalmazó összetétele védi a száraz, igénybevett hajat a kiszáradástól. Fényes csillogást, rugalmasságot és selymességet kölcsönöz a hajnak. Használata a haja nem terheli.

Kiszerelés: 200 ml

timilla

2016. november 22.

Én elégedett vagyok vele, de tudni kell, hogy szalmaszáraz a hajam hossza, nem tudok rá elég kencét rakni, hogy egy kicsit simítsam-selymesítsem. Ezt a hajfénysprayt szárazon szoktam használni, mondjuk nem fújok rá egy tonnát, csak egy normális mennyiségű réteget egyenletesen. Az én hajamat simítja, fényesíti is, és rugalmas, szép esése lesz zsírosodás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

clevergirl

2016. november 21.

Nekem az illata tetszik. Főleg ha mosás után fújom a hajamra egészségesen fényes lesz tőle a hajam. Most mikor újra akartam venni, sem a Rossmannban, sem a DM ben nem találtam. Tudnátok tippet adni, hogy hol lehet beszerezni?
Köszönöm előre is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Köszönöm előre is!

Alma07

2016. október 20.

nekem bevált!szépen fényesít

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

nekem bevált!szépen fényesít

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
ritukaaa

2016. szeptember 25.

Hirtelen felindulásból vettem meg, utána olvastam itt az ilyen olyan véleményeket, kicsit féltem is, hogy pénzkidobás volt, de nekem bevált! Finom az illata, olyan tipikus Gliss Kur, és tényleg fényesebb a hajam, anélkül hogy zsírosítaná, plusz nem olyan szétálló így a hajam vége, hanem helyre teszi. Sokan írták ezt a zsírosodást, szerintem nem kell fél flakonnal ráfújni és úgy működni fog. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Chrissy

2016. augusztus 8.

Jujj, ez nagyon rossz vétel volt. Mániám a fényes haj, pedig szőke vagyok és a szőkék a naptól ragyognak, ha egészséges a hajuk, nem hajfényspray-től. Na de megvettem. Botrány rossz. Bulizni indultam, amikor kipróbáltam, a már kész frizurámra, vagyis a frissen mosott, kiengedett hosszú hajamra. Az illata igen erős és nem bejövős. A hatása: egy perc alatt lelapult tőle a hajam és úgy néztem ki, mint, aki nem mosott hajat 2 hétig. Ápoló hatásról nem tudok beszámolni. Engem kellett ápolni utána lelkileg, mert ilyen fejjel kellett elindulnom. Konty lett a vége persze. De nem olyan, mint a kifutón a modelleknek, hogy szépen a (szép) fejükre simul a haj és tükörfényes, hanem olyan, mint amikor falun összekötöd a mosásra már megérett hajad, hogy itt ki nem sz**ja le. El is ajándékoztam gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

szilvia.bano

2016. június 7.

Száraz hajon használtam. Nem tapasztaltam, hogy sokkal fényesebb lett volna tőle a hajam. Viszont az illatától egy idő után rosszul voltam, ha használtam. Nem vettem újra. Elseve selymes olaj, selymes olaj a krémben, termálvizes spray sokkal jobbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

szalamaja

2016. május 1.

az illata még parfümnek is elmenne de ügy e nem azért veszi az ember hogy jó illata legyen hanem hogy ápolja a haját.de ez a termék erre alkalmatlan.
mert 1liter zsírt is kenhettem volna a fejemre.
kb úgy néznék ki mint evvel a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

mert 1liter zsírt is kenhettem volna a fejemre.
kb úgy néznék ki mint evvel a termékkel.

nikol1118

2016. január 18.

Én a DM- ben vettem. Nagyin jó illata van, és tényleg fényes lett a hajam tőle. Nem ragadt, ki tudtam lazán fésülni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Nobody

2015. október 13.

Régen használtam. Kicsit nehéz és olajos maradt tőle a hajam. De imádtam az illatát. Régen láttam..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 13.

auberginecat

2015. május 20.

huhhhúúú, hát ez a kis motyó egyszer véletlenül jött velem haza a diszkontból, a polcon árválkodott csórikám egymagában, 300 forint volt. úgy megsajnáltam ott nagy magányában, hogy elhoztam, és IMÁDTAM. sajnos azóta sem láttam ilyet sehol. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Lecithin, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Lecithin