Schwarzkopf

Ár:   761 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lozmor, az összetevőket feltöltötte: Lari, Módosítva: 2011. október 3.

Kategória:   Hajápolók

A speciális hatóanyag-kombináció növényi lecitint tartalmazó összetétele védi a száraz, igénybevett hajat a kiszáradástól. Fényes csillogást, rugalmasságot és selymességet kölcsönöz a hajnak. Használata a haja nem terheli.

Kiszerelés: 200 ml

hvcs

2015. január 26.

Nekem ez instant zsírosság, bármilyen óvatosan fújom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

Nekem ez instant zsírosság, bármilyen óvatosan fújom is.

BonnyBunny

2014. december 18.

UD: újravettem azóta már 3. alkalommal, mintha másabb lenne az illata, kevésbé erős mint régebben volt. :)

Nem vagyok túlzottan oda a drogériás termékekért, főleg ami a hajápolást illeti, de engem ez a hajfény nagyon meggyőzött.
Vékony szálú hajam van, a legtöbb hajfény elnehezíti, de ez olyan könnyű, a szórófeje szépen szétteríti a hajon. Puhaságot és csillogást ad, de nem lapít. Én csak a hajam alsó részére szoktam fújni, ahol töredezettebb, öröm ránézni olyan finom tapintásúvá és egészséges kinézetűvé teszi. Az ára is elég baráti, azért a cc. 700 Ft-ért már kb. az ember után vágják a boltban, ráadásul nekem egy évig kitartott. (3 naponta mosok hajat, és párat minden mosás után fújtam belőle)
Az illata kicsit erős, de nekem tetszik :)
Mindent összegezve nekem ez A hajfény. Más márkát, többszörös áron is próbáltam, de azok nem váltak be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

Az illata kicsit erős, de nekem tetszik :)

egyedszilvi

2014. október 12.

De jó,hogy megláttam!Ez nagyon jó volt a hajamnak,évekig használtam rá.Száraz végű,festett hajra találták ki,fényes,egészségesebb tapintású lesz tőle.
Veszek is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 12.

Veszek is :)

ivor

2014. október 6.

Nekem sajnos zsírosította és elnehezítette a hajam, ezért csak ritkán használom, a töredezett hajvégeimre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 6.

CatLynn

2014. június 11.

Nagyon szeretem ezt a hajfény spray-t, már a sokadik flakonnal használom belőle! Alapból fényes a hajam, de amióta ezt használom, többen is megjegyezték, hogy milyen szép a hajam. Nekem már ezért megéri használni! A hajam selymes lesz tőle, könnyen fésülhető, és amit imádok benne, hogy nehezebben törik a hajam vége, mióta ezt használom! Nekem kicsit zsírosítja a hajamat így a sokadik flakon után, szerintem kicsit megszokta a hajam. Nyáron amúgy is összekötve hrodom a hajamat, szóval tartok most egy pihenőt, de alkalmakkor egyértelműen be fogom vetni, mert ez egy csodaszer! Az illata pedig mesés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

pacsalia

2014. február 17.

Vizes hajhosszra szoktam fújni, könnyű kifésülhetőségért. Tőre már csak szárazon, és így bevált. Az illata a legjobb benne, sokáig érezni. Viszont az árát nem éri meg - szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

mankablogja

2014. január 31.

Néhány hete használom hajmosások után.Az első két alkalommal nedves hajra is fújtam,ami hiba volt,mert úgy hamar bezsírosodott.Viszont ha a szárítás és formázás után használom,kellemes illatot ad a hajamnak.Nem mondanám,hogy eszeveszettül fényes,elhasználom,de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Vorsi

2014. január 23.

Nagyon régóta használom, már a sokadik flakon és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Hajmosás után, törölköző száraz hajra fújom, még fésülés előtt, majd így kezdem el megszárítani.Az illata kellemes, sajnos hamar elmúlik, de szuper a hatása, a hajam könnyen fésülhetővé, puhává és ragyogóan csillogóvá válik tőle. Nem nehezíti el, abszolút nincs az a "vanvalamiahajamon" érzés tőle! Ajánlom!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

csombi817

2013. december 8.

Szerintem kellemetlen szaga/illata van, és zsírosodik tőle a hajam. Nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Szerintem kellemetlen szaga/illata van, és zsírosodik tőle a hajam. Nem jó.

Moncsyy

2013. november 26.

A Gliss Kur termékeit szívesen vásárlom újra, viszont ez a hajfény spray egyáltalán nem fogott meg. Bár az ígéretét maximálisan teljesíti, ragyogóan fényes és puha hajat varázsol... viszont nagyobb mennyiség, vagy akár túl gyakori használat után ez gyorsan átvált a zsírosodó, lelapult és tincsekben csüngő kinézetbe. Az illata nagyon fincsi, pár órára tökéletes a hatása. De ennél mégis többet várnék egy hajfénytől...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Lecithin, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Lecithin