Schwarzkopf

Ár:   761 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lozmor, az összetevőket feltöltötte: Lari, Módosítva: 2011. október 3.

Kategória:   Hajápolók

A speciális hatóanyag-kombináció növényi lecitint tartalmazó összetétele védi a száraz, igénybevett hajat a kiszáradástól. Fényes csillogást, rugalmasságot és selymességet kölcsönöz a hajnak. Használata a haja nem terheli.

Kiszerelés: 200 ml

Akane

2013. július 14.

Egy sima hajfény, ami szerintem a közepes minőséget sem üti meg, klasszisokkal jobb termékek vannak hajfényesítésre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Ina15

2013. április 26.

Egyetértek az előttem szólóhoz, Gwen-hez. Régen sokkal jobb volt ez a termék, az én hajamat egyáltalán nem is fényesíti. Nagyot csalódtam amikor megvettem! Többet nem veszem újra. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Gwen

2013. április 6.

Ez a termék pár évvel ezelőtt csillagos 5-öst ért :) Még a fodrászom ajánlotta, hogy csodát tesz a száraz hajjal, és szép fényes lesz tőle. Így is volt. Viszont megváltozott az összetétele szerintem, mert már sokkal többet kell a hajamra fújni, hogy olyan hatást érjek el vele, mint annak idején, és hamarabb fel is szívódik a hajamon-magyarán, mintha semmit sem fújtam volna rá, olyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

Pöti

2013. március 23.

Jó pár flakonnal használtam el. Nem tudom miért nem veszem mostanában újra, nem rossz termék pedig.. Fényesít, ápol..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 23.

sydneyke001

2013. március 15.

Csak alkalmakra használtam.
Akkor nagyon szép fényt adott a hajamnak.
De másnap mosni kellett , mert úgy nézett ki utána mint egy zsírosbödön...
:D
Nem vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Csak alkalmakra használtam.
Akkor nagyon szép fényt adott a hajamnak.
De másnap mosni kellett , mert úgy nézett ki utána mint egy zsírosbödön...
:D
Nem vettem újra.

lizi

2013. január 3.

Nagyon szeretem, régóta használom. Fényes és puha lesz tőle a hajam és remek az illata. A többi ilyen tipusú gliss kur hajápolót is használom, azok is nagyon jók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 3.

lieber.judit

2012. december 4.

Őszintén szólva én az illata miatt használom,imádom a Gliss kur illatot. de csak a sampont, a balzsamot,és ezt.. a pumpás dolgok elnehezítik a hajamat. ez szép csillogást ad a hajamnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.

evi_iv

2012. november 23.

A frizurám befejezése képen szoktam átfújni a hajvégek területét.
Főleg ha előtte hajhabot vagy hajlakot használtam,ami egy kicsit kiszárította.
Hajtőre sose fújjátok,rögtön lezsírosítja!!!
Nekem így bevált,egészségesebbnek tűnik tőle a szőkített hosszú hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

A frizurám befejezése képen szoktam átfújni a hajvégek területét.
Főleg ha előtte hajhabot vagy hajlakot használtam,ami egy kicsit kiszárította.
Hajtőre sose fújjátok,rögtön lezsírosítja!!!
Nekem így bevált,egészségesebbnek tűnik tőle a szőkített hosszú hajam.

redberry.247

2012. november 6.

Nekem sem igazán jött be, pedig nagyon reméltem, hogy a szöszösödést csökkenteni tudja, de sajnos nem. Fényt ad, de arra igazából nincs szükségem, úgyhogy az én hajamnak elég hasztalan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

eper.288

2012. október 15.

Igaz, h tartalmaz paraffin olajat,ami kőolaj származék, de nekem sokat segít, mert nem engedi túlszáradni a hajamat, ez főleg hajszárítás után probléma, olyankor át-fújkodom vele, kifésülöm és a kusza szálak szépen lelapulnak, simább, sokkal fényesebb a hajam tőle. Elég olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Lecithin, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Lecithin