Schwarzkopf

Ár:   761 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lozmor, az összetevőket feltöltötte: Lari, Módosítva: 2011. október 3.

Kategória:   Hajápolók

A speciális hatóanyag-kombináció növényi lecitint tartalmazó összetétele védi a száraz, igénybevett hajat a kiszáradástól. Fényes csillogást, rugalmasságot és selymességet kölcsönöz a hajnak. Használata a haja nem terheli.

Kiszerelés: 200 ml

Nicu

2012. augusztus 5.

Szeretem ezt a hajfény sprayt. Nem kell belőle sok, és akkor nem nehezíti el a hajat, szép csillogást ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

bandita

2012. április 23.

Én is szerettem ezt a terméket évekkel ezelőtt, amikor még derékig érő hosszú, dauerolt hajam volt. Tökéletesen rendben tartotta, nem nehezítette el, ha zsírosította volna is, a dauer miatt ez csak plusz lett volna. A fejbőrömet sem bántotta. A göndörséget sokáig megőrizte, selymes fényes csigák formájában. Most rövid melírozott hajam van, így már nem használom, de örülök, hogy itt látom róla a pozitív véleményedet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 23.

mariann33

2012. április 23.

Ez még szakmai szemmel is kimagaslóan az egyik legjobb HAJFÉNY-és véletlenül sem hajlakk.Hisz rá is van írva!Legalább 15-16 éve használom,régen valóban akkora kiszerelésű volt,mint manapság a hajlakkok,majd eltűnt a forgalomból kis időre,és ilyen kis kiszerelésben tért vissza(100ml).Így is sokáig elég,mivel nagyon kevés kell belőle,vizes hajra is lehet fújni,ha csak ápolás céljából használjuk.Teljesen arányban van szerintem a kiszerelés az árral-én 600-ft.-ért szoktam venni-a többi hajfény,ami szintén jó,mind 4-5-ször ennyibe kerül.A Gliss termékeket eleve nem szeretem,semmire sem jók,nem is értem milyen véletlennél fogva lett ez egy kivétel.Mindenesetre akinek nem vált be,valószínűleg túl sokat fújt belőle,ezért zsíros lett a haj,és persze gyorsan elfogyott a termék....mielőtt negatív véleménnyel illetünk bármit itt,nem árt rendeltetés szerűen kipróbálni azt,hiszen sok fogyasztó az itt olvasott vélemények alapján dönt talán úgy,hogy megvegyen-e valamit,vagy sem.Nekem is sokszor segítség ez az oldal,ha számomra ismeretlen terméket szeretnék venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 23.

médea

2012. február 26.

Megvettem, évvekkel ezelött és csak egyszer használtam. Mikor ráfujtam a hajamra, gyönyörűen csillogott kb. egy fél óráig, utána pedig már csak hihetetlenül zsírosnak látszott, mintha több hete nem mostam volna hajat. Az összetevői miatt hajápolónak, hajvégekre sem éri meg megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

honey

2012. február 8.

Szép fényt ad a hajamnak, nem ragad ! De szerintem gyorsan elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

Szép fényt ad a hajamnak, nem ragad ! De szerintem gyorsan elfogy!

Széncinke

2012. február 4.

Frissen mosott hajnál megelőzi a szénakazal-hatást, illetve amikor még rendszeresen úsztam, szép fényt adott a száraz hajnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Rosewood

2012. január 30.

Ez bizony nem hajlakk, hanem hajfény.
Szép fényt ad a hajnak, de nagyon kevés kell belőle, különben zsírosítja a hajat.
Ápolásra nem való, csak hogy megszelídítse a szárazabb fürtöket, vagy ha nagyon elektromos a haj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 30.

Ez bizony nem hajlakk, hanem hajfény.

drmajoroseva

2012. január 8.

Ez egy lecitin tartalmú hajfény, illetve hajápoló - régen lenolaj is volt benne. Nekem párás, esős időben 100 felé áll a hajam, így indulás előtt, reggelente szoktam egy picit ráfújni a hajamra.Kordában tartja az oroszlánsörényemet, illetve nyáron szépen csillog tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 8.

loraren

2011. november 21.

Szerintem sem hajlakk, vagy ha igen, annak elég rossz, mert nem rögzíti a hajat... Ápolni viszont úgy emlékszem, ápolja, de nekem is hamar elfogyott. Nem volt rossz, de annyira jó sem, mert soha nem vettem meg belőle a 2. flakont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 21.

annamarialado

2011. november 20.

Tudomasom szerint ez csak hajfeny en semmilyen hajlak hatast nem eszleltem,,valoban puha selymes finom tapintasa volt a hajamnak, szaraz fenytelen szokitett hajamnak szeretem az illatat is,,nekem kicsi volt a kiszereles.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 20.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Lecithin, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Lecithin