Schwarzkopf

Ár:   761 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lozmor, az összetevőket feltöltötte: Lari, Módosítva: 2011. október 3.

Kategória:   Hajápolók

A speciális hatóanyag-kombináció növényi lecitint tartalmazó összetétele védi a száraz, igénybevett hajat a kiszáradástól. Fényes csillogást, rugalmasságot és selymességet kölcsönöz a hajnak. Használata a haja nem terheli.

Kiszerelés: 200 ml

nemesanita

2011. szeptember 25.

Egyik kedvenc hajlakkom!Finom illat,nem ragad és szép fényt ad a hajamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 25.

Egyik kedvenc hajlakkom!Finom illat,nem ragad és szép fényt ad a hajamnak.

lozmor

2011. szeptember 11.

Nagyon szeretem. Könnyű, rendezett és fényes lesz tőle a haj. Ha frissen mosottra használom akkor azért jó, mert nem lesz szénaboglya, ha pedig több naposra, akkor azért, mert lágyítja és tényleg természetes fényt ad a mattabb, szárazabb hajnak. (Úristen, ez a bejegyzés olyan, mint egy reklámszöveg)

Amúgy a hatása is viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 11.

Amúgy a hatása is viszonylag tartós.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Lecithin, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Lecithin