Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rnee, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

A folyékony selyem ragyogás sampon oldott selyemmel lágyságot és lélegzetelállító fényt biztosít. Haja olyan lesz, akár a selyem. Innováció:  a cell repair system hajazonos fehérjével fokozott precizitással javítja a haj belső sérüléseit.

Ercsi

2014. november 15.

Nekem tetszik az illata, és szép puha tapintású lesz tőle a hajam. Mostanában ez vált be a legjobban a kipróbált samponok közül. Gliss kur kifésülő spray-vel nagyon jól működik, mindenkinek ajánlom. :) 5 csillagot kap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

csk1kom

2014. október 17.

Nekem egyáltalán nem vált be, sprőddé tette hajam és az illata is kellemetlen szerintem, de ugye ki mit szeret. A balzsammal együtt használtam, de nem vettem meg többet. A hajam könnyű lett tőle, de mégsem az igazi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

soosrekasag

2014. október 11.

Könnyen zsírosodó hajam max két napig bírta normális formában tartani magát, amúgy a második nap végére általában már vállalhatatlan volt. A töredezettségen nem tudom, mennyit segített, mert más termékekkel is ápoltam a hajvégeimet, de fantasztikusan puha, selymes, illatos és könnyen fésülhető lesz a hajcihőm! És persze egyáltalán nem nehezíti el. A másik meglepi, hogy az olajas pakolásokat már szinte az első mosás alkalmával majdnem teljesen letisztítja a hajtövekről is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 11.

ldsh

2014. október 10.

Az én hajamra ez nem igazán vált be, vagy háromszor át kell vele mosnom a hajam, hogy rendesen tiszta legyen, pedig 3 naponta mosom a hajam, de az illatát nagyon imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 10.

Bluedream

2014. augusztus 11.

Egyik leg-leg-legjobb samponom ami valaha érintette a hajam. ^^
A családból csak ezt a sampont használtam külön, jól habzik, nem zsírosítja a hajam, nem nehezíti, puha és fényes lesz tőle, könnyen kezelhető, és annyira erős és kellemes az illata, hogy sokszor még a legközelebbi mosás előtt is érzem rajta ha megszagolom. Egyébként kifejezetten zsírosodásra hajlamos a hajam, a végei pedig legtöbbször durván töredezettek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Egyik leg-leg-legjobb samponom ami valaha érintette a hajam. ^^

zombia

2014. július 29.

Valahogy nem vált be.. zsírosította a hajamat :/ Szerintem sosem fogom újravenni..alig vártam, hogy elfogyjon.. balzsammal és sprayvel együtt használtam ( hajtöveimre az utóbbiakat nem) pedig, hogy jó legyen..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

hankazse

2014. június 18.

Isteni az illata, napok múlva is érződik ha a balzsammal együtt használom. Puha és selymes lesz tőle a sörényem, azt teszi amit ígér. Két öblítéssel teljesen tisztává varázsolja a hajamat, jól habzik és a sűrűbb állagát is szeretem. 2-3 sampont szoktam váltogatni, ő az egyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

ingrid0411

2014. május 11.

Már jó pár éve használom a balzsammal együtt és nagyon szeretem. Nem zsírosít jobban mint más sampon, szépen tisztít. Utána fényes és sima a hajam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

sztinke

2014. április 15.

Nem rossz sampon, de nem a kedvencem. Sajnos jobban zsírosítja a hajam, mint a piros, festett hajra való gliss kur sampon. A habzással, tisztítóhatással és illattal nincs gond ennél sem, de nem elég tartós a hatása, így csak közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

evaszabo1986

2014. február 7.

Az egèsz családot használom, mindegyik jòl teljesìt, főkènt együtt. 4pontot megèr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Színezék. Lilás piros.