Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rnee, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

A folyékony selyem ragyogás sampon oldott selyemmel lágyságot és lélegzetelállító fényt biztosít. Haja olyan lesz, akár a selyem. Innováció:  a cell repair system hajazonos fehérjével fokozott precizitással javítja a haj belső sérüléseit.

fanni413

2014. február 5.

Bár a világ legjobb samponja a piros Tigi, a páromhoz ilyet vettem, mert évekig jól bevált. Jól tisztít, nem szárít, nem lesz zsírcsomó a hajamból. Csodaszernek nem mondom, de bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

nagy.nikike

2014. február 4.

Már régebben vásároltam de még csak tegnap használtam először mert a kedvenc vanilliás kallos samponom páromnál maradt. Szóval az illata finom, jól habzik. Nekem nem lapította le hajam és finom puha lett tőle az illata még most is ézrődik, szóval nem rossz cucc ez. Az ára miatt levonok egy csillagot mert a kallos saponom is így teljesít és fele ennyibe kerül a négyszeres mennyiség.

Vissza tértem hozzá mert sajnos a kallos samponom becsődölt, de ez a sampon szépen hejre rakta a hajam ki tudtam vele tolni a hajmosást. Szóval nagyot nőtt a szememben ez a sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

shiningstar

2014. január 16.

Durva melléfogás ismét. Soha többet. Egyáltalán nem akar habzani a fejemen és éppen ezért attól félek hogy emiatt a kis rohadék miatt kell visszavennem a polcomra két flakon Head & Shoulderst mert újra korpát kapok. Egyáltalán nem habzik és nagyon sok kell belőle hogy a hajvégeimre is és a fülem tövéhez is jusson sampon. Mikor leöblítem még a vízzel vegyülve is kicsit olajos hatása van ami nem is lenne meglepő mivel az a dolga hogy fényesítse a hajat amit a legtöbb sampon vagy balzsam úgy old meg, hogy valamiféle olajat csempész a sampon vegyületébe és a vízzel való érintkezés után ez bőven érződik is csak az a baj, hogy mire megszárítom a hajamat és kifésülöm, annyira kezelhetetlenné és szárazzá válik hogy egy marok hajam marad a tenyeremben egy fésülködés után. Ugyan dús, vastagszálú és sok hajam van, de nem engedhetem meg magamnak azt a luxust hogy minden fésülködésnél egy tenyérni hajat gyűjtsek össze. Azt meg pláne nem hogy a 2-3 napontai hajmosást napi szintre szorgalmazzam. Remélem lesz aki tanul a hibámból és nem veszi meg ezt a terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Biofeleség

2014. január 10.

Szeborreás ekcémás vagyok, s a bolti samponok közül ez az egyetlen ami nekem nem okoz korpát. Eredetileg azért vettem, mert nincs benne szilikon. Felhigítva használom, mint minden samponomat, és nagyon gyengéden és alaposan tisztít, és angyon sokat segít a hosszú hajam fésülhetőségén. Már a harmadik flakonnal fogyasztom, és még később is újra fogom venni. Maximum pontszám! :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 10.

alycethetyger

2014. január 9.

Ez a sampon balzsam nélkül sajnos az én hajamat nagyon durván szárítja. A habzásával, illatával tisztításával viszont semmi baj nincs. Gyenge négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

vrozi

2013. december 31.

Hosszú évek kihagyása után - múltkor pont kellett sampon és akciós volt - újravettem. L'Oreal sampont használtam, de az utóbbi időben mintha nem használna ugyanúgy és egyre drágul az a termék.
Első (újra) használatra teljesen nosztalgikus élményt keltett, kb. 3-4 éve használhattam utoljára. Nagyon megörültem ennek, az isteni illatának köszönhetem! Sokkal jobban használt a hajamon mint a jól bevett L'Oreal. Fantasztikusan selymes lett a hajam, alig kellett a balzsam már rá. Furcsa módon egyenes hajam van, de a töve úgy csomósodik, mintha 3 hetente látna fésűt. Hát ez egy pillanat alatt kioldotta a gubancokat. Ára hasonló, mint a L'Oreal-nak, de nálam hatásosabb! :) Megint csak érik egy (vissza)váltás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

bolero

2013. december 23.

Kellemes az illata, jól habzik és tisztít. Nem gubancolódik a hajam tőlem, nem feltétlenül szükséges utána balzsamot használnom.
A hajam sem zsírosodik tőle gyorsan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

A hajam sem zsírosodik tőle gyorsan.

pont

2013. december 12.

a termékcsalád többi tagja egész jó, bár csodát nyilván egyik sem tesz, de a sampon nekem nagyon nem jött be. zsírosít és lelapul tőle a hajam, bár akinek száraz haja van, annak lehet, hogy jó választás. (az illatát viszont imádtam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

lumena

2013. november 15.

Már jó két hónapja használom ezt a sampont és nagyon megszerettem. Az illata csodás és sokáig megmarad, szép fényes és puha lesz tőle a hajam. Nagyon féltem, hogy majd gyorsabban fog zsírosodni ezzel a samponnal, de szerencsére nincs így. A fejbőröm sem irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

sissy93

2013. november 14.

Nagyon szép fényessé és erőssé teszi a hajam. Az illatát is szeretem. Az ára sem vészes, mivel sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Színezék. Lilás piros.