Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rnee, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

A folyékony selyem ragyogás sampon oldott selyemmel lágyságot és lélegzetelállító fényt biztosít. Haja olyan lesz, akár a selyem. Innováció:  a cell repair system hajazonos fehérjével fokozott precizitással javítja a haj belső sérüléseit.

Mozart

2013. november 7.

Nagyon jó illatú, régen imádtam de az utóbbi időben gyorsan zsírosodott tőle a hajam. Viszont nagyon puha tapintású és szép fénye lett tőle. Bár még egyszer újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 7.

salymf

2013. november 7.

Nagyon zsírosította a hajam. Az illatukat szerettem, sok Gliss Kur sampon-balzsamot próbáltam (mindig reménykedtem...), de mindegyiknek ugyanaz lett a vége - zsíros haj. Mostanra pedig az áruk is az egekben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

dorcus89

2013. október 16.

Teljesen átlagos sampon. Azért vettem mert a fújós hajbalzsam párját szeretem. Viszont nem vettem észre, hogy fényesebb lenne tőle a hajam, de nem is zsírosít és ez már egy jó pont. 3 napot kibír a hajam hajmosás nélkül, ha ezzel mosom. Kollégiumba vettem ezt így hetente csak egyszer használom, lehet ezért működik nálam rendesen. Jó az illata, jól habzik, kevés is elég belőle. Viszont ez a szöveg, hogy hajam olyan lesz mint a selyem... hát nem. Sőt a szokásos hajápolási rutinom mellett is nehezen fésülhető másnaponta a hajam.
Olvastam a hozzászólásokban, hogy sokan korpásodtak tőle. Nekem is korpás lett a hajam 1-2 hete, de nem tudtam pontosan mitől, mivel kétlaki életet élek, több sampont is használok párhuzamosan. Most meglepett hogy lehet ettől a sampontól. Egy időre félrerakom és majd kiderül. Újra venni nem fogom, mert azt amit ígér nem teljesíti, de egyszer jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Gladys

2013. október 10.

Tényleg nagyon jó hatással vannak a Gliss Kur cuccok a haj szerkezetére, ahogy ez a sampon is, de a fejbőrömet nem kímélik, csak fokozzák a korpát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

jubileum

2013. szeptember 27.

Ez egy termékcsalád sampon változata, senki se ettől várja a csodát, maximum ha használ még egy rózsaszín gliss kurt ezen kívül...
Én csak a sampont használom, nekem bevált, fényesebb tőle a hajam, persze ez nem balzsam vagy pakolás, de szerintem egy samponhoz képest, ami maximum 3 percet tartózkodik a hajon és az elsődleges feladata a tisztítás, elég jó eredményt hoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Barack

2013. augusztus 24.

Én valahogy olyan műnek érzem ezt a sampont. Olyan, mintha tömény szilikonnal mosnék hajat. Az illata sem tetszik igazán, és korpás lesz a fejbőröm tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Vivianka

2013. július 17.

Semmi komoly nem történt a használata alatt, csakis a jó illat ami megfogott benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Mono

2013. június 29.

Hát ez valami borzalmas a spray-s balzsamjához képest. Megvettem, abban bízva, hogy ez is ugyanolyan jó, de nagyon gyorsan zsírosodott tőle a hajam, sőt, már közvetlen hajmosás után is "zsírosnak" éreztem, pedig mindig alaposan kiöblítem. Nekem egyáltalán nem vált be, alig vártam, hogy elfogyjon. Azért kap csak 2 csillagot, mert az illatát szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Candyraw

2013. május 22.

Imádom! Nagyszerű illata lett a hajamnak, se nem zsírosodik, se nem száraz. Puha és nem áll szanaszét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 22.

Nicole7

2013. április 21.

Szép, selymes és puha lett a hajam, de valami iszonyú gyorsan zsírosodott. Azért vettem meg, mert a hajregeneráló fújós balzsammal kapcsolatosan nagyon jó tapasztalataim vannak, de ez a sampon egy kisebb csalódás volt, elhasználtam, de nem hiszem hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Színezék. Lilás piros.