Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rnee, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

A folyékony selyem ragyogás sampon oldott selyemmel lágyságot és lélegzetelállító fényt biztosít. Haja olyan lesz, akár a selyem. Innováció:  a cell repair system hajazonos fehérjével fokozott precizitással javítja a haj belső sérüléseit.

anianiko

2012. március 4.

Balzsamjával együtt használtam egy-egy dobozzal. Fényes, csillogó lesz a haj tőle 2-3 használat után, kellemes tapintású. Tapasztalatom, hogy sampon-balzsam kombinációban használjuk a Gliss Kur termékeket, mert egyik-másik nélkül nem érnek semmit. Amúgy az illata nekem nem jött be, de amit ígért, azt meg is kaptam. Kicsit sokallom az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

agooo

2012. február 26.

Főleg nyáron szeretem használni mert tényleg szép selymes és fényes lesz a hajam tőle. Az illatát is imádom. Egyetlen problémám vele, hogy amikor elfogyott és megpróbálkoztam más samponnal olyan mértékben hozzászokott már a hajam hogy hetekig tartott róla "leszoktatni".
De megint rá fogok szokni:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

De megint rá fogok szokni:D

Melinda

2012. február 17.

Selymessé, puhává teszi a hajat és nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 17.

Selymessé, puhává teszi a hajat és nagyon kellemes az illata.

honey

2012. február 8.

Első használatnál úgy gondoltam megtaláltam a tökéletes sampont, csodásan fényes, puha tapintású lett a hajam, aztán a következő használatkor kiábrándultam, sprőddé vált tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

Lanie

2012. január 31.

Én egyáltalán nem tapasztaltam zsírosodást, pedig az én hajam alapjáraton is rossz minőségű. Balzsammal együtt használom, teljesen megfelel, puha tapintású lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

dio14

2012. január 28.

Az illata nagyon tetszett, de azon kívül semmi más. Kétnaponta moshattam vele a hajam, úgy zsírosodott tőle, és pár használat után be is korpásodott. Nem vettem többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 28.

isosisko

2012. január 12.

Nagyon nem szerettem. Nehéz és zsíros volt a hajam tőle, alig vártam, hogy újra hajat mossak és "lemossam" magamról. Tettem még egy kísérletet, amikor kevesebbet használtam belőle, de ugyanolyan kellemetlen érzetet hagyott maga után. Ráadásul szerintem drága is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

gerbaud

2011. november 18.

Szerintem nagyon jó sampon, az én hajamat nem zsírosította, selymes, puha lett tőle és az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 18.

TiaaRainbow

2011. október 12.

Nagyon szeretem,balzsammal együtt használom :) Az én erősen vasalt hajamat tökéletesen rendbe rakja,nem is töredezik tőle a tapintása meg valami istenien puha és gyengéd,szóval csak ajánlani tudom mindenkinek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 12.

jucika

2011. szeptember 8.

Ebből jónéhány flakonnal elhasználtam, kb. 2-3 évig csak ezt használtam. Akkor nem volt problémám a töredezett hajjal, mert ez a sampon nagyon szépen megvédte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Színezék. Lilás piros.