Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rnee, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

A folyékony selyem ragyogás sampon oldott selyemmel lágyságot és lélegzetelállító fényt biztosít. Haja olyan lesz, akár a selyem. Innováció:  a cell repair system hajazonos fehérjével fokozott precizitással javítja a haj belső sérüléseit.

Mila85

2011. augusztus 10.

Érdekes, hogy nekem is zsíros tövű a hajam, és egyáltalán nem vettem észre h jobban zsírosítaná, sőt másnap szerintem egy picit kevésbé zsíros. Heti 3x mosok hajat ezzel is, meg ez előtt is (tegyük hozzá,sportolok heti 3x 4x, leizzad a fejbőröm, és mellig érő, nem festett hajam van) Nekem most ez nagy kedvencem, olyan jó puha könnyű a hajam. Esetleg aki túl soknak találja hígítsa fel egy kis ásványvízzel, (én szoktam ezt csinálni a Pantene volumen samponnal, mert az olyan sűrű mint egy krém, és felvizezve nekem sokkal jobb).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 10.

timi83

2011. július 30.

Ez valójában egy 2 in 1 sampon. Én azt mondom balzsam helyett is megteszi. Nem csodálom, hogy panaszkodnak mások, hogy zsírosít.
Én a hajtőre más fajta sampont használok, ezt pedig a hajam többi részére kenem (zsírosodásra hajlamos a fejbőröm, viszont hosszú a szálkásodásra hajlamos a hajam). Gyönyörűen puhítja, és könnyen kitudom vele fésülni gubancos hajamat (jelenleg tartós hullám van benne) még vizes állapotban az ujjaimmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 30.

landi

2011. július 14.

Még csak 1x mostam vele hajat,de nagyon jó puha,fényes lett a hajam. Illata is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 14.

zsuzsanna.kurdy

2011. július 4.

picit tényleg zsírosít, nekem legalábbis ez volt a tapasztalatom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

picit tényleg zsírosít, nekem legalábbis ez volt a tapasztalatom

macsiszka

2011. április 15.

Nekem iszonyatosan zsírosította a hajam, a ragyogást ebben az esetben én inkább zsírosságnak mondanám. A hajam teljesen lelapult tőle, és az illata is elég tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 15.

rnee

2011. március 21.

Már nem az első flakon ilyen sampont használom el, most mégis le fogom cserélni. Szeretem a gliss kur termékeket, használtam festett hajra valót is, a balzsamjai is elég jók, de szeretek kipróbálni másokat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Színezék. Lilás piros.