Schwarzkopf

Ár:   833 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam fakó, fénytelen hajra

A fényrétegződés technológiát&folyékony keratin komplexet tartalmazó formula beburkolja a hajszálakat egy vékony fényhálóval az azonnali kifésülhetőségért, millió fényvisszaverődésért és hosszantartó, fatasztikus ragyogásért. Azoknak készült, akik meg akarják menteni hajuk egészségességét, a kondicionálót lehet nedves vagy száraz hajon is alkalmazni, amely így azonnal intenzív fényt kölcsönöz a hajnak.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: peppi
Állapot: 90% tele, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Winger

2014. október 10.

Kb. szökőévente egyszer rámjön, hogy vegyek ilyen fújkálós cuccot. Mint ahogy a sampi is, ez is nagyon kellemes meglepetés volt. Mintha gyorsabban száradt volna a hajam tőle, könnyebben tudtam kifésülni, és kellően hidratált anélkül, hogy zsírosított volna. És igen, nagyon szép fényt adott a hajamnak, bár senki nem vakult meg amikor ránézett. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

K.Klaudia

2014. szeptember 30.

Szégyen nem szégyen, a csomagolás miatt vettem meg. Idenekemmindentamitürkiz! Nem tudom használ-e, de az isteni, keleties illata miatt teljesen odáig vagyok érte, úgyhogy fújom, mint a kisangyal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

toteme3

2014. szeptember 14.

Nagy kedvenceim ezek a hajspricnik, azon kevés hajápolási termékek egyike, amit rendszeresen használok már évek óta. Teljesen elégedett vagyok ezzel a permetezős hajbalzsam termékvonallal, mindegy, melyiket vettem meg eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

HarleyQuinn

2014. augusztus 18.

Nekem teljesen bevált,mondjuk nem is vártam tőle sokat,csak hogy megkönnyítse a fésülködést.Nem fújom túl közel a hajtöveimhez ezért nem is tapasztaltam zsírosodást.Viszont az illata számomra elég zavaró,nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

szabocinti93

2014. augusztus 7.

A csomagolása miatt is vettem meg akciósan a Rossmannban. De semmi csodát nem tett a festett, szőke hajammal. Nem lett fényesebb, se puhább. Pozitív, hogy könnyebb kifésülést elősegíti...de semmi extra. Az illata érdekes de nem olyan borzasztó. Nedves és száraz hajon is használtam. Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Tyuki

2014. június 20.

Szögezzük le: csak a külseje miatt vettem meg :D Ez a csillámló sellő design telitalálat (ahogy olvasom, nem én vagyok az egyedüli, aki bedőlt a csillámos csábításnak - ez kicsit megnyugtat)!
Sajnos a belbecs terén már nem erőltették meg magukat Gliss Kur-ék. Ha két szóban kellene jellemeznem, azok valószínűleg ezek lennének: szárít és büdös.
Ezzel szerintem mindent elmondtam. Nagy csalódás volt számomra, tovább is adtam másnak, hátha az ő hajtípusán jobban működik.
Sajnos úgy látom, hogy másnak sem vált be, mivel a Rossmann-ban szinte konstans akcióban van az egész termékcsalád.
Kár egy ilyen szép design-t elrontani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Kár egy ilyen szép design-t elrontani.

Aquariusgirl

2014. június 8.

Csilli-villi csomijával engem is levett a lábamról, azaz rávett, hogy levegyem ő a polcról .... és hazavigyem. Csak őt vettem meg a termékcsaládból, de nekem nem jó. Inkább rossz. Kifésülhetőség még ok, de szerintem nem jó az illata és az én hajam nemhogy nem lesz fényes, hanem bemattul!! Elajándékoztam. Marad a piros, nála nincs jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 8.

monike

2014. június 3.

Elcsábított a csillogása: az illata nekem nagyon férfias, kifésüléskor ugyanúgy működik mint a narancsos színű(?), extra csillogást nem tapasztaltam. Biztosan nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 3.

falatka18

2014. június 3.

imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

imádom :)

levendula72

2014. május 12.

Nemrég kezdtem el használni a rózsaszín után, amit imádok. Nekem ez is ugyanúgy bevált, kb azt teszi a hajammal, mint a rózsaszín: fényesebb, puhább, és könnyű kifésülni.
Nekem az illatával sincs semmi bajom, lehet hogy bennem van a hiba, de én ezt nem érzem büdösnek, persze a rózsaszínnel össze sem hasonlítható!!!
Biztos, venni fogok még belőle, ha elfogy.
Nem csalódtam, nálam 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 12.

Biztos, venni fogok még belőle, ha elfogy.
Nem csalódtam, nálam 5 pont.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezőanyag. Zöld.