Schwarzkopf

Ár:   833 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam fakó, fénytelen hajra

A fényrétegződés technológiát&folyékony keratin komplexet tartalmazó formula beburkolja a hajszálakat egy vékony fényhálóval az azonnali kifésülhetőségért, millió fényvisszaverődésért és hosszantartó, fatasztikus ragyogásért. Azoknak készült, akik meg akarják menteni hajuk egészségességét, a kondicionálót lehet nedves vagy száraz hajon is alkalmazni, amely így azonnal intenzív fényt kölcsönöz a hajnak.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: peppi
Állapot: 90% tele, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
falatka18

2014. június 3.

imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

imádom :)

levendula72

2014. május 12.

Nemrég kezdtem el használni a rózsaszín után, amit imádok. Nekem ez is ugyanúgy bevált, kb azt teszi a hajammal, mint a rózsaszín: fényesebb, puhább, és könnyű kifésülni.
Nekem az illatával sincs semmi bajom, lehet hogy bennem van a hiba, de én ezt nem érzem büdösnek, persze a rózsaszínnel össze sem hasonlítható!!!
Biztos, venni fogok még belőle, ha elfogy.
Nem csalódtam, nálam 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 12.

Biztos, venni fogok még belőle, ha elfogy.
Nem csalódtam, nálam 5 pont.

Ljudmilla

2014. május 8.

Le volt akciózva a Rossmannban, emellett megigézett a csillogós csomagolása, nőből vagyok, elcsábulok az ilyenektől :) kétféleképpen vált eddig be: reggelente befújkálom vele a hajamat, kontyba fogom és ameddig teszek-veszek, addig szép puhává és selymessé teszi a hajamat. Vagy ha erre nincs időm éppen, akkor a fésűmre fújok 2-3 pumpálásnyit és így fésülöm át, ad egy kis plusz fényt a hajamnak. Nekem az illata is tetszik, olyan nőies, szerintem újraveszem ha valaha elfogy, vagy esetleg a Dove-ot kipróbálom még :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

Gabci

2014. május 5.

Talán még ez "ér" a legtöbbet a hajbalzsam és a sampon között... picivel könnyebben ki tudom fésülni. Ennyi... Semmi több...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 5.

nettics

2014. május 2.

Ez egy semmi… Olyan mintha nem is lenne. :) És szerintem szörnyű az illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

Ez egy semmi… Olyan mintha nem is lenne. :) És szerintem szörnyű az illata is.

szengabi

2014. április 30.

Én 2 hete vettem meg, előtte mindig a rózsaszín tesóját vagy a feketét használtam. Azokkal is meg voltam elégedve,ahogyan ezzel is. Az illata nem a legjobb, de elillan, hatása ugyanolyan mint a többié. Az illat miatt -1 csillag, viszont a csomagolása annyira szép hogy nem tudom nem +1-el díjazni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

Vattacukor1990

2014. április 28.

Amikor először megláttam a boltban, rögtön bele is tettem egyet a kosárba. Azt gondoltam, ha eddig nem csalódtam a Gliss Kur termékekben, akkor valószínű, benne sem fogok. Talán a szépséges külseje miatt döntöttem úgy, hogy nekem kell egy ilyen. Nagyon tetszik a csillogó flakonja.
Sajnos a hatása már nem olyan jó, mint a kinézete. A hajamon nem vettem észre, hogy fényesebb lenne tőle, mint a használata előtt. Sőt, talán egy picit mattabb is lett. A kifésülésben viszont segített, így részben hasznomra is válik. Az illata számomra férfias, teljesen másra számítottam. Elhasználom, mert a fésülést könnyebbé teszi, de legközelebb másfélét veszek. Nagyon szerettem volna, ha beválik. Tőlem három csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

infinite01@freemail.hu

2014. április 23.

Szuperül felfrissíti a hajam illatát és segíti a kifésülést. Talán fényesít is. Semmi xtra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

CandyCurses

2014. április 21.

Elmesélem, hogy fedeztem fel a képességeit. :)

Eldöntöttem, hogy levágom a hajam alját, de nagyon drótszerű volt, mint a száraz tészta. (Előző nap vizes hajjal feküdtem le, ilyenkor törvényszerűen szanaszét áll.) Nem akartam, hogy a szanaszét állás miatt ferdén vágjam le, ezért fogtam ezt a cuccot, és jól befújtam vele a fülem aljától lefele. (Kb. 10-15 fújás.)

Ezek után összefogtam hajvágáshoz a hajamat. (Aki nem tudja: tarkónál erősen összegumizod, és kb. 3 centinként raksz bele gumikat, hogy jó erősen és egyenesen tartsa a hajad.) Kb. 10 percet így volt a hajam, aztán mikor kibontottam - selymes volt és finom tapintású.

Azóta már úgy használom, hogy felkelés után az első dolgom az, hogy jól befújom a hajam, aztán kontyba csavarom, amíg teszek-veszek, induláskor kiengedem, megrázom, mint Heidi Klum a reklámban, és megyek utamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

Elmesélem, hogy fedeztem fel a képességeit. :)

Marcsus

2014. április 13.

Nekem kifejezetten tetszik az illata, nem az a szokványos édeskés, amit a hajápolóktól megszoktam, hanem olyan erős, nem sokáig érezhető "felnőtt nő" illat :) A meghirdetett hatásáról nem tudok sokat mondani, túl sok fényt nem kölcsönzött a hajamnak, inkább csak a töveknek, talán egy gondolatnyival szebb a hajam, de ennyi. Viszont múltkori hajmosásnál, amikor a másik Gliss Kur-os fújós balzsim nem tudott eleget segíteni, ez megtette helyette, gyönyörűen ki tudtam fésülni az összekuszálódott tincseket a használatával. A csomagolás pedig nagyon cuki, telitalálat! Szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezőanyag. Zöld.