Schwarzkopf

Ár:   833 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam fakó, fénytelen hajra

A fényrétegződés technológiát&folyékony keratin komplexet tartalmazó formula beburkolja a hajszálakat egy vékony fényhálóval az azonnali kifésülhetőségért, millió fényvisszaverődésért és hosszantartó, fatasztikus ragyogásért. Azoknak készült, akik meg akarják menteni hajuk egészségességét, a kondicionálót lehet nedves vagy száraz hajon is alkalmazni, amely így azonnal intenzív fényt kölcsönöz a hajnak.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: peppi
Állapot: 90% tele, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
molnaragnes1982

2014. március 19.

Mint az előttem szólók közül sokan, én is NAGYON akartam szeretni, mert szerelem volt első látásra. Megvettem, 1-2 hete használom és bár nem vártam tőle sokat (direkt, hogy ne csalódjak), mégis picit csalódás. Én úgy érzem, hogy zsírosítja a hajamat, ami lehet egyéni adottság, nem biztos, hogy a spray hibája. Én eleve két naponta mosok hajat, most sem kell gyakrabban, de határozottabban zsírosabbnak érzem, és az illata is erős, szilva illatú. Mondjuk, ez utóbbival akár meg is tudnék barátkozni, mert csak kifújásnál erős, utána nem annyira. A kifésülés tekintetében nekem nagyjából minden eddig használ spray (Pantene, rózsaszín Gliss Kur) bevált, nem érzem ezt rosszabbnak, ugyanakkor jobbnak sem. Összességében: pici csalódás, de elhasználom és vadul keresem, milyet vegyek, ha ez kifogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 19.

Makk Zsuzsó

2014. március 15.

Többet vártam én is. Elutaztam és nem vittem balzsamot, sos kellett valami, amivel ki tudom fésülni a hosszú, irtó vékonyszálú hajam. A DM-ben ezt sikerült lekapnom a polcról. Engem ezek a tükörgyémántkristályfény dumák nem hatnak meg, mert a haj jó állaga hormonkérdés, meg jó emésztés kérdése. Legalábbis nálam. Úgyhogy én max. annyit vártam el, hogy ne szenvedjek a hajkefével. Szenvedtem. Mondjuk jobb volt, mintha semmit se használtam volna, de egy Serical latte pakolást nem überel. Ja, és persze nem csillogott tőle jobban a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

anett9

2014. március 15.

Sajnálom bevallani még magamnak is, mert nagyon akartam szeretni ezt a terméket, de sajnos nekem kicsit csalódás. Körülbelül fél éve használom a Toni&Guy Glamour fényspray-t, ami igaz, hogy nem ez az árkategória, viszont az én félhosszú hajamra egy fújás pont elég belőle, így még megvan a fele. Szóval az a cucc számomra sokkal-sokkal jobban bevált, a Gliss Kurnál egyszerűen nem érzem, hogy fényesebb, szebb lenne a hajam, maximum annyit tudok elérni vele, hogy vizes hatása lesz. El fogom haszálni, mert rosszat nem tesz a hajjal, csak kicsit többet vártam tőle. Amire egyébként jó, hogy szárítás/vasalás után kicsit befújom vele és kevésbé száll tőle a hajam. A Million Gloss olaja viszont zseniális!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

maycily

2014. március 8.

Az illata nem a kedvencem, viszont tetszik, hogy olyan baziapró permetet csinál,nem nagy cseppekben megy a hajamra. Összességében szerintem a fekete-arany tubusos ultimate repair fújkálós balzsam sokkal jobb, vaniliás illatával és hátrahagyott puhasággal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

rohodi.mariann

2014. március 8.

Lehet egy kicsit szívtelen leszek ,de sajnos nem sikerült überelnie rózsaszín (liquid silk) társát.
Pedig a véleményeitek alapján nagyon lelkes voltam

Vele nehézkesebb kifésülni a hajam pedig nem hosszú, csillogásban se nyújtott többet és ápolni se ápol jobban.
Csak a nehezebb kifésülés miatt 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Pedig a véleményeitek alapján nagyon lelkes voltam

Csak a nehezebb kifésülés miatt 4*

E329

2014. március 6.

Sajnos 2x is otthagytam a Rossmannban, mert féltem tőle, hogy a tetszetős külső mögötti tartalom 0 "tudás" van. A férjem beszélt rá, hogy (mivel akciós) vegyem meg. Milyen jól tettem, hogy hallgattam rá. Eddig csak száraz hajon próbáltam ki, de a végeredmény lenyűgöző volt a hajam könnyen kifésülhető, puha és fényes lett. Az illata nem jön be annyira, de ez sem akadályoz meg abban, hogy a maximális 5 csillagot kapja. Remélem nem fogják kivonni a forgalomból!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

babciika

2014. március 3.

Nem fogom megcáfolni a kedves Gliss Kur Million Gloss imádóit, ugyanis én is nagyon szeretem! :) Nem fűztem nagy reményeket hozzá, megfogott a külcsín, de az első használat után bedobta a szívembe magát a belbecs is! :) Egyetlen dolog, ami nem annyira tetszik az az illata, de számomra többet ér a hatása, úgyhogy állandó toptermékem lesz! :) Próbáljátok ki!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

Lilla91

2014. február 21.

Nekem is nagyon tetszik, főleg az illata. Tényleg fényesebb tőle a hajam és nem zsírosít, ami nagy csoda :) Vizes hajra és szárazra is használom egyaránt, könnyen ki lehet tőle fésülni a hajamat és felfrissíti az illatát. Megérdemli az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

Ms.Cat

2014. február 19.

Már mikor először használtam, akkor is teljesen meggyőzött. Szép, puha tapintású és könnyen kifésülhető lett tőle a hajam. Száraz és vizes hajra is szoktam használni. Igazából hajvégápolót kerestem töredezett hajra, csak mikor vettem nem volt időm elolvasni. De örülök neki, hogy megvettem. 5! : )))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 19.

Adrien92

2014. február 16.

Egy hete vásároltam és én imádom. Száraz és nedves hajra egyaránt használom. Hihetetlen milyen szép, ragyogó és csillogó lesz tőle a hajam. Nálam már egy nélkülözhetetlen termék lett. 5 csillag. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezőanyag. Zöld.