Schwarzkopf

Ár:   833 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam fakó, fénytelen hajra

A fényrétegződés technológiát&folyékony keratin komplexet tartalmazó formula beburkolja a hajszálakat egy vékony fényhálóval az azonnali kifésülhetőségért, millió fényvisszaverődésért és hosszantartó, fatasztikus ragyogásért. Azoknak készült, akik meg akarják menteni hajuk egészségességét, a kondicionálót lehet nedves vagy száraz hajon is alkalmazni, amely így azonnal intenzív fényt kölcsönöz a hajnak.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: peppi
Állapot: 90% tele, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
kovacsrekaa

2014. február 14.

Első használat után nekem nagyon tetszik a hatása, finom puha a hajam, fésű jól át jön a göndör hajamon. Illata, háááát nem tudom, engem nem zavar, nem rossz illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

zsofia93

2014. február 13.

Huu hát nagyon nagyon jó! :) igaz az illata nekem sem tetszik annyira, de nem nagyon érdekel ha ilyen jó hatást kapok :D nekem eddig a lila volt a kedvencem meg a rózsaszín, de mostantól ez is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 13.

Tytto

2014. február 12.

Engem a küllem sosem tud elcsábítani. Na jóóó, egy-két olcsóbb terméknél régebben, de egy ezrest nem adok ki azért, mert valami cuki. Én eddig száraz hajra használtam, kicsit zsírosította, de mondjuk az én hajamat már az zsírosítja, ha ránézek :D Finom puha lett tőle, könnyen kifésülhető, kb mint a Silk Glosstól. Nekem nagyon tetszik a tisztaság illata. Sokkal jobban, mint a lila Volumosnak vagy a narancssárga Total Repairnek, vetekszik a Liquid Silk-kel. Apropó, most is azon kapom magam, hogy a hajamat simogatom, dobálom, olyan puha :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

Kolibricore

2014. február 7.

Először is,le kell szögeznem,hogy hiába próbáltam eddig szeretni(több -kevesebb,de az illatuk miatt inkább több sikerrel) ezeket a fújós gliss kur-okat,nekem nem váltak be annyira..a legkedvencebb kedvencem a rózsaszín és a narancssárga fajta volt,persze azok is csak az illat miatt ami nekem 100* de nem hajparfümnek vettem őket..
Most pedig ő következett,igen,nagyon hatásos ez a csomagolás,én sem bírtam ott hagyni:) Most fújtam a száraz hajamra egy keveset próba gyanánt,és hihetetlenül puhává és fényessé tette a hajamat,pedig az előző tesói száraz hajon konkrétan borzasztóan produkáltak nekem sajnos..azok teljesen zsírossá tették és összetapasztották a hajam..ez nem, pedig az összetevőik közt sincsen akkora különbség.
Az illata tényleg fura,először kicsit meg is ijedtem és elfanyalodtam,de ahogy telnek apercek egyre jobban tetszik,nekem a szilva jut eszembe róla,nem az én világom,de egész kellemes:)

Szóval egyelőre megadom neki az 5 *-ot,remélem vizes hajon és hosszú távon is ugyanígy fog teljesíteni:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 7.

black_cico

2014. február 6.

hát nagyon jó indulatú leszek és megadom a 4-est, de még jövök sztem egy update-re..
először is az én hajam alapjáraton is fényes, tehát nem ezért vettem meg.. hanem, mert én is csajból vagyok és mikor megláttam a dm polcán csillogni-villogni, hát én sem tudtam ellenállni, hát igen ez a csomagolás hibátlan, 5* :) no meg emellett általában majdnem mindig használgatok ilyen gliss kur fújóst, nagyjából mind egyforma, na mondjuk a rózsaszín löttyös (nem jut eszembe a neve) az elég gyenge, de a többivel mondhatni elégedett vagyok mindamellett, hogy tisztában vagyok vele, h egy szilikontenger :)
amit erről tudni kell, hogy az illata szokatlan, teljesen új, nagyon erős és nagyon parfümös, ráfoghatjuk, hogy tetszik, bár néha eléggé alkoholosnak érzem, de szerencsére a hajban annyira nem marad meg.
mindig vizes hajra fújom mosás után, kifésülés könnyítés és töredezettségmentesítés gyanánt, a kifésülést ez is tudja, meg az összes többit amit a testvérei, kicsit azonban szárítja a hajvégeim, még nem néztem meg az összetevőlistáját, de biztos van benne vmi ami a lúdas lehet ez ügyben, és még annyi, h én nem vettem észre, h puhított volna v selymesített volna, az én elég durva szálú hajam még jobban vastagította, emiatt nehezen is tudtam kivasalni.. ezek pedig mind tőle vannak, mert tegnap nem használtam és újra selymes volt a hajam, könnyen vasalható és kevésbé száraz, hát így 3-4x-i használat után eddig annyira nem jön be, de még próbálkozom vele..
arról azonban nem tudok nyilatkozni, h mennyire fényesít, mert mint mondtam nekem alapból is az, de ettől nem lett tücsökfeneke :D aztán lehet, h nagyon fakó hajjal csinál vmit nemtom..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

lovecosmetic

2014. január 28.

Elsősorban a csomagolásáról szólnék,nagyon tetszetős,csillogó,flitteres.Első látásra beleszerettem,nem csak azért vettem meg,mert a száraz és fénytelen hajamat szeretném csillogóvá varázsolni vele,hanem azért is,mert megfogott! :D Beszereztem a sampont a hajbalzsamot és az öblítést nem igénylő hajregeneráló balzsamot is.
Maximálisan megvagyok elégedve vele a csomagolás nagyon csajos,szemet gyönyörködtető és az ígért hatás sem maradt el.A hajamat puhává és csillogóvá tette,már az első használat után :) Minden nap használom,hogy könnyebben mennyem a fésülködés és a csillogó hatás megmaradjon a hajamon :D Csak ajánlani tudom :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

kvitta.girl

2014. január 27.

Nagyon szeretem,mindennap használom tehát nem is zsírosít:) Illata Isteni, hajat igazán fényessé,puhává varázsolja és ez a csomagolás.. Nő legyen a talpán aki elsétál ezek a termékek mellett csillogó szemek nélkül :D
Tervezem még megvenni sampont,balzsamot illetve a pakolást is lehet, nem hittem volna hogy ilyen jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezőanyag. Zöld.