Schwarzkopf

Ár:   833 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam fakó, fénytelen hajra

A fényrétegződés technológiát&folyékony keratin komplexet tartalmazó formula beburkolja a hajszálakat egy vékony fényhálóval az azonnali kifésülhetőségért, millió fényvisszaverődésért és hosszantartó, fatasztikus ragyogásért. Azoknak készült, akik meg akarják menteni hajuk egészségességét, a kondicionálót lehet nedves vagy száraz hajon is alkalmazni, amely így azonnal intenzív fényt kölcsönöz a hajnak.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: peppi
Állapot: 90% tele, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Brygo

2017. december 16.

Semmit nem ér.. Mintha vizet fújnék a hajamra.. Se nedves, se száraz hajon nincs semmi hatása a családban senkinek. Elajándékoztam, hátha másnak jó lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

orik

2017. október 5.

Fényt és szolid csillogást kölcsönöz a hajnak - nem túlontúl tartós, viszont rövid távon tényleg segít a fénytelen hajamon, a kifésülést is megkönnyíti, az állaga és az illata kellemes, a kiszerelése is megkapó. Ha a fénytelenség, fakóság és kifésülhetőség a problémád, akkor mindenképp ajánlom (ha ennél több hajápolásra van szükséged, akkor talán nem ez a legjobb választás), egyébként meg kombinálva más balzsamokkal szintén szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Erina

2017. szeptember 19.

IMÁDOM! Az utolsó db árválkodott a DM-ben a polcon, annyira megfogott a színe, hogy nem bírtam otthagyni :) Nem is bántam meg nekem nagyon bevált. Az illatát is nagyon szeretem, bár sajnos nem túl tartós.Természetes fényt kölcsönöz a hajamnak, mintha még kicsit ápolná is, bár erre nem igazán van szükség pluszban, mert használok mellette még pakolást, hajvégekre hajolajat, így tényleg csak amiatt használom, amire van. Nem várom meg míg elfogy, muszáj betáraznom belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Arianna01

2017. július 27.

Ennek a selyemfényes, rózsaszín fajtáját nagyon szerettem, de nem találtam sehol így kipróbáltam ezt. Hatalmas csalódás, borzalmasan erős illata van, hiába fújok a hajamra keveset, csak elnehezíti és a kifésülésben sem segít. Próbáltam nedves hajon, száraz hajon is, de egyiken sem vált be. Szerintem soha nem is fogom elhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

pd199288

2017. június 22.

Szuper termék. Szép fényes lesz tőle a haj, kellemes az illata, pár havonta újraveszem, évek óta :) Öt csillag egyértelműen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

alexandraporcelain

2017. május 17.

Egy hosszú év folyamatos táplálás után gondoltam váltok sampont, balzsamot, és sprayt, mert már nincs szükségem extra ápolásra. Erre esett a választásom, mert a hajam elég fénytelen. Nekem nagyon szép fényes lett tőlük a hajam, szeretem az illatát is. Viszont annak, akinek töredezett a haja, annak nem ez a jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Enci11

2017. május 16.

Akciósan vettem a samponjával, szettben. Kifésülésben tényleg segít, de regenerálást és ragyogást nem tapasztaltam. Az illata kicsit fiús, de én megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

TimiK

2017. május 12.

Jaj, nagyon nem vagyunk jóban.. Valamicskét segít a kifésülésben, de messze nem a legjobb hajápolóm. Még ha sokat fújok a hajamra, akkor is szenvedés a kifésülés, de hát legyen, múltkor elfelejtettem használni és akkor tapasztaltam meg a különbséget igazán :D De kicsi a különbség tényleg, valamivel több hajszálam menekül meg ha használom és ennyi. Fényt nem ad (sajnos, pedig annak nagyooon örülnék), nem lesz pihi-puhi selymes tőle a hajam és az "illata"... nos az nagyon nem tetszik.
Elhasználgatom még egy darabig mert tele van, de a páromnál lévő kifésülést segítő hajápolóm sokkal jobb :S Jelenleg a "Lehet hogy kidobom" listán van... Esetleg ha kell valakinek, egy jelképes "akármiért" odaadom :D ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Fabi95

2017. május 3.

Akinek elsősorban sérült a haja,annak nem ez a legmegfelelőb GK spray. Akkor szoktam megvenni mikor jó állapotban van a hajam! De sose csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

njudit95

2017. március 28.

Nekem nagyon sokat segít már kb. 1 éve a hajam kifésülésében. Régebben hajmosás után csak szenvedtem, olyan gubancos volt, legszívesebben levágattam volna az egészet. Aztán a fodrászom ajánlotta, mert sajnos eléggé töredezett lett a hajam vége. Nem sok reményt fűztem hozzá, de csak megvettem. És láss csodát...nekem tökéletesen bevált! Azóta is örömmel használom. Igazából azért adok csak 4 csillagot, mert sok változást nem látok a hajamon, de ennek ellenére elégedett vagyok, mert én csak a könnyebb kifésülhetőség miatt használom.
Pozitívum: könnyebb kifésülhetőség, spray kiszerelés
Negatívum: csak enyhe fényességet ad, rövid ideig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Pozitívum: könnyebb kifésülhetőség, spray kiszerelés
Negatívum: csak enyhe fényességet ad, rövid ideig

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezőanyag. Zöld.