Schwarzkopf

Ár:   833 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam fakó, fénytelen hajra

A fényrétegződés technológiát&folyékony keratin komplexet tartalmazó formula beburkolja a hajszálakat egy vékony fényhálóval az azonnali kifésülhetőségért, millió fényvisszaverődésért és hosszantartó, fatasztikus ragyogásért. Azoknak készült, akik meg akarják menteni hajuk egészségességét, a kondicionálót lehet nedves vagy száraz hajon is alkalmazni, amely így azonnal intenzív fényt kölcsönöz a hajnak.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: peppi
Állapot: 90% tele, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
lysza1985

2017. január 29.

Hajszárítás előtt szoktam fújni, enélkül a kemény víz miatt állandóan tapad a hajam össze. Ezzel elviselhetőbb az állapot, puhább lesz ahajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

mvks

2017. január 29.

A fújós balzsamok közül ez az ami igazán bevált. Hála neki kezelhetőbb az amúgy szénakazal hajam. Nálam abszolút nyerő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

mautika

2017. január 28.

Kifésüléshez használom... arra jó de másra nem igen. Illata elmegy, na de ezek az összetevők. Ejnye :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

barigy

2017. január 8.

Sok, de vékony szálú hajam van, mely eléggé gubancos tud lenni hajmosás után. Még nedves hajra, de fésülés és szárítás előtt teszem a hajamra. Megkönnyíti a bontást, nagyon klassz az illata. Néha szárazon is fújok a hajamra frissítő jelleggel. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

BlaireK

2017. január 3.

Nekem nagyon vékony szálú a hajam, és ezért rettenetesen kócolódik, hajmosás után lehetetlen kifésülni, de mióta ezt használom tépés nélkül, 2 perc alatt kész vagyok. Pedig régen nem egy fésűt törtem el fésülködés közben. Jó az illata, nagyon gyorsan hat, és a kiszerelésének köszönhetően kb 4-5 hónapra elég. Ezért az árért bőven megéri. Puha selmyes tapintású lesz tőle a hajam. Imádom. Mióta használom nem törik a hajam vége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

rennih19

2016. december 30.

Nagyon szeretem az illatát és segít fésülés előtt kibontani a hajamat, még mielőtt kitépném :D ezen kívül, a fényesítés vagy töredezésmentesítés részét nem teljesíti véleményem szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

AppleMaple

2016. december 9.

Szokásos gliss kur spray. Többet is használtam már és újravettem pl ezt is. Szerintem ennek a legjobb az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

laracroft

2016. december 1.

Hát....valamivel könnyebben kifésülhetővé teszi a hajat, ez igaz. Ezen kívül viszont semmi. Minimálisan puhítja, de egyáltalán nem lesz tőle fényesebb!!! Az illata is túl erőteljes szerintem, bár én kedvelem, de az ilyesmi könnyen visszájára sülhet el annál, aki számára viszont taszító a termék illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

rosegangela

2016. november 21.

Először a sampont vettem meg ezzel az illattal, az nagyon nem jött be, de a lányomnak szüksége volt egy regenerálóra, így az illata miatt megvettük, hátha..Neki nagyon szép csillogást adott a derékig érő szőke hajának, könnyebb kifésülő lett, de a hajtőre nem fújtuk, mert zsírosodott hamar tőle, csak a hosszára. Végülis különbözetben más változást, habzást, stb. Nem láttunk, így félig elégedett vagyok a termékkel, a plusz csillag az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Babooca

2016. november 17.

2014.június 8.

Jó egy hónapja használom már. Kicsit zsírosítja a hajam, plusz fényt nem tapasztaltam. Viszont a hajam az első két nap nagyon finom puha, könnyed. Az illata olyan, mint az Oriflame Mirage parfümöm, (bár azt ősszel és télen használom) szóval ez nekem nem okoz gondot, de kétségtelenül fura. Következő alkalommal a rózsaszínt veszem és nem ezt, nem csábulok el többé a csillogó, flitteres csomagolás miatt. Kifésülni valamivel könnyebb a hajam, de az igazán egyszerű kifésülést csak az ollótól várhatom.

update: 2016.11.17.

Úgy éreztem, hogy nem megfelelő, ezért elajándékoztam hátha az illetékes nagyobb örömét leli benne. Mit ne mondjak, mikor 2 hónap után rákérdeztem nála, hogy mit gondol róla, arra sem emlékezett, hogy kapott tőlem ilyet. Úgyhogy levontam a következtetést, nem csak nekem nem okozott katarzist. Sajnálom egyébként, mert szeretek kísérletezni és örömmel tölt el, ha kincsekre találok, amiket később be tudok építeni a napi rutinomba. Ennél sajnos nem sikerült, de még a testvéremnek sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

2014.június 8.

update: 2016.11.17.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezőanyag. Zöld.