Schwarzkopf

Ár:   833 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam fakó, fénytelen hajra

A fényrétegződés technológiát&folyékony keratin komplexet tartalmazó formula beburkolja a hajszálakat egy vékony fényhálóval az azonnali kifésülhetőségért, millió fényvisszaverődésért és hosszantartó, fatasztikus ragyogásért. Azoknak készült, akik meg akarják menteni hajuk egészségességét, a kondicionálót lehet nedves vagy száraz hajon is alkalmazni, amely így azonnal intenzív fényt kölcsönöz a hajnak.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: peppi
Állapot: 90% tele, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Reva03HU

2016. november 10.

Én egyik ilyen tìpusú GlissKur terméktől se vártam\kaptam csodát, de tény hogy kifésülhetőbb a hajam tőlük. Kizárólag illat alapján választok, variálok, úgy került a kezembe ez is. Lehet én is áttérek a szilikonmentes szerekhez, a hajvégeim érdekében...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

kalavirag

2016. november 3.

Nem veszek észre semmilyen változást a hajamon, amióta használom, így nem éri meg szerintem, a kócosodással sem bánik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Ilsa

2016. október 30.

Nagyon szeretem, remek termék. Nedves hajra szoktam belőle párat fújni, és ezáltal könnyen kifésülhető lesz. Mivel nem kell belőle sokat fújni, így nagyon sokáig elég. Nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 30.

danzsu

2016. október 17.

A márkának több express balzsamát is használtam már,ez vált be idáig legkevésbé. Vizes hajon alkalmazom,könnyen kifésülhető lesz ez igaz,de semmi fantasztikus ragyogást nem tapasztalok utána.Kipróbáltam száraz hajon is,de akkor sem.Egy átlagos kondícionáló,nem veszem újra.Ez egy erős hármas amit tőlem kapott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 17.

Tánya88

2016. október 4.

Jó cucc, használom száraz és nedves hajra is, de a régi jó sárga Gliss Kur-t nem veri. Valamennyivel könnyebb lesz kifésülni és valamennyire táplálja is a hajam, de nem annyira, hogy újra vegyem. 4 csillag és ebben az is benne van, hogy imádom a csomagolását meg a színét. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

fomsarb

2016. szeptember 6.

Én szárazon használom, akkor, ha ébredés után nagyon nehezen akaródzik kifésülődni a hajam. A problémás helyre fújok egyet-kettőt és máris csusszan a fésű. Így elég sokáig elég, így az ára is megéri nekem. Azért nem ez a hiteles funkciója, de nekem ilyen használatra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

marryjane

2016. augusztus 29.

A piros változata sokkal jobb, ez nem olyan balzsamos mint az. Elfogom használni, de nagyon gyenge a többi fújós spray testvérei közt.
Hozzáteszem nem lett fényesebb tőle a hajam!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Hozzáteszem nem lett fényesebb tőle a hajam!!!

noncsi991

2016. augusztus 21.

Imádtam az illatát, valami isteni.Barátnőmtől kaptam ajándékba, mert ő nem használta.Nekem viszont nagyon bevállt.A végekkel nem csinált semmit, szerintem nem is ez az elsődleges célja megha ezzel is reklámozzák.Viszont Iszonyúan fényessé tette a hajam.Megadta azt az illatot amit még a mosásig érzel.Inkább ilyen parfüm féleség, de annak nagyon jo.Sajnos ez elfogyott és kiakartam próbálni másmilyet, de visszatérek majd ehhez:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Gretoo

2016. augusztus 15.

Évekig használtam ezt és különböző változatait a Gliss Kurnak és soha nem értettem miért lesz mégis egyre szárazabb/töredezettebb a hajvégem, hisz becsülettel fújtam ezekkel mindig, míg nem a fodrászom rávilágított, hogy azért mert tele van szilikonokkal és ez nem hagyja lélegezni a hajat ezáltal csak még szárazabb lesz, azóta áttértem szilikon mentes hajvégápolóra és tényleg szembetűnő a változás, ennek a maradéka is sajnos megy a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

AstroSue

2016. augusztus 11.

nekem eléggé bejött. tényleg szép fényt ad a hajnak, és a titok, hogy nem szabad túl sokat fújni, mert különben csúnya, zsíros hatást kelt. szerintem ez volt az első ilyen készítmény, amit elhasználtam rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezőanyag. Zöld.