Schwarzkopf

Ár:   833 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam fakó, fénytelen hajra

A fényrétegződés technológiát&folyékony keratin komplexet tartalmazó formula beburkolja a hajszálakat egy vékony fényhálóval az azonnali kifésülhetőségért, millió fényvisszaverődésért és hosszantartó, fatasztikus ragyogásért. Azoknak készült, akik meg akarják menteni hajuk egészségességét, a kondicionálót lehet nedves vagy száraz hajon is alkalmazni, amely így azonnal intenzív fényt kölcsönöz a hajnak.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: peppi
Állapot: 90% tele, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Lina14

2016. július 8.

nem csinál olyan nagy dolgokat a hajjal, nedves hajon talán többet, könnyebben lehet kifésülni és kicsit fényesebb is, de száraz hajon nem igazán ér semmit, és biztos nem segít olyan drámaian, mint a csomagolás ígéri, de nem rossz, egynek elmegy és egész sokáig elég

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 8.

loju

2016. május 25.

Imádom az illatát!!! DE valóban nem cuki-muki cica-micáknak való! Tényleg maszkulin kicsit, de lehet, hogy pont ez fogott meg benne. Derékig érő, egyenes hajamat szépen ápolja, csillogóvá teszi, így nekem tökéletesen megfelel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

Katarhtic

2016. május 18.

Németországban csak 1,75 Euro a Müllerben.. :D Nagyon tudom ajánlani az itt élőknek, hogy vegyenek párat. :)) Imádom!

Tegnap fújtam be vele a hajam szárazon.... még mindig annyira szuper tőle, hogy el sem hiszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Minoka

2016. május 17.

Vékony szálú, hosszú, nagyon gubancolódós a hajam. Sajnos a balzsam nem elég, így törülköző-száraz hajra fújok belőle, és voilá: simán ki tudom fésülni! Nem mellesleg eszméletlen jó illata van! Másodszorra vettem újra ezt a fajtát. Előtte a narancssárgát és a rózsaszínt próbáltam, de eddig ez vált be a legjobban! Biztosan nem válok meg tőle! DDA-ban 790-ért vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

nhajni

2016. április 21.

Én is nagyon szeretem. Enélkül a hajam kifésülhetetlen. Jó pár hajszálam menekül meg ennek a spay-nek köszönhetően. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

kissveraa

2016. április 12.

Bio- és natúr kozmetikumok után kellett visszatérnem a Gliss Kurhoz. Sajnos rá kellett jönnöm hogy hiába az ördögtől való a szilikon, meg az összes kőolajszármezék, de van egy olyan nagyszerű hatása ennek a spraynek, hogy nem tépem ki a hajam vele, aminek módfelett tudok örülni. Ugyanezt az Alverde kifésülés könnyítője nem tudja nekem megadni. Amennyiben nem lenne ombréra festve a hajam lehet nem lenne gond, így viszont a szőkítés sprőddé tette kissé, ami extra szeretetet igényel hogy jól nézzen ki. A Million Gloss remekül teszi a dolgát, nagyon szépen fénylik tőle a hajam és könnyű kifésülni. Engem az illata nem zavar, báj rutinszerűen fújom a hajamra a napi parfümöm, lehet ezért nem érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

ALettah

2016. február 22.

Ez a standard hajmosás utáni extrám, mikor leárazáss volt a Rossmannban, három üveggel is betároztam belőle. Az én hajamat tényleg csillogóbbá teszi, és az illatát nagyon szeretem - picit tényleg férfias, de üde és tisztaságillatú. Akinek nem jön be az illata, az maradjon távol tőle, nekem meglehetősen sokáig érződik a hajamon.
Először impulzusvásárlás eredményeképp lett az enyém, de megérte. Még akkor is, ha tudom, hogy minden kétfázisú termék a vásárló hülyítésére épül, vagyis arra, hogy hajlamosabbak vagyunk dupla olyan hatásosnak gondolni a két rétegbe ülepedő folyadék miatt - pedig némi emulgeálóval bármit össze lehet vegyíteni úgy, hogy nem a kedves vásárló kell rázogassa használat előtt :)
Na mindegy, ennyit a racionális és a női agyról, és a termék szerintem tényleg jó. Észrevettem, hogy a kilenc éves keresztlányom is rájár titokban, szóval a marketingesük is jól tette a dolgát a csillogó üveggel, minden korosztálynak bejön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

nicsilicsi

2016. február 19.

Már több fújós gliss kur balzsamot kipróbáltam, de a hatásuk leírástól függetlenül nagyrészt ugyanaz volt. Ettől viszont tényleg sokkal fényesebb a hajam, mint a többitől. Az illata nekem nagyon tetszik, de azokat is megértem, akiknek kicsit férfiasnak hat, valóban nem egy szokványos "csajos" édes/púderes/gyümölcsös illat. A csomagolását is imádom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 19.

Panni21

2016. február 4.

Fogyó félben van a jelenlegim (fekete), és terveztem, hogy beújítok egyet, amikor megláttam leárazva 0.95€-ra a termékcsalád többi tagjával együtt. Egyedül őt hoztam el, mivel másra épp nincs szükségem. A csomagolása tényleg nagyon szép, puszi a marketingeseknek :D
Viszont hatásban nem éri utol a feketét. Az illata eléggé férfiarcszesz, de nem zavaró, vagy ilyesmi, csak kicsit tömény. A kifésülésben segít, de valahogy nem nyújt semmi kiemelkedőt. Ezért az árért korrekt, de többet nem igazán adnék érte.

Update:
Ma reggel vettem észre, hogy nagyon szép fényes a hajam. Gondolom, neki köszönhetően, ugyanis más fényfokozó terméket nem használtam. Szóval plusz egy csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Update:

Zsokaa

2016. január 23.

A csomagolása fogott meg, tetszett ez a szín. Az illata kellemes, kb. egy napig lehet érezni a hajon. A hatása az szinte semmilyen, csak jó volt néha befújni a hajamat vele. Talán egy icipicit könnyebb volt kifésülni utána a gubancos részeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezőanyag. Zöld.