Schwarzkopf

Ár:   833 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam fakó, fénytelen hajra

A fényrétegződés technológiát&folyékony keratin komplexet tartalmazó formula beburkolja a hajszálakat egy vékony fényhálóval az azonnali kifésülhetőségért, millió fényvisszaverődésért és hosszantartó, fatasztikus ragyogásért. Azoknak készült, akik meg akarják menteni hajuk egészségességét, a kondicionálót lehet nedves vagy száraz hajon is alkalmazni, amely így azonnal intenzív fényt kölcsönöz a hajnak.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: peppi
Állapot: 90% tele, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
0808

2015. december 30.

Tetszett a csilivili külső de sajnos nem társul hozzá belbecs! Másik terméket keresek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

thepinkdoor

2015. december 14.

Csatlakozom az előttem íróhoz, annyival kiegészítem, hogy én az illata miatt vettem meg! :D A sampon változatát nagyon szerettem, ezért beruháztam rá. Harmadik hónapja használom minden hajmosás után (néha szárazon is) és tök jól bírja, azt hittem gyorsabban fogy majd.
Szeretem az illatát, szeretem, hogy azonnal kifésülhető lesz a hajam tőle, és puhább, szebb is! Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

nagycsenge

Korcsoport: < 18
2015. december 9.

Mindig is szerettem a Gliss Kur bontáskönnyítő balzsamjait, ebben sem csalódtam! Nem lesz tőle hamarabb zsíros a hajam, és tényleg könnyebb fésülhetőséget kölcsönöz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. december 9.

Cristally

2015. december 7.

Lehet, hogy egyedül leszek ezzel, de tetszik a termék színe, illata! :D Tényleg nagyon intenzív és talán férfias is az illat, de nekem bejön. És a hajamnak is...hajvasalás/besütés nélkül is szebb lesz tőle, ha pedig formázom is a hajam, sokkal csillogóbb, fényesebb.
Eddig ez a Gliss Kur fújós balzsam tetszett a legjobban, már a második flakont használom belőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

VanillaBlossom

2015. november 28.

Mosás után sosem teszek balzsamot a hajamra, mert nagyon könnyen zsírosodik. Néha almaecetes vízzel leöntöm, ami nagyon jót tesz neki, viszont a gubancaimon az nem segít. Megvetem ezt a kis csodaszert, amit általában mosás után használok azért, hogy könnyebben menjen a fésülködés. Az illata isteni, a kefe pedig csak úgy siklik a hajamon!
Néha a száraz hajamra is felfújom. Egyrészt azért, hogy könnyebben ki tudjam fésülni, másrészt pedig azért, mert nagyon szép fényes és illatos lesz tőle a koronám. Nélkülözhetetlen termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

adrika0417

2015. október 15.

Én már a második flakonnal használom el és csak ajánlani tudom mindenkinek. :)
Ugye szerettem volna valamit amitől szépen csillogós,fényes,ápolt kinézetű lesz a hajam és ez tökéletesen beváltja az igéretét.
Könnyen ki lehet fésülni,és fényes ,selymes tőle a haj. :)
Csak figyelni kell rá h ne fél flakonnal fujjon rá az ember mert akkor zsirosit. Amugy nagyon jó kis termék.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Én már a második flakonnal használom el és csak ajánlani tudom mindenkinek. :)
Könnyen ki lehet fésülni,és fényes ,selymes tőle a haj. :)

egeresi47

2015. október 10.

Nekem nagyon tetszik az illata, és nagyon sokat segített a töredezett hajvégeimen. Nagyon bevált ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 10.

Nemesis Divina

2015. október 8.

Glamour napok alkalmával volt lehetőségem kipróbálni. A rózsaszínű hajbalzsam sprayt esélytelen volt beszerezni, így a Nutritive Express és a Million Gloss Express között hezitáltam, végül annyira tetszett a csomagolás, meg amit leírtak, hogy erre esett a választásom. Sajnos.... Az illata az első amivel azonnal problémám volt, egyszerűen nem nőies és finom, amilyennek egy hajápolónak lennie kellene, hanem elég mű, és tényleg pasis, mint ahogy már előzőleg egy hozzászóló is említett. A hatása, nos egy órája mostam és szárítottam meg a hajam és már ugyanolyan a hajvégem, mint volt, pedig tettem rá rendesen. Puhának éppen puha, meg a kifésülhetőséggel sem volt gond, de ennyit az előző balzsamom is tudott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 8.

kivike

2015. augusztus 26.

Ugyanaz a véleményem,mint a samponról, jó, de nekem hivalkodó az illata, túl tömény, túl harsány

Update: mivel a samponját is updateltem, így ennél is megteszem. Egy hónap használat után azt mondom, hogy mindkettő kiváló termék, mehet az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

pzsofia

2015. augusztus 11.

Könnyebb kifésülni tőle a hajam és az illatát is szeretem. Azért csak 3 csillag, mert ennél több pozítív tulajdonságot nem tapasztaltam, bár negatívat se. Ha van egy jó hajbalzsam a háznál, szerintem teljesen feleslegessé válik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezőanyag. Zöld.