Schwarzkopf

Ár:   833 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam fakó, fénytelen hajra

A fényrétegződés technológiát&folyékony keratin komplexet tartalmazó formula beburkolja a hajszálakat egy vékony fényhálóval az azonnali kifésülhetőségért, millió fényvisszaverődésért és hosszantartó, fatasztikus ragyogásért. Azoknak készült, akik meg akarják menteni hajuk egészségességét, a kondicionálót lehet nedves vagy száraz hajon is alkalmazni, amely így azonnal intenzív fényt kölcsönöz a hajnak.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: peppi
Állapot: 90% tele, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
szoszimo

2015. augusztus 8.

Könnyű kifésülhetőséget és fényes hajat ígér, én egyiket se tapasztaltam a használat során. Mivel az illata kellemes, ezért adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

fannc22

2015. július 18.

Hát ez sajnos nem nagy eresztés...Megvettem, mert a rózsaszínje és a piros is bevált, gondoltam ez is jó lesz...na meg a csomagolás, csillogós, cuki kék...Hát a baj csak az, hogy a hajammal az ég világon semmit sem csinál. Vizet is permetezhetnék rá. Na jó, talán egyszerűbb a kifésülés, ici-picit puhább is, de semmi fény, semmi gyönyörű haj. :( 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

kalla

2015. július 4.

Nagyon szerettem, hajszárítás után fújtam belőle a hajamra, amitől jó illatú lett, fényes és puha. Elég sokáig elég volt, és nem nehezítette a hajamat. Szerettem, de kipróbálok majd valami mást is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 4.

Alexandra91

2015. május 25.

Szeretem az illatát és szép puha és fényes lesz tőle a hajam csak sajnos hamar zsírosodik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

Ancsuk

2015. május 21.

Többet vártam ettől a terméktől de inkább szárítja a hajamat mint segítene rajta

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 21.

auberginecat

2015. május 20.

most ez van meg, nem rossz, a hatása ugyanaz, mint a többié, de a legjobb illatú a rózsaszín, úgyhogy vissza fogok térni hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

v.szilvia789

2015. május 6.

Meguntam az ultimate oil elixir édeskés szagát, gondoltam ez is lesz olyan jó. Hát, jó nagyot tévedtem. A szaga semmivel sem jobb, ez pont a skála másik felén van, elég férfias, a hatása pedig színvonalon aluli. A korábbi Gliss kur spray-k hatásával soha semmi bajom nem volt, tették a dolgukat szépen, mindig el tudtam használni, de ez olyan mintha semmit sem fújtam volna a hajamra. Nem lesz tőle könnyebben fésülhető, sem puhább tapintású (pedig rendszeresen vágott, rövid hajra használom és nem az elhanyagolt hajat akarom megmenteni), a fényességről meg annyit, hogy a Fructis goodbye damage samponja alapból szebb fényt ad, mint ebből bármennyi. Ezt most nagy csalódásnak érzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 6.

yokkoa

2015. április 16.

Rossmannban most le van árazva, 900ért vettem. Megvan az olaj is ebből a termékcsaládból, én már azt is nagyon szerettem, de ez még jobb!!! Könnyebb, nem zsírosítja a hajat, viszont valóban gyönyőrű fényt varázsol. És külön tetszik, hogy teljes áron is kevesebb, mint feleannyi. Nálam abszolút 5ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 16.

macspamacs

2015. március 25.

Az illata kellemes (kicsit fura, de nem mondanám büdösnek), könnyen kifésülhetővé varázsolja az egyébként keszekusza, nehezen kezelhető hajamat. Használata után a hajam szerencsére nem ragadt, egészen rendbe szedte rakoncátlan tincseimet, érzékelhetően jobb lett tőle a hajam állaga. A hajtőre nem szabad fújni, mert zsírosítja a hajat (mint minden "hajfényspray"). Nem rossz termék, főleg ennyiért. Egyébként próbáltam már ebből a márkából többféle pumpás hajbalzsamot is és mindegyiket szerettem, szerintem nem lehet velük nagyon mellélőni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

valandil

2015. március 19.

Megvettek a szép csomagolással. :) Az illatával nem volt bajom. 2.5 éve fodrászt nem látott hajamat, ha csak alulra fújkáltam egész emberivé varázsolta úgy pár órára, de nem csodaszer. (Nem a tövét kell fújni, és akkor nem zsírosodik!) Ahol én lakom, olcsóbb mint Magyarországon, ennyi pénzt kéthavonta nekem bőven megér, ugyanis annyira fújkálom minden hajmosás után a hátközépig érő hajamra, hogy ennyi idő alatt elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezőanyag. Zöld.