Schwarzkopf

Ár:   833 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam fakó, fénytelen hajra

A fényrétegződés technológiát&folyékony keratin komplexet tartalmazó formula beburkolja a hajszálakat egy vékony fényhálóval az azonnali kifésülhetőségért, millió fényvisszaverődésért és hosszantartó, fatasztikus ragyogásért. Azoknak készült, akik meg akarják menteni hajuk egészségességét, a kondicionálót lehet nedves vagy száraz hajon is alkalmazni, amely így azonnal intenzív fényt kölcsönöz a hajnak.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: peppi
Állapot: 90% tele, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Danina9592

2015. február 2.

Lehet ezek szerint nekem rossz az ízlésem, de én imádom az illatát. Hosszú ideje használom ezt a balzsamot is illetve a samponját, és már olyan nekem ez az illat, mint a védjegyem. Szerencsére sokan meg is dicsérték már ezt az illatot rajtam, illetve a hajamat is, mióta ezt a terméket használom.
Amit eltudok róla mondani: sokkal könnyebb tőle kifésülni a hajat, csillogást annyira nem tapasztaltam viszont mióta használom tizedannyira sem törik a hajam mint előtte. Én nem tudok rosszat mondani róla, mell alá érő hajam van és még így is elég 3-4 hónapra, pedig nem spórolok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

noemi90

2015. január 17.

Sajnálom a Gliss Kur koncepcióját, hogy a lila termékcsalád, illetve ez a türkiz is férfias illatot kapott :( Nekem személy szerint nem tetszik, sőt már-már undorodom a szagától. Nem tudom, el fogom-e használni, ajándékba kaptam egy ilyen csomaggal... A hatását pedig nem is tudom értékelni, annyira elnyomja ez a furcsa szag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 17.

Yvaine

2015. január 14.

Ezek a hajápoló sprék tényleg nagyon jók, évek óta használom őket, többfélét vettem már én is. Most legutóbb ezt a fajtát vettem meg és nagyon jól tettem, hogy kipróbáltam ezt is :) Én személy szerint imádom az illatát, a következő hajmosásig is érződik végig a hajamon. Ugyan extra fényes nem lett tőle a hajam, de szépen teljesíti ez a fajta is azt a kifésülhetőséget, amit ígér, és nekem inkább az ápolás a lényeg. Nekem is rengetegen megdicsérik már régóta a hajam, biztos vagyok benne, hogy emiatt a hajápoló család miatt is. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 14.

Póni

2015. január 12.

A kifogyott arany-fekete helyett vettem, hogy miért is ne? Hát azért ne, mert nagyon büdös és nem is csillog tőle a hajam! Én ki nem állhatom az "illatát" nem tudom mi ez, de nagyon nem jó szerintem. Segít kifésülni a középhosszú hajam, ezzel nincs is gond. Semmi extra csillogás vagy fényvisszaverő hatás. Nagy 0! Az árával nem volt bajom, mert 850 Ft körül vettem akciósan még nyáron. Semmiképpen nem veszek újra. Visszatérek a régire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 12.

Neelia

2015. január 9.

A lilán és a piroson kívül mindet próbáltam már. Jelenleg főleg ezt használom. Személy szerint nagyon kedvelem ezt a termékcsaládot. Vizes hajra fújva (adni kell azért neki rendesen) gyönyörűen kifésülhetővé teszi a hajam, gyorsabban is szárad tőle, az illatát is nagyon szeretem. A csillogás nem átütő, de rendszeresen kapok dicséretet a hajamra, amihez azért ez is hozzájárul. Hajtő közelébe igyekszem nem juttatni, mert akkor viszont nagyon hamar zsírossá teszi a hajat. Kiegészítő hajápolónak, kellemes tapintás és könnyed kifésülhetőség elérése érdekében tökéletes választás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Kuttus

2014. december 19.

Nos igen, ha az" intenzív fény "azt takarja hogy fénylik a hajam a zsírtól akkor működik :D három használat után azt mondtam elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

seasnail

2014. december 17.

A "folyékony selyemmel" hirdetett, rózsaszín változat után többfélét is megvettem, többek között ezt is. Igazából továbbra is nagyon szeretem őket, balzsam helyett használom, és sokkal jobb, gyorsabban fésülhető a hajam, puha, nem zsírosít, gyorsan mosás után csak ráfújok párszor, úgy 10-15x a hajvégekre, meg ahol gubancos, és nagyjából 4-5 perc utána kifésülni a hátam közepéig érő hajam. Balzsammal ez mindig fájdalmasabb, és kb 2x ennyi idő volt.
Egyedül a fantázianeveket nem értem, szerintem mindegyiknek, amit eddig próbáltam, nagyon hasonló a hatása, csak az illatuk más, de eddig az összesé tetszett. Leárazva igazán megéri megvenni, mert jó használni, és sokáig elég, én mellettük maradok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 17.

karakumsivatag

2014. november 9.

Rossmann-ban akciósan vettem 800 Ft-ért. Többet nem adnék érte. A hatása tényleg jó, de a szaga borzalom, szerencsére hamar elillan.
Update. A korábbi 4 pontból visszaveszek. Nem bírtam elviselni az illatát. Most a felmosóvízbe locsolgatom. Úgyhogy most a linóleum illatos és fényes. Mondjuk, nálunk a mellékhelyiség is Naomi Cambel-től illatozik:)).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 9.

Mossyka

2014. október 14.

Nagyon-nagyon meg vagyok vele elégedve. A hajam puha lesz tőle és sokkal könnyebb kifésülni. Vizes és száraz hajra is fújom, nem zsírosít. Az illata elég férfias valóban.

up: Az új lila változata hatás tekintetében sokkal jobb, következőleg is azt fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 14.

egyedszilvi

2014. október 12.

Finom az illata,talán fényesebb(de ez vitatható) én ezen kivűl semmi változást nem vettem észre a hajamon,2 havi használat után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 12.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezőanyag. Zöld.