Schwarzkopf

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2014. április 11.

Kategória:   Hajápolók

Gliss Kur Million Gloss Hajmaszk úgy van kialakítva, hogy meghosszabbítja a haj laminálását 10 napig. A maszk hatásos 1 perc alkalmazását követően is.

K.Klaudia

2014. szeptember 30.

Ha jól emlékszem csak 150 ml, így kisebb, mint az átlagos pakolások. Az ára viszont ugyanaz, úgyhogy akkor már jobb választás egy másik Gliss Kur pakolás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

szonia

2014. augusztus 20.

Szerintem sem tud többet egy balzsamnál, az illata klassz, de nem győzött meg annyira hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

gina82

2014. július 3.

Hát,se nem fényes,se nem puha,se semmilyen tőle a hajam.Mintha fel se kentem volna.Többször megfogadtam,hogy nem veszek Gliss Kur,terméket,de most tényleg ez volt az utolsó.Többet nem próbálkozom velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

anett9

2014. március 15.

Jó termék, de szerintem nem tud többet, mint egy bármilyen balzsam. Én felturbóztam egy kis argánolajjal és úgy rakom a hajamra, de vannak ennél lényegesen jobb termékek is, nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

jubileum

2014. március 6.

Remek kis termék:) Az egész termékcsaládot kaptam me,g így nehéz különválasztnai, egy biztos, a sampon önmagában semmi, a balzsam és ez a pakolás viszont már hajmosás közben érezteti hatását. Természetesen tovább maradt fenn...hosszú hajam van felkenni is több mint egy perc...:) Nagoyn elégedett vagyok, nem az tmondom, hogy a hajam sokkal fényesebb lett, hanem inkább az, hogy engedelmesen csatasorba áll a fésű hatására, és olyan sima, hogy jó simogatni.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid