Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Mossyka, Módosítva: 2014. február 5.

Kategória:   Hajápolók

A kristálytiszta olaj koncentrált csillogással alakítja át az unalmas hajat, így adva neki fényűző ragyogást.

Az olaj gondoskodik a négyes lenyűgöző hatásról:

• extra ragyogás és könnyűség
  • lezárja a haj sérüléseit és hosszas fényt biztosít
  • száraz hajon millió ragyogású fényt ad
  • javítja a haj szerkezetét

Lilla91

2015. február 19.

Nagyon megkedveltem ezt a terméket :) Karácsonyra kaptam, vagyis 2 hónapja használom és alig fogyott belőle (pedig szinte minden nap mosok hajat és használom is ). Alapból eléggé zsírosodó fejbőröm van ezért ezen rontani még egy bödön zsír se tudna :) viszont a hajam szuper puha és fényes lesz tőle. Az illata is kellemes és ami nagy plusz a szememben hogy másnap is lehet érezni. Ha elfogy valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

Maxina

2015. január 22.

Most a héten vettem csomagba 3890 ről volt 1740 re leárazva ez a szérum, sampon, balzsam.. Szerintem nagyon megérte ;) Nyilván csak 1x használtam, de érezhetően jobb a hajam tőle, és szebb... bár eddig sem volt egy elhanyagolt hajam... Majd később írok róla hogy mi a tapasztalat. Nekem az illata tetszik, nem zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 22.

yokkoa

2015. január 14.

Én nagyon szeretem. Először túl erősnek találtam az illatát, de rájöttem, hogy túl sokat használok belőle. Nagyon hajlamos a hajam zsírosodásra, ettől viszont kb. fél nappal tovább is bírja! Avonos sampont használok az éppen vállig érő hajamra, öblítés - 2 pumpanyomásnyi ebből, kicsit rajtahagyom - megint öblítés és samponnal lemosom. Végül egy nyomásnyit beszárításkor a végekre teszek.
Sajnos túl sokat használtam belőle eleinte, ezért már csak fele van meg, nem is szerettem nagyon, nem működött, de végül sikerült kitapasztalni :-)
Én glamour napokon vettem kuponnal. Azt mondom, még így is drága volt, de már látom, hogy sokkal gazdaságosabb, mint amilyennek eleinte tűnt. Szerintem újraveszem, amikor elfogy. Esetleg kivárok egy újabb akciót, mert 2ezerért azért elég húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 14.

cioccolata

2014. december 28.

Nagyon keveset szabad csak belőle alkalmazni, és még ha csak a hajvégekre rakok, akkor is eljut 1-2 nap alatt a fejbőrre és hamar zsírosít. Amúgy, mivel tömény szilikon, valóban csillog, csúszós tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

blackspot

2014. november 18.

Szintén a DM boxomban volt. Az illatától rosszul vagyok! Nagyon erős, nagyon szintetikus. Emiatt nagyon-nagyon ritkán használom, pedig különben jó lenne!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

kim88

2014. november 14.

Nekem is a dm boxban volt. Kizarolag a hajam vegere hasznalom vagy vizesen, vagy ha picit szaraznak erzem,akar siman is rakenek egy pumpanyit. Sokkal jobban kifesulheto a hajam vizesen,viszont kicsit zsirosit is,ugyh ovatosan kell banni vele. Az illata valami isteni, szivesen elhasznalnam kezapolonak is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

sihaya

2014. október 25.

DM boxban volt, már mindent mást elhasználtam belőle, nem is értem ezt eddig miért pakolgattam... Balzsam helyett használom, vállig érő hajra 3 pumpálásnyit, és nagyon megszerettem! Az illata eszméletlen jó, puhítja, nem nehezíti el a hajam, és nem is zsírosítja. Valahogy úgy tűnik, mintha gyorsabban is tudnám megszárítani a hajam, mikor ezt használom. Fényesebbnek nem tűnik, de rájöttem, hogy eddig nem nézegettem, így igazából nem sok viszonyítási alapom van... Nem hinném, hogy újraveszem (nem vagyok túl hűséges kozmetikumokhoz), de örömmel használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

sternesamu.szilvia

2014. május 28.

Ilyen selymes, fényes, finom állagú még soha nem volt a hajam. Imádom, a rövid hajamra elég egy nyomásnyi és csodákat művel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 28.

mgina007

2014. május 26.

A DM Kedvencek dobozban volt. A legjobbkor került hozzám, ugyanis egy többkörös festési tortúrán van túl a hajam. Nagyon puhává, fényessé teszi a hajat, szárazon és nedvesen is használható. Nem hagy zsíros hatást maga után. Plusz, ez az első és egyetlen olyan hajápoló termék, amitől ki tudom fésülni vizesen a hajam. Próbáltam már más hajolajjal is és nem ment. Ez viszont tutin működik. (Azt már meg sem említem, hogy milyen isteni az illata :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

katacita

2014. május 8.

Icipicit teszek csak a hajamra belőle, de így is annyira összeáll és elnehezül tőle, hogy nemigaz. Komolyan, egy pici pumpányitól. Ilyen szempontból az arany színű GK hajolajszerűség sokkal jobb, viszont ennek meg az illata tetszik jobban. Majd szép lassan elhasználgatom, de nem lesz a kedvencem. Különösebb hatást sem vettem észre, nem lett fényesebb tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol