Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Mossyka, Módosítva: 2014. február 5.

Kategória:   Hajápolók

A kristálytiszta olaj koncentrált csillogással alakítja át az unalmas hajat, így adva neki fényűző ragyogást.

Az olaj gondoskodik a négyes lenyűgöző hatásról:

• extra ragyogás és könnyűség
  • lezárja a haj sérüléseit és hosszas fényt biztosít
  • száraz hajon millió ragyogású fényt ad
  • javítja a haj szerkezetét

f.eniko

2014. április 27.

Én is használom száraz és nedves hajon is egyaránt. Puhává teszi a hajat, finom az illata de igazából semmi extra (viszont rosszat se tudok róla írni). Mivel nekem is a Dm dobozba volt így megérte, de teljes áron semmiféleképpen nem venném meg, hiszen vannak ennél jobb hajápolók is már ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

angeltear

2014. április 21.

A Dm kedvencek dobozomban volt ez a kis csoda, imádooom!! :)
Próbáltam az enyhén nedves és száraz hajamra is. Nem zsírosít, gyönyörű csillogást ad, könnyű és lágy esésű lesz tőle a haj. A frufrumra is szoktam tenni és nem zsírosodik tőle jobban. Az illata először nagyon furcsa volt, de a hajamon sokkal diszkrétebb és sokáig érződik. Az ára kicsit borsos főleg ilyen kis mennyiségért de abszolút megéri! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

A Dm kedvencek dobozomban volt ez a kis csoda, imádooom!! :)

anett9

2014. március 15.

Nekem bevált, könnyű, nem ragad, nem túl zsíros, el lehet rendesen oszlatni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Nekem bevált, könnyű, nem ragad, nem túl zsíros, el lehet rendesen oszlatni.

L.A.Izabella

2014. február 7.

Mossyka! Igaz nem debreceni vagyok, de nálunk Pécsen a DM- be lehet még ilyen venni. Esetleg próbáld meg, hátha ott találsz. Ott is most akciós, mivel új termék.

Ez a hajápoló egyszerűen szuper!!! Lapockáig érő hajam van (vizesen szoktam, szárítás előtt használni) kb. 6 nyomásnyit szoktam a hajamon elosztani és belefésülni. Utána szárítom, és tényleg nagyon jó. Elégé száraz göndör hajam van, amit ráadásul vasalok is, de így is meg lehet nézni az eredényt. Gyönyörű puha és fényes hajam lesz. Szárazon is használtam már, úgy is működik. Hamar beivódik a hajszálakba és nem lesz zsíros, ragacsos érzés. Ha így használom, akkor 3 nyomásnyit osztalok el. Nem utolsó sorba az illata is nagyon kellemes. Zsíros hajúaknak nem ajánlanám, mert elégé olajos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol