Schwarzkopf

Ár:   750 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumena, Módosítva: 2014. január 31.

Kategória:   Samponok

Hosszantartó ragyogást biztosít a haj elnehezítése nélkül mélyregenerálással, így még a fakó hajat is ragyogóan fényessé varázsolja!

regica

2014. augusztus 18.

szerintem egyik sampon se művel csodát mindegyik mellé kell balzsam vagy hajpakolás..gyorsan fogy,illata semmi extra,de a head&houldersnél sokkal jobb:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

levendula72

2014. augusztus 11.

Nagyon szeretem az illatát, szerintem semmi extrát nem csinál a hajammal, de őszintén még nem találkoztam egyetlen csodasamponnal sem, egyszerűen ezt szívesen használom ennyi, és amíg meg nem unom marad!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

nhymeria

2014. július 29.

Utazókiszerelésben vettem meg nyaralásra. Őszintén szólva nem nyűgözött le. Az illata elég semmilyen, nem habzott rendesen, ráadásul a tisztító hatását sem éreztem igazán, mert furcsán ragacsos maradt utána a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

rosa.love

2014. július 24.

Engem gyógynövényes szájvízre emlékeztet az illata,nem vészes. De semmi extra. A csiricsáré flakon miatt számítottam valami minimális hatásra,ami eltér egy átlag sampontól...dehát nyilván ez egy tök átlagos sampon. A DM-ben kapható belőle pici kiszerelés 345 forintért, szerencsére csak ezt vettem meg, nem a nagyot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 24.

borntobe

2014. július 19.

Szerintem egy az egyben Oriflame Mirage illata van :) Ezert is vettem ujra, mert amugy egy atalagos sampon, nem szarit, nem csinal semmit a tisztitason kivul - sot, mint a legtobb gliss kur termeknel, ennel is erzem hogy elneheziti a hajamat hosszu tavon. Semmi extra, es nem ad AKKORA fenyt se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

angeltear

2014. június 23.

A hajolajat próbáltam először ebből a szériából és az csodát művelt a hajammal, gondoltam kipróbálom a család többi tagját is. Valaki itt írta, hogy kólás illata van, hát tényleg! :D A hajam nem ragad össze tőle, nem lesz száraz, kellemes tapintású lesz. Kevés kell belőle mert jól habzik. Valószínű, hogy újra nem veszem, mert úgy érzem, ezt az illatot hamar meg fogom unni... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

katica131

2014. június 6.

Ajándékba kaptam, elhasználom, de amúgy soha nem vennék se ilyet, se más olyan sampont, ami nem szilikonmentes...
Az az igazság, hogy nekem alapból szép fényes és puha a hajam, mert nagyon odafigyelek rá, de ez a sampon mintha összeragasztaná, szalmakazallá tenné, vagy nem tudom... Mosás és szárítás után legalábbis borzasztó a kinézete, másnapra elfogadhatóbb....
Maradok a szilikonmentes samponoknál, a Balea samponokat semmire nem cserélném le.
Lehet el se használom, jó lesz kézmosónak....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

Lehet el se használom, jó lesz kézmosónak....

baba_girl_16

2014. június 2.

Semmi különöset nem nyújtott ez a sampon, többet vártam tőle. Az illata nem rossz és a csomagolása is nagyon tetszik, de a hajammal nem művelt csodát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

Ichigo94

2014. május 12.

A csomagolása nagyon megtetszett, ezért gondoltam megveszem. Nem lett tőle se hidratáltabb, se fényesebb a hajam. Csak annyit pozitívat tudok róla írni, hogy ez az egyetlen sampon, ami képes 2 napra eltűntetni a korpámat. Csak emiatt adok neki egy 4-est, különben 2-est adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Melcsibabyke

2014. május 10.

Semmi extra. Kicsit többet vártam tőle. Kicsit sem lett fényesebb tőle a hajam, pedig az express hajregenerágló balzsammal, a pakolással és a kristályolajjal együtt használtam. Nem ér annyit, amennyibe az egész termékcsalád került. Az illata pedig nagyon férfias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, PEG-40, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezőanyag. Zöld.