Schwarzkopf

Ár:   750 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumena, Módosítva: 2014. január 31.

Kategória:   Samponok

Hosszantartó ragyogást biztosít a haj elnehezítése nélkül mélyregenerálással, így még a fakó hajat is ragyogóan fényessé varázsolja!

kismadár

2014. május 9.

Tipikus Gliss Kur illat, tipikus Gliss Kur hatás. Semmi extra, elhanyagolható de azért kellemes illat, puha, könnyen kezelhető haj, nagy csodát ne várjunk tőle, mert nem is fog okozni.. Jól megtisztítja a fejbőrömet, de balzsam nélkül nem sokat ér. Kell a balzsam, h puha legyen a hajam. Megéri az árát, de nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

Gabci

2014. május 5.

Nem vagyok vele megelégedve...Balzsammal együtt használtam nagyon zsírosít 2 nap után újra kellett mosni a hajam, illata sem az igazi , csillogást meg nem igazán nyújt... Csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

ediiit

2014. május 2.

Jó kis sampon! Nem zsírosodik tőle hamar a hajam kb 3-4 napot kibír vele :) Balzsam nélkül is megállja a helyét(pedig az én hajam eléggé szálkás és száraz) ! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 2.

hanna8806

2014. április 23.

Kifejezetten rossz. Nem habzik, és nincs olyan érzésem, hogy tiszta lenne tőle a hajam, sőt. a hajbalzsam is furcsa, nehezen felvihető. Egyedül az illata az ami legalább érdekes. Valahogy nekem sosem ugyanaz :) Kicsit férfias elsőre, de igazából később jön ki a lágyabb illat, végülis tetszik. De csak ennyi a pozitívum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Málni

2014. április 15.

Nálam landolt a balzsammal együtt, mert állítólag büdös, hát nekem pont hogy bejön az illata, (nem pasis, csak éppen nem az a megszokott cuki kis csajos gyümis illat) és hogy hajmosás után is érezni még, puhább is tőle a hajam, csillogóbb, zsírosodni viszont ettől is zsírosodik uúgy, de ez nem a sampon hibája azt hiszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

missy89

2014. április 15.

Tetszik az illata, de amúgy semmi különleges hatása nincs nálam. Nem érzem, hogy puhább vagy fényesebb lenne tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

kalmaniki

2014. április 9.

Sajnos zsírosította a hajamat, már a használatát követő 2. napon zsíros volt, így ismét hajat kellett mosnom, akkor már nem ezzel a samponnal, hiszen nem annyira szívesen használom...

Tegnap vásároltam akciósan 550 Ft-ért a 250 ml-t a Rossmannban, kíváncsi voltam erre a termékcsaládra. Első használaton vagyok túl, eddig nagyon elégedett vagyok, fényes, puha és könnyen kifésülhető a hajam. Jól habzik, nem szárítja a fejbőrt és a hajat, csinos a csomagolása, egyedül az illata nem tetszik, túlságosan erős és férfias.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

szilvike94

2014. április 5.

Ezt a sampont első mosáshoz vettem, (mert én kétszer mosom a hajam, először ezzel aztán a Dove argán olajosával) egynek elmegy.. A csomagolása megér egy kisebb misét. Nagyon szép dizájnos, szinte már már hívogató. Ami benne van az már annyira nem. A szaga borzasztó, olyan "férfias" vagy nem tudom, nekem nem igazán tetszik. A habzása se mondható jónak. El fogom használni, de nem hiszem hogy újraveszem.

Update: Valószínűleg a páromnál landol. Már első nap után teljesen lelapult tőle a hajam, pedig csak elő mosáshoz használtam. Számomra teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

szabiina

2014. március 26.

Korábban a Schauma koffeines samponját használtam, de kezdtem megunni, így keresgéltem és ezt találtam. A sok pozitív vélemény győzött meg.
Festett fekete a hajam, egyébként is fényes, csillogó, de ettől aztán különösen. A héten 3-man kérdezték meg, hogy mit csináltam a hajammal.
Szerencsére nem gubancolódik a hajam, a samponnak köszönhetően puha tapintású.
Nem bántam meg a váltást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Szerencsére nem gubancolódik a hajam, a samponnak köszönhetően puha tapintású.
Nem bántam meg a váltást!

szaboka79

2014. március 25.

Együtt használom a sampont és a balzsamot. Az illata nagyon érdekes, még nem jöttem rá, mire hajaz, talán kóla ízű-illatú cukorkára? :) Könnyű kifésülhetőséget ígér, amit abszolút be is tart, nem kell külön kifésülő cuccot használnom, ami azért jó, mert legalább nem zsírosítja-nehezíti pluszban egy termék az amúgy is vékony szálú hajam. Hogy fényesebb lenne a hajam, annyira nem tűnt fel, de ha jobban megnézem, lehet benne valami. Összességében nekem nagyon bejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 25.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, PEG-40, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezőanyag. Zöld.