Schwarzkopf

Ár:   750 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumena, Módosítva: 2014. január 31.

Kategória:   Samponok

Hosszantartó ragyogást biztosít a haj elnehezítése nélkül mélyregenerálással, így még a fakó hajat is ragyogóan fényessé varázsolja!

jubileum

2014. március 20.

Jó ez a termékcsalád, de ha az embernek van bevált samponja teljesen felesleges a sampont megvenni.....semmit nem tud jobban mint más samponok, a változást hozó hatás a balzsamnál kezdődik, azt viszont ajánlom...
Ha valakinek tetszik az illata akkor viszont jó elvégre nagyon tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Ha valakinek tetszik az illata akkor viszont jó elvégre nagyon tartós

Adrien92

2014. március 19.

3 hete használom ezt a sampont a balzsammal és a hajregeneráló balzsammal együtt. Az utcán mindenki a hajamat nézi és meg is szokták dicsérni, hogy milyen szép fényes és csillogó. Szerintem ez mindent elmond. Nálam abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

ronavolgyifanni

2014. március 18.

Nekem nagyon bejött ez a termék, nem is számítottam rá, hogy ilyen jó lesz! Minden újdonságra kapható vagyok így hajápolás terén, gondoltam egy esélyt ez is érdemel. Nekem már amikor mosom a hajam, a vizes állapotban is "selymes" ami elég ritka számba megy az én hajamnál. tényleg fényesít, ahogy ígéri, valamint puha, könnyed hajat varázsol, és az illata is imádnivaló! Nem is kérdés, hogy 5 csillag, bátran ajánlom mindenkinek, hogy tegyen egy próbát! :) Szerintem hamarosan az olaj változatára is beruházok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 18.

maycily

2014. március 8.

Alig habzik fel, büdös, én levegőn hagyom száradni a hajam, és mondom megnézem mennyire fényes, hát indultam is vissza hajatmosni 3adjára... tiszta korpa volt a hajam, amit a drága jó dove sampon kölcsönzött, ééééletemben nem volt koprás a fejem... Csak zsirosodó. 2 átmosás után nem tűntette el. 3. mosásra a hajvastagitós elseve nyikorgósra tisztiotta a hajam, úgyhogy inkább annál maradok :/ Még próbálkozok vele, mert jólenne némi "nemzsiros" csillogás a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

csontosmeggymag

2014. március 1.

Olyan fényes és gyönyörű hajam lesz tőle, hogy ilyet rég tapasztaltam. a hajam gyorsan zsírosodik a vége töredezik és frissen mosva elég matt. 24 órát bír ki kövi napon már össze kell fognom, így volt ez mindig. ezzel egy napot ragyogok és mivel kényszert érzek, hogy folyamatosan fogdossan és nézegessem, h milyen fényes ezért meg is érdemlem a másnapi zsírosodást. :D
röviden: más samponokkal váltogatva(garnier 5gyógynövényes) nekem bevált de nem csodaszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Arvael

2014. február 27.

Majdnem ugyanaz a véleményem a samponról is, mint a balzsamjáról is, szóval nem ismételném magam :)
Azért adok rá négyest, mert egyhónapi használat után a "ragyogóan fényessé varázsolja" reklámszövegből sajnos nem sokat tapasztaltam, de egyébként finom puha lett tőle (legalábbis puhább, mint amúgy szokott lenni...) Összességében azt mondanám rá, hogy azért egy átlagos sampon, de plusz pontot érdemel azért, mert nincs benne szilikon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

rose

2014. február 21.

Két hete használom, persze engem is a csomagolás vett meg :) Alapvetően nekem a barackos Garnier "A Sampon", de a fejbőröm kezdte megszokni, ezért váltottam. Az első használatnál nagyon nem voltam megelégedve az eredménnyel, aztán azóta nagyon jó selymes, fényes hajam lett tőle, bár nem tudom, hogy ez minek köszönhető, a shea vajas pakolásnak, a hajvégápolónak, vagy a samponnak :) Mondjuk, hogy a sampon is benne van, úgyhogy én egy négyest adok rá. Az illata egyébként nekem tök semleges, nem mondanám egy nőies illatnak, de bajom sincs vele. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

L.A.Izabella

2014. február 7.

Imádom!!! Sampon, balzsam és olaj. Ezeket használom ebből a kiadásból. Az illata szuper, jól habzik. a Gliss Kur termékek mindegyike jó, de ez a nyerő!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.

Mossyka

2014. február 6.

A fújós balzsam sikerén felbuzdulva vettem meg. :) Ez a csillogós design valóban nagyon megkapó. 500 forintért vettem akciósan, de vigyázzatok, mert a nagy kiszerelés meg 1300 forint volt, pedig az csak 400 mili és elvileg minden Gliss Kur termék akciós volt. Na szóval: A hajam majdnem egyenesre szárad tőle és hihetetlenül könnyű kifésülni, kivasalni. A séróm fényes lesz, de nem nehezül el. A hajmosást is ki tudtam tolni +1 nappal és ez nálam nagy szó. A fejbőrömet sem szárítja szét Ha a flakon végén is ennyire pozitív véleménnyel leszek róla, akkor ő lesz A sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

lovecosmetic

2014. január 28.

Elsősorban a csomagolásáról szólnék,nagyon tetszetős,csillogó,flitteres.Első látásra beleszerettem,nem csak azért vettem meg,mert a száraz és fénytelen hajamat szeretném csillogóvá varázsolni vele,hanem azért is,mert megfogott! :D Beszereztem a sampont a hajbalzsamot és az öblítést nem igénylő hajregeneráló balzsamot is.
Maximálisan megvagyok elégedve vele a csomagolás nagyon csajos,szemet gyönyörködtető és az ígért hatás sem maradt el.A hajamat puhává és csillogóvá tette,már az első használat után :) Csak ajánlani tudom :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, PEG-40, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezőanyag. Zöld.