Schwarzkopf

Ár:   750 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumena, Módosítva: 2014. január 31.

Kategória:   Samponok

Hosszantartó ragyogást biztosít a haj elnehezítése nélkül mélyregenerálással, így még a fakó hajat is ragyogóan fényessé varázsolja!

Klayura

2018. május 10.

Ez borzasztó nagy csalódás volt.
Néhány éve festem a hajam, ennek következménye, hogy elég fakóvá és fénytelenné vált az utóbbi időben, és ezt szerettem volna orvosolni ezzel a samponnal.
Nos, ezzel az értem el egyedül, a flakon felénél járva, hogy a hajam borzasztó száraz és zsíros lett egyben.
Tehát olyan...mintha hintőporral szórtam volna be amikor már igen-igen zsíros... és ugyan olyan fakó mint volt.
Szóval borzalmas ez a sampon. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Ez borzasztó nagy csalódás volt.
Szóval borzalmas ez a sampon. :/

Gardana

2018. május 3.

Kimoshatatlan.
Összetapasztja a hajam.
Másnapra egy merő zsír a fejem.
Kezelhetetlenné teszi a hajam.
Ha vallatni kéne ezzel tenném!
1 dolog szól mellette:a párom imádja,de csak azért,mert naponta mos hajat és finom az illata.
Vettünk volna helyette széket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Kimoshatatlan.
Összetapasztja a hajam.
Másnapra egy merő zsír a fejem.
Kezelhetetlenné teszi a hajam.
Ha vallatni kéne ezzel tenném!
Vettünk volna helyette széket...

SzL

2018. május 2.

Az illata engem különösebben nemzavar, az állaga is rendben van számomra. Habzik, valamennyire úgy érzem tisztítani is tisztít.
De ezek semmit nem értek, mert egyszerűen csak rontott a hajam állapotán. 2 nap után már zsírosodik a hajam, a véget totálisan kiszárította. 2-3 hétig használtam de teljesen elég is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 2.

Denny

2018. január 22.

Nem a legjobb samponom, de volt már ennél rosszabb is. A dizájnja és a színe nagyon tetszik, az állaga is egészen jó, jól habzik, viszont, gyorsan fogy. Az illata sem a legjobb, fura, férfias illata van. Szerencsére nem viszketek tőle, nem is zsírosodik a hajam, nekem tisztítani is rendesen tisztít. Ellenben mintha szárítana, és nemhogy fényesebb lett tőle a hajam, inkább fakóbb lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Sz. Csilla

2018. január 2.

Hát ez durva!!! Szerintem mindenki nagyapjának volt ilyen szagú arcszesze még abban az időben, amikor nem volt választék!
Egy nap alatt zsíros lett a haja ráadásul. :/

Update: elhasználtam felmosáshoz és érdekes módon úgy kifejezetten kellemes volt az illata. Tehát egy vödör vízben hígítva a lakásnak Nagyon fincsi friss illatot ad. Lehet erre még újra veszem. 😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

Egy nap alatt zsíros lett a haja ráadásul. :/

Brigcs44

2017. december 7.

Az illata 10/10 de ennél jobban soha nem zsírosította még semmi sem a hajam. Nagyon csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Mesilla

2017. november 29.

Lehet, hogy a szintetikus póthajnak laboratóriumi körülmények között ragyogást biztosít, de az én élő hajamon ezt a hatást nem sikerült elérnie. Sőt, kifejezetten szárított, jobban szalma állagú lett a hajam, mint előtte. Ragyogás meg semmi, ha lehet, még fakóbb lett a hajam, mint volt. És ezen már a balzsamja se segített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

beatrix1112

2017. október 26.

A márka termèkei általában jók számomra,de ez a sampon! Konkrètan a hányinger kerülgetett, olyan tömèny fèrfias szaga van, ès inkább abból az öregemberes fájtából.Hatása nekem semmi, pedig ezt nem egy használat után mondom, se fèny se ragyogás.. Nulla

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

alcyone

2017. október 24.

Általában szeretem a Gliss Kur termékeit, de ez a sampon egy merő rémálom...sehol nincsen a beígért ápolástól, sőt mi több, iszonyú károkat okozott már egy hajmosás után is: pillanatok alatt bezsírosította a hajamat, mindemellett rettenetesen irritálta a fejbőrömet, kipirosodott, viszketett. Még kétszer próbáltam, hátha, aztán úgy voltam vele, hogy samponnak ezt még az ellenségemnek sem kívánnám..soha többet ezt a kínzóeszközt. Nagyon nagy csalódás volt, még szerencse, hogy akciósan vettem a Müllerben...azt hiszem, csak a kézzel mosható ruhadarabjaimhoz fogom elhasználni, mert másra egyáltalán nem használható. Borzalmas. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Vicus

2017. október 17.

Zsírosítja a hajamat, ezért nem szeretem, mert kétnaponta hajat kell mosnom, ha csak ezt a sampont használom, így egy másikkal szoktam kombinálni, úgy jobb. Az illata és a csomagolása tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, PEG-40, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezőanyag. Zöld.