Schwarzkopf

Ár:   750 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumena, Módosítva: 2014. január 31.

Kategória:   Samponok

Hosszantartó ragyogást biztosít a haj elnehezítése nélkül mélyregenerálással, így még a fakó hajat is ragyogóan fényessé varázsolja!

caramelcukk

2017. szeptember 21.

A csomagolása, az ára, és az illata miatt vettem meg!
Bár ne tettem volna.... kb 7-szer használtam...tehát nem mondtam le róla azonnal, a saját balzsamjával együtt használtam. ( a balzsam is szörnyű).
Borzalmasan elnehezítette a hajamat, zsíros érzetet hagyott maga után, össze álltak a tincsek,és mintha a fejbőröm is ragadt volna, és piszkosnak éreztem, és ez mellett brutálisan szárítja a hajvégeket (legalábbis nekem)!!
Régebben próbáltam már Gliss Kur terméket (ugyanúgy nem ért egy fillért sem ,de azért adtam ennek is egy esélyt.)
Arra a döntésre jutottam,hogy soha többé nem veszek a márkától semmilyen sampont,balzsamot, hajpakolást,stb!!!!
Teljes pénzkidobás, ha lehetne mínusz 1 csillagot adnék rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

A csomagolása, az ára, és az illata miatt vettem meg!
Teljes pénzkidobás, ha lehetne mínusz 1 csillagot adnék rá!

Pyross

2017. július 29.

Nem tapasztaltam a hosszan tartó fényességet, ragyogást. Az illata nem rossz de nem samponhoz illő, illetve inkàbb férfias. A csomagolása miatt vettem meg, nagyon tetszik. Az àra jó. De nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

Redlips

2017. július 5.

Kellemes illat, de gyorsan zsírosítja a hajat. Átlagos sampon, semmi kiemelkedően jót vagy rosszat nem tudnék írni róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

nmirika

2017. május 17.

Katasztrófa. Megnyugodva olvasom, hogy nem velem van a baj. Páromnak nincs különösebb samponigénye, az enyémet használja. 3-8 centis haja van, mikor hogy jut el fodrászhoz. Az én hajamat elnehezítette, gyakorlatilag egy tömbben megáll mosás után, a balzsamját használva meg akárkit agyon lehetne ütni a hajammal. Mondtam páromnak, használja el, én ezzel nem vagyok jóban, de a szőkítésnek tudtam be a dolgot. Pár hét múlva kapirgálom a fejét (szereti ha vakargatom) amikor észrevettem, hogy vállalhatatlanul korpás. Előtte piros Fructisunk volt, akkor nem volt ilyen. Azonnal kuka, azóta próbáljuk visszacsinálni az okozott károkat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Moncsi1989

2017. április 19.

Nagyon férfias illata van.
Elnehezíti a hajat, nekem nem vált be!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Nagyon férfias illata van.
Elnehezíti a hajat, nekem nem vált be!

Pantene

2017. március 28.

Sokféle sampont kipróbáltam már, egyikkel sem volt ilyen problémám, de ennek rosszul voltam az illatától... Elkövettem azt a hibát, hogy csak a csomagolása miatt vettem meg. Egyébként annyit tud, mint a többi Gliss Kur sampon, azzal kiegészítve, hogy jobban zsírosította a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Vattacukorfelho

2017. március 23.

Én már számtalanszor újra vettem. Nagyon szeretem. Ár/érték arányban teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

MNNiko

2017. március 20.

Egy teljesen átlagos sampon, semmi extra. Dm kuponnal vettem, így nem volt drága. Nem hiszem, hogy újra fogom venni, de egynek okés volt. A hajam, laza, könnyű lett tőle, nem zsírosodik, de nekem hiányzik, hogy nem volumenes hatású. Fényt pedig pluszban nem ad szerintem, csak a szokásos mosás utáni frissesség. Illetve engem zavar, hogy az illata kicsit férfias és ez megmarad a hajamon 1-2 óráig a mosás után ... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

senskin

2017. február 19.

Vékony hajra nem rossz, de nem igazán dúsít. A fényt hagyjuk, kellemes érzetet ad, nem csomósodik a hajam, de nem az igazi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Ttimii

2017. január 24.

Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött ígéreteket :( Gyönyörű a doboza meg hát Gliss Kur ami nem egy rossz márka, de kifejezetten ez a Million Gloss nevű samponja nem sikerült jól. Mosás közben is azt az érzést váltja ki ,mintha nem tudnám kiöblíteni belőle rendesen a sampont. Mosás után pedig elnehezíti a hajam és 1-2 nap után már újra zsíros is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, PEG-40, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezőanyag. Zöld.