Schwarzkopf

Ár:   750 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumena, Módosítva: 2014. január 31.

Kategória:   Samponok

Hosszantartó ragyogást biztosít a haj elnehezítése nélkül mélyregenerálással, így még a fakó hajat is ragyogóan fényessé varázsolja!

heditke

2017. január 5.

Utoljára másfél éve használtam mivel hatalmas csalódás volt. Ezt a sampont inkább az ilatta és mesés külső miatt vettem meg. Nekem nagyon erős viszketest váltott ki. És hajmosas után olyan volt a hajam mindha mégse mostam volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 5.

Cinti94

2016. december 1.

Illata es csomagolasa miatt vettem meg, eletem hibaja volt!!! Ritkan mondok ilyet de ez undorito, alig lehet kimosni, de mar olyan is volt hogy azt hittem sikerult aztan hajszaritas kozben ereztem hogy tapad ragad a hajam, konkretan jobban jartam volna ha meg se mosom! Kb 2 alkalommal probalkoztam meg vele es meginditottam a kuka fele egy jol iranyzott mozdulattal! Kritikan aluli! SOHA TOBBET!!!!😫😤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

tihivici

2016. november 8.

Ez egy nagy kalap.... :(
Már másnap moshatom meg a hajam újra, (természetesen, valami mással) egyáltalán nem hagy friss tiszta érzetet maga után, zsíros tapintása marad a hajamnak.
Olcsóbb saját márkás termékek kenterbe verik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

Ez egy nagy kalap.... :(
Olcsóbb saját márkás termékek kenterbe verik.

kalavirag

2016. november 3.

Abszolút csalódás zsírpaca lesz a hajam tőle, naponta lehet vele hajat mosni kb, én a felénél kidobtam a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Diu

2016. augusztus 24.

annyira szép a csomagolása, hogy meg kellett vennem (tudom, tudom...meg lehet venni az ilyenekkel engem.), ezért jár is egy csillag🙈 amikor a boltban megszagoltam már akkor nem stimmelt valami, gondoltam majdcsak használatkor más lesz. hát nem, szerintem ennek férfi sampon szaga van. :( a hajamat szárította, nehezen fésülhető gubancá varázsolta :( nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Rommie7

2016. július 26.

Nekem kezelhetetlen lett tőle a hajam, a hajmosás utáni napon sehogy sem tudtam kifésülni. Nehéz kimosni is, kellemetlen tapintásúvá teszi a hajszálakat. Nem használtam el az egész flakont, így nem tudom, végül fényesebbé tette volna-e a hajam, de az biztos, hogy 2-3 hajmosás után nem tette azzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

encicsipke

2016. július 3.

A csomagolása nagyon egyedi,ahogy a fény játszik a csillogó papíron az valami szemkápráztató! :) Az illata számomra eléggé férfias, de azért nem olyan durva mint pl. az Alpecin...hajszárítás után pedig egyáltalán nem lehet érezni. Nekem valóban nagyon csillogó utána a hajam és megfelelően tisztít és habzik is. Nekem gyorsan zsírosodik a hajam, de miután ezzel mostam hajat nem zsírosodott be másnapra sőt csak a 3. napon kellett hajat mosnom, ami nálam nagy szó. Nekem bevált és valószínű hogy újra fogom még vásárolni, annak ellenére hogy szeretek kísérletezni a samponokkal és mindig újakat próbálok ki!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

nadalandy

2016. június 30.

Egy átlagos termék. Semmi extra, vagyis de, az extra a csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Egy átlagos termék. Semmi extra, vagyis de, az extra a csomagolás.

lenike

2016. június 21.

A csomagolása miatt vettem meg, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. ráadásul sokat is kell használni belőle, nem gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

vzsm02

2016. június 7.

Azaz, ősöreg kölniszag és egy napig tartó hatás, jól bevásároltam vele, nálam biztos, hogy többé nem kerül kosárba!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, PEG-40, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezőanyag. Zöld.