Schwarzkopf

Ár:   750 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumena, Módosítva: 2014. január 31.

Kategória:   Samponok

Hosszantartó ragyogást biztosít a haj elnehezítése nélkül mélyregenerálással, így még a fakó hajat is ragyogóan fényessé varázsolja!

DianaS

2016. május 6.

Hát nem is tudom, semmiféle hatást nem vettem észre, talán annyit, hogy kicsit elnehezítette a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 6.

candycastlee

2016. április 24.

Nekem az illatával sincs különösebb bajom,a balzsam úgyis elveszi,de maga a sampon hatását imádom!!Gyönyörű lesz tőle a hajam. Kedvenc samponjaim egyike. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

Lina14

2016. március 15.

egynek elmegy. nem tisztít rosszul, nem zsírosít, de semmi extra. az illata (azt hiszem magnóliát véltem felfedezni) nagyon pasis, tömény. nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 15.

moniq0213

2016. március 8.

Sajnos semmi funkciója nincs, mint sampon. Már használat után, mikor megszárad a hajam, egyből zsíros, pedig nekem normál típusú hajam van, nem szokott hamar zsírosodni. Ettől csak ápolatlannak nézek ki. (A balzsamjáról ugyanez elmondható.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

barabara

2016. február 18.

Ez az első Gliss Kur sampon amit kipróbáltam. Az illata valóban kissé 'pasis', de nem rossz. :)
A hosszú, fenék-középig érő hajamra is elég belőle kevés, azt hiszem egy hónapja használom a 400ml-es kiszerelésűt és még a fele megvan. (Heti 2x használat)
Balzsammal együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Balzsammal együtt használom.

ritus206

2016. január 31.

Az eddig kipróbált Gliss Kur samponok között, talán ez muzsikált a leggyengėbben.
Azėrt láttam már sokkal rosszabbat de jobbat is.
Kezdem a rosszal, olyan mintha nem mosná meg tökéletesen a hajam, pedig nem volna nehéz dolga. Szárításkor olyan érzés mintha csak bevízeztem volna és kész.
Viszont ezáltal nem lapul le a haj, sűrűbbnek érződik, csak nem szeret az ember beletúrni mert zsírosnak érzi. A zsíros haj fénylik, lehet hogy a gyártó erre gondolt amikor kialakította eme sampon profilját és nevét. Ha nem hiszed, próbáld ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

Azėrt láttam már sokkal rosszabbat de jobbat is.

aalexaa

2016. január 12.

Akciósan vettem, 550 forintért, ennyiért hagytam, hogy elcsábítson a szép csomagolás. Idejét sem tudom, mikor használtam utoljára Gliss kurt, sosem vettek le a lábamról. Szerintem ez egy teljesen okés sampon, megfelelően tisztít, fényes utána a hajam. Az illata engem a piros gumimacikéra emlékeztet, nem is értettem, miért mondjárok sokan hogy férfiillatú, de mióta olvastam, azóta elkezdtem én is érezni :D Szerintem egyáltalán nem zavaró, még mindig a gyümölcsösségét érzem dominánsnak. Ennyi pénzért nem bánom, hogy megvettem, szívesen használom el (és - hát igen, nőként ez is mérvadó - nagyon jól mutat a fürdőszobában), de még így akciósan sem venném újra. Ilyen árkategóriában a Balea samponok fényévekkel jobbak, a teljes árát pedig semmiképp nem éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

egyszeruteremtes

2016. január 7.

Samponválasztáskor számomra talán még a tusfürdőkénél is fontosabb az illat. Nos, ennek a Glis Kur samponnak számomra "pasiszaga" van, még úgy is, hogy a hasonló márkájú termékek között még ennél is büdösebbeket találni. (Ez igazából nem is büdös, egy férin kifejezetten szexinek képzelem.) Önmagakat meghazudtolva mégis mellette teszem le a voksomat, mert ritkábban kell hajat mosnom és nem viszket a fejem tőle. Hogy fényesítene, azzal kapcsolatban szkeptikus vagyok, de nem is csodát várok tőle, épp ezért elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 7.

Teniko

2016. január 1.

Átlagos sampon. Jó az illata, de ne várjunk csodás hajat tőle. Elhasználom, ha már megvettem, de újra nem tudom, hogy ezt veszem le a polcról.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Casey1979

2015. december 31.

Totál katasztrófa. Egy termék legalapvetőbb tulajdonsága az illata. Ennek a samponnak férfi illata van. Érett férfira emlékeztet Mell Gibson, Jack Nicolson. Sajnos, emiatt totál mindegy mit tud!!!!! Biztos nagyon jó termék az Axe is vagy az Old Spice, de én azokat sem használom. Ez egy férfi sampon , úgyhogy egy használat után átruháztam a páromra, én pedig mehetek másikat venni. Számomra teljes pénzkidobás de páromat megkérem majd véleményezze ő is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 31.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, PEG-40, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezőanyag. Zöld.