Schwarzkopf

Ár:   750 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumena, Módosítva: 2014. január 31.

Kategória:   Samponok

Hosszantartó ragyogást biztosít a haj elnehezítése nélkül mélyregenerálással, így még a fakó hajat is ragyogóan fényessé varázsolja!

wingsofib

2015. december 7.

Sajnálom, akinél nem vált be ez a termék - itt is látszik, mennyire eltérő, hogy kinél mi működik. Nálam személy szerint kitűnő szolgálatot tesz ez a sampon, egy ideje nem változtattam semmit a hajápolási rutinomban (rajta kívül), így neki tulajdonítom a változást. :) A marketingszövegek kapcsán én aztán elég gyakran szkeptikus vagyok, de ettől a terméktől tényleg fényesebb, puhább és könnyebb a hajam, nagyon-nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Ella

2015. december 7.

Mennyi reményt fűztem hozzá... Jó nagyot csalódtam, de legalább már tudom, miért volt annyira leakciózva a nagy kiszerelés! Se nem fénylik tőle a hajam, se nem selymesebb, nem érzem tisztának, csak furcsán ragad, pedig alaposan kimosom a sampont minden alkalommal. Gyorsan zsírosodik a hajtövem, de a hajvégeket rettenetesen szálkásítja és szárítja. Egyedül a színe és a csomagolása tetszik, de amúgy... Azért kap egy kettest, mert legalább nem korpásodik és viszket tőle a fejbőröm. Pedig az illata (szaga!) alapján valami erős vegyszerre gondolhatna az ember. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Cristally

2015. december 7.

Sajnos nekem annyira nem vált be ez a sampon, hogy odaajándékoztam az anyukámnak. :( Pedig annyira tetszett ez a kék szín, emellett a fújós balzsamja nagyon bejött, de mit tegyen az ember lánya, ha olyan zsíros tincsekkel mászik ki a kádból, mintha nem is mosott volna hajat? :(
Én buta pedig elolvastam előtte a hozzászólásokat itt a KM-n és láttam, hogy sok embernek nem jött be, de mindenáron ki akartam próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

szciklon1112

2015. november 26.

Ami miatt csak két pontot kap, az a szaga, olyan, mintha egy férfi sampon/tusfürdő lenne, borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 26.

viragorsi

2015. november 15.

Nagyon megviselt hajam van, sokat szőkítettem és rendszeresen vasalom. Gliss Kur balzsamot használok a sampon mellé, és könnyen fésülhető, dús hatású lesz a hajam. 3-4 nap múlva sem zsírosodik, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

hsalexa155

2015. október 27.

Nekem bevált. Az első dolog amit rögtön észrevettem, hogy dúsít. Nagyon! És nem csak ideig-óráig, hanem 2-3 napig szép dús marad tőle a hajam, nem lapul le. Nem szárít, nem zsírosít, nagyon jól habzik, kevés is elég belőle - pedig nekem derékig érő hajam van. Az illata.. hát igen, az lehetne jobb, de szerencsére nem túl tartós, én szárítás után szinte már nem is érzem. A balzsamjával együtt használom közel fél éve és elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

Zellerlevel

2015. október 1.

Szép és puha lesz tőle a hajam, de sajnos nem tart sokáig, hamar meg kell mosnom újra, előbb mint más samponoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

featherflying5

2015. szeptember 6.

Mint valami férfitusfürdő csillámmal. Garantált korpásodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Mint valami férfitusfürdő csillámmal. Garantált korpásodás.

Florana1413

2015. augusztus 26.

Csak azért kapja meg a három csillagot mert szép fénye lett tőle a hajamnak.Ezen kívül viszont maximum az illatát tudom felsorolni pozitívumnak, a hajvégeim olyanok lettek tőle mint egy seprű, a többi része teljesen száraz és sprőd lett, a hajtöveimet pedig egy zsírosbödön is megirigyelte volna. Soha többet nem fogom használni, SOHA.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

kivike

2015. augusztus 26.

Jó sampon, nem zsírosítja az amúgy zsírosodásra hajlamos hajamat, jól habzik (gyanúsan), de az illata nagyon hivalkodó, haarsány, kb. mint egy alsó kategóriás after shave, ezért kap csak 4*-ot.

Update: kb. egy hónapja használom, és rájöttem, hogy ez az egyik legjobb samponom, nem zsírosít, sőt egy nappal ki tudom tolni a hajmosást. Az illatához is hozzászoktam, úgyhogy megkapja az 5. csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, PEG-40, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezőanyag. Zöld.