Schwarzkopf

Ár:   750 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumena, Módosítva: 2014. január 31.

Kategória:   Samponok

Hosszantartó ragyogást biztosít a haj elnehezítése nélkül mélyregenerálással, így még a fakó hajat is ragyogóan fényessé varázsolja!

dandy

2015. július 21.

Szeretem a Gliss Kur samponokat és balzsamokat, többfélét elhasználtam már, ezt az illata miatt vettem meg, mert elsőre nagyon jó volt. Sajnos a sampon egy borzalom, zsírosít, elnehezíti a hajat, már a hajszárítás után is olyan mintha valami zsíros krém maradt volna a hajtövemen. Próbáltam kevesebb samponnal is, de az eredmény ugyanaz maradt. És az illata...elsőre nagyon tetszett, majd két-három használat után hányinger kerülgetett tőle. Nekem nem jött be...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.

Ella@34

2015. június 30.

Nekem nagyon bejött.Ajándékba kaptam a Dmben Palette hajfesték mellé.Régóta szemeztem vele,mert guszta a csomagolása.Messziről nézve még a boltok polcain azt hittem,hogy magában a samponban vannak csillámok.Magamtól nem hiszem h megvettem volna,a Gliss kurról nem voltam jó véleménnyel,zsíros,nehéz termékeknek tartottam őket.Színéből itélve azt hittem,hogy ez egy tisztító sampon.Ebben nagyot nem is tévedtem,tényleg alaposan tisztít.Krémes,nagyon finom,lágy,dús habja van,élmény vele a hajmosás.Az illata is nagyon kellemes,sokáig érződik a hajon.Könnyű leöblíteni.Nem irritál,mosás után nem gubancosít,hanem ápol,képez egy hajbalzsamszerű síkos réteget a hajon,de nem nehezíti el.Én Elséve fibralogy hajbalzsammal használom,mert azért a festett hajamra kell még balzsam.Szerintem újraveszem.

Update

Eszméletlenül dús a hajam tőle,és nagyon szép tartást ad neki.Meg fogom venni a spray balzsam változatát is!

Up.

Azóta is ezt használom,rengetegszer újravettem már,a balzsamjával és a spray-vel együtt.Láthatóan mérföldekkel kevesebb a töredezés a hajvégeimen,sokkal szebb a hajam,mint előtte.Gyorsabban is szárad,biztos a benne lévő szilikontól.Megunhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

Update

Up.

Renaa

2015. június 7.

Egyáltalán nem vált be nálam. Az illata tetszik, kinézetre is tökély, de használata után gyorsan zsírosodik a hajam és lelapul. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 7.

pamacska6

2015. május 19.

Karácsonyra kaptam és alig vártam,hogy kipróbáljam. Kb. az első hét után már a mosás napján olyan zsíros lett tőle a hajam,hogy naponta kellett volna hajat mosnom( de megpróbáltam maradni a 2 napnál). Ez még nem volt elég... elektrosztatikussá vált,mindenhez odatapadt, fésülés közben már csaknem szikrákat vetett....borzasztó volt,alig vártam elfogyjon, nem volt szívem kidobni. Viszont a spray balzsam változata egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

teeza

2015. május 15.

Az illata csábított el arra, hogy megvegyem.. :) Az egész flakont elhasználtam. Az elején nagyon bevált, egyébként is szép fényes a hajam, de ettől még jobban csillogott. Viszont mikor már több, mint a felénél tartottam, a zsírosodásra hajlamos hajam teljesen szétszáradt. És ez minden egyes további mosás után megismétlődött. Nagyon sajnáltam, de muszáj voltam váltani. Még valami: balzsamot nem használtam. (Olvastam a vélemények között, hogy valakinek szintén kiszáradt a haja a sampontól, de balzsamozással orvosolta a problémát :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

nikolett00

2015. május 8.

Megvettem és alig vártam, hogy kipróbálhassam. Nagyon tetszik a csili-vili külső, és az, hogy kékes. Az első használattal már látni lehetett az eredményt: csillogó haj, kellemes fejbőrérzés. Az illata teljesen elviselhető, mert nem dominál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 8.

SzilviAnna

2015. május 4.

Az illata nagyon jó, a haj mosás után kellemes tapintású. Sajnos az én hajamat elnehezíti, lelapítja, rettentő síkossá teszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Saccka

2015. május 2.

Sajnos nekem nagyon nem jött be, háromszor is használtam, de a hajam elég rosszul reagált. Mindig rendesen kiöblítem a sampont/balzsamot de most olyan érzés volt másnap is a tapintása, mintha nem lenne rendesen leöblítve, nem is tudom. Az illata nekem is kicsit furának tűnt. Sokan írták, hogy bevált, szóval talán kevésbé száraz hajon működhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

meow85

2015. április 22.

Az egyik kedvencem. Nagyon szeretem az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 22.

Az egyik kedvencem. Nagyon szeretem az illatát.

angi995

2015. április 20.

Szerintem ez csak egy átlagos sampon ( bár én a samponoktól nem várok el sokat, inkább a balzsamoktól) jól tisztít, nem szárítja a hajat de ha valaki hajápolásra szeretné megvenni, annak nem ajánlom, inkább a hajpakolásokat, balzsamokat részesítse előnyben:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 20.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, PEG-40, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezőanyag. Zöld.