Schwarzkopf

Ár:   750 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumena, Módosítva: 2014. január 31.

Kategória:   Samponok

Hosszantartó ragyogást biztosít a haj elnehezítése nélkül mélyregenerálással, így még a fakó hajat is ragyogóan fényessé varázsolja!

welc64

2015. március 30.

Én nem vagyok oda a gliss kur samponokért, mert szerintem ebben az árkategóriában sokkal jobb samponokat is lehet kapni. A csilivili külseje miatt viszont muszáj volt kipróbálnom ezt a sampont, amit egyáltalán nem bántam meg. Először fura volt az illata, de hamar megszerettem. A hajam kevésbé zsírosodik tőle, kb. egy nappal ki tudom tolni a hajmosást. Szép fényes lesz tőle a hajam, szóval én szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

macspamacs

2015. március 25.

Még karácsonyra kaptam ebből a fajtából egy sampont és egy pumpás rajregeneráló balzsamot. Nagyon jól habzik, kellemes az illata, az állaga teljesen jó és kevés is elég belőle. Kellőképpen tisztít, szépen dúsítja és fényesíti a hajat, ha a balzsamot is használja mellé az ember lánya. Sajnos nekem gyorsan zsírosodott tőle a hajam és a pumpás balzsam használata nélkül - néha elfelejtettem - még keszekuszább volt az amúgy is hullámos-göndör labancom, annak ellenére, hogy a hajmosást követően krémes hajbalzsamot is szoktam használni. Puha, selymes érzetű lett a hajam használatot követően.
Összességében amit ígér, azt betartja, nem rossz sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Összességében amit ígér, azt betartja, nem rossz sampon.

pont

2015. március 19.

hozza a szokásos gliss kur minőséget: viszonylag puha lesz tőle a haj, semmi extra, de ki várna csodát egy olcsóbb kategóriás drogériás sampontól?! a maga szintjén teljesen jó, nekem mindenesetre felüdülés volt a borzalmas himalya herbals sampon után. ha épp nem tudom, milyen sampont vegyek vagy nincs rá sok pénzem, akkor valami gliss kurossal sosem lehet nagyon mellélőni szerintem. nem életem samponja, de rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

nanne

2015. február 12.

Valóban erős az illata, de szerintem elviselhető még. A hatása tetszik, nem a fényesítés, mert azt nem tudom mérni, de nekem egyáltalán nem zsírosítja vagy szárítja a hajam, szóval teljesen oké, 4 nap hajmosás nélkül simán megvan. Ajándék volt a hajfesték mellé, kétszer is! mert anyukám is vett, szóval még egyet elhasználok, de újra mostanában nem veszem. Erős 4-es!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

alyssatrocken

2015. február 12.

Kipróbáltam balzsammal és anélkül. Az utóbbinál azt tapasztaltam, hogy eszméletlenül kiszárította a hajamat, míg balzsammal szép dús lett :) Viszont egyáltalán nem fényesítit. 3,5 felet adnék csak a dúsítás miatt ment a pontozás a 4 csillagra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

OneDa

2015. február 2.

Az illata érdekes, viszont balzsammal együtt nagyon zsírosított, az elvárt fényáradat nélkül. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

noemi90

2015. január 17.

Sajnálom a Gliss Kur koncepcióját, hogy a lila termékcsalád, illetve ez a türkiz is férfias illatot kapott :( Nekem személy szerint nem tetszik, sőt már-már undorodom a szagától. Nem tudom, el fogom-e használni, ajándékba kaptam egy ilyen csomaggal... A hatását pedig nem is tudom értékelni, annyira elnyomja ez a furcsa szag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 17.

sunbazsi

2015. január 12.

Most fogyott el, szerettem.
Amit ígér, hogy ragyogóvá teszi a hajat azt teljesíti is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

Most fogyott el, szerettem.
Amit ígér, hogy ragyogóvá teszi a hajat azt teljesíti is.

trisztan

2015. január 6.

Nálunk bevált, bár először az olajat vettük meg, és az nagyon bejött a lányomnak, és innentől kezdve már ez is jobbnak tűnik. Egyébként egy jól habzó, kellemes illatú, megfelelően tisztító sampon, szóval ha ötös nem is, de a négy csillag mindenképp jár neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 6.

Rure90

2014. december 19.

Update: A hajszeszt elhagytam, és rájöttem, hogy ez a sampon életem legjobb samponja, legalábbis ami a zsírosodást illeti. 1-2, sőt néha 3 nappal is el tudom tolni a hajmosást, így nem 2-3, hanem 5-6 naponta elég hajat mosnom. Eddig rengeteg sampont próbáltam, egyik sem volt ennyire fantasztikus, mint ez.

Tényleg kissé férfias az illata, de közben édeskés is, úgyhogy nekem nincs bajom az illatával. Sőt, kifejezetten tetszik, és a legjobb, hogy végre találtam egy sampont, aminek az illata nem megy ki a hajamból másnap és harmadnap sem.
Mivel használok hajszeszt, így ki tudom tolni a hajmosást 1 nappal, de kissé kétséges, hogy a sampon segítene ebben:)
Fényesíti és puhítja a hajat, persze nem látványosan, mert a töredezett részeket nem tudja széppé varázsolni, mint ahogy más sem. Viszont azt vettem észre, hogy nem egyből szárítás után fog látszódni a csillogós eredmény, hanem pár órával később, illetve másnap. Legalábbis nálam.
Eddig nekem nagyon bejött, hát remélem, hogy nem fog rosszabbodni a helyzet.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

Eddig nekem nagyon bejött, hát remélem, hogy nem fog rosszabbodni a helyzet.:)

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, PEG-40, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezőanyag. Zöld.