Schwarzkopf

Ár:   750 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumena, Módosítva: 2014. január 31.

Kategória:   Samponok

Hosszantartó ragyogást biztosít a haj elnehezítése nélkül mélyregenerálással, így még a fakó hajat is ragyogóan fényessé varázsolja!

csibe0704

2014. december 16.

Könnyen habzik, kicsi kell belőle,kellemes illata van. ÈS tènyleg fènyes lesz tőle a hajam ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Kinguus004

2014. november 15.

Hát nekem csalódás ez a sampon...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Hát nekem csalódás ez a sampon...

ks.aa

2014. november 13.

Gyermekeim, ez nagyon rossz. A hajammal nem volt gond eddig, de ez a sampon fénytelenné tette. Pedig a fakóságot hivatott kiküszöbölni. A hajam hosszú, barna, festetlen és hullik, de e sampon 4-5 használata után (saját balzsamjával együtt) már fénytelen is. A szaga férfias, olyan... Kék illatù ami amúgy tetszik. Azèrt nem adom el, mert barátom elhasználja. Nem szárít, csak hosszú lány-hajra nem alkalmazható...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

anystone74

2014. október 31.

A sampont a lányomnak vettem meg, akinek az antibiotikum-kúra miatt sok hajszála letört. Mivel egyébként zsírosodásra hajlamos, vékonyszálú haja van, ennek a teméknek szavaztunk bizalmat. Amit ígér a termék azt nyújtja is. Szép fényes, egészséges lesz tőle a haj. Regenerálja a hajszálat annak elnehezítése nélkül, így megakadályozta a további töredezést. Az illata nekem nagyon tetszett a flakonban, de a hajon egész másnak, férfiasabbnak tűnt (nem értem miért). Mindent egybevetve elégedett vagyok vele, az említett hajtípusra és problémára kiválóan megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 31.

fttirza

2014. október 21.

Én egy kis termékmintát próbáltam ki ebből a dm-ben,szándékosan azért,mert ha nem válna be,akkor ne sajnáljam a kiadott pénzt érte. Nos jól döntöttem,már az első hajmosásnál nem tetszett. Sem az illata,sem pedig az eredmény. Szárította a hajam,fénytelen lett,szóval nálam nem jött be sajna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

szagica1981

2014. október 12.

Sokfajta gliss kur terméket próbáltam már,első igazi csalódast ez a termekcsalad okozta:( nem lett fenyes,sőtt a balzsamot is hasznalva az én hajam egyszerűen matt lett tőle!:O
Biztos,hogy nem fogom megvasarolni tobbet:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

Biztos,hogy nem fogom megvasarolni tobbet:(

burberry

2014. október 10.

Számomra borzalmas ez a sampon. Szerencsére csak egy mini kiszerelést vettem belőle egyszer a Dm-ben. Nekem nem fényesít, nem selymesít. Nagyon meglepő, hogy "matt" érzést ad. Mintha szárítana. Ja az illata, főleg szárítás után, enyhe dohányszagra emlékeztet vagy valamilyen távol-keleti illatra. Nekem semmire se jó. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 10.

Winger

2014. október 10.

Kellemes meglepetés volt ez a sampi. Nem voltak nagy elvárásaim, sőt. De nagyon jól tisztít és még hidratálta is az én szalmaszáraz hajamat, minden elnehezítés vagy zsírosítás nélkül. Persze azért kellett utána balzsam. Az illata is kellemes. Bármikor újravenném, ha arról van szó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

K.Klaudia

2014. szeptember 30.

Nekem puha lett tőle a hajam, de igazából más extrát nem nyújt. Ja, de! Imádom az illatát és a csomagolását. És ezt most leírom ezen termékcsalád összes darabjához.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

bikfirc2

2014. szeptember 19.

véletlenül vettem meg, siettem és azt hittem elséve, meg sem szagoltam a boltban.az illata elsőre sem tetszett, de egész nap a hajamon érezve kicsit rosszul voltam már tőle. olyan lett tőle a hajam, mintha lakkal befújtam volna és ragacsos érzetem is volt, szóval nekem nem jött be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, PEG-40, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezőanyag. Zöld.