Schwarzkopf

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toteme3, Módosítva: 2015. március 23.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált

Szálkásodásra hajlamos hajra

8 értékes szépségolajjal és keratinnal.

Ár: 1500 Ft , Eladó: ska087
Állapot: néhányszor használt, a képen jelezve, mennyi van benne, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy +pk

Bridge29

2021. május 14.

Nagyon jó illata van. Én imádom. Megkönnyítik a haj kifésülését vízesés,nem zsírosít. Nagyon sokáig elég. Már többször vettem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

vszlau

2021. április 16.

Évek óta használom.
Nem töredezett sosem a hajam,gyönyörűen ápolja és imádom az illatát.
Megéri az árát, nagyon tartós.
Fenékig érő, festett hajam van, de nem hullik és nem is törik. Selymes és puha,mely ennek a kis csodának is köszönhető részben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

Évek óta használom.
Nem töredezett sosem a hajam,gyönyörűen ápolja és imádom az illatát.
Megéri az árát, nagyon tartós.

Fruzsi0330

2020. november 23.

Nagyon szeretem ezt a hajápolót, puha, könnyen kifésülhető a hajam tőle, az illata pedig isteni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

Cicero92

2020. augusztus 6.

Finom illata van, de ennyi a pozitívum, amit elmondhatok róla. Elfújkálom, ha már megvettem, de szinte semmi hatása sincs: nem teszi a hajamat sem könnyebben kifésülhetőbbé, sem fényesebbé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

RowenaC

2020. július 28.

Csomagolás: Ugyanolyan, mint a többi ilyen balzsam, személy szerint tetszik ez az arany csomagolás.
Illat: Általánosságban nincs szerintem különösebb jó vagy rosszabb illata, nem mondanám tolakodónak, vagy bármi másnak, nekem tetszik.
Hatás: Sok reményt nem fűztem hozzá, de ahhoz képest egész jól hozza, amit hoznia kell. Nem csodaszer, viszont szerintem teljesen megfelelő-
Praktikusság: Könnyen leesik a kupakja.
Újra venném e: Hát, ha le lenne akciózva, akkor igen, de amúgy nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Praktikusság: Könnyen leesik a kupakja.
Újra venném e: Hát, ha le lenne akciózva, akkor igen, de amúgy nem.

Dea0609

2020. július 19.

Jó az illata,puhább tőle a hajam,és könnyen ki tudom fésülni ha ezzel fújom be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

Jó az illata,puhább tőle a hajam,és könnyen ki tudom fésülni ha ezzel fújom be.

Bius05

2020. június 29.

Régen csak ezzel tudtam kifésülni a hajam hajmosás után (azóta Tangle Teezerre váltottam és most már teljesen mindegy, mit kenek rá kifésüléshez). Szeretem az illatát, puha lesz tőle a hajam, de nyáron több ápolásra van szüksége a hajamnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

NESZE1102

2020. március 18.

Nagyon finom illata van. Selymesebb lesz tőle a hajam. Gubancos haj kibontásánál elengedhetetlen termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 18.

BPetra22

2020. február 9.

Nagyon hatásos a csomók kibontásában, szeretem használni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Nagyon hatásos a csomók kibontásában, szeretem használni :)

Gigike

2020. február 9.

Hát olyan se vele se nélküle a mi kapcsolatunk.
Igazából törölköző száraz hajra szokta fújni fésülés előtt, meg néha száraz hajra hajmosási napokon, akkor meg is marad benne az illata amit szeretek. Amúgy semmi jótékony hatásról nem tudok beszámolni 🥴

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 9.

Hát olyan se vele se nélküle a mi kapcsolatunk.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Cyclomethicone, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Panthenol, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citronellol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.