Schwarzkopf

Ár:   849 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 22.

Kategória:   Hajápolók

Új összetétel sáfrányos szeklice- és csipkebogyó-olajjal

A hajbalzsam nyolc értékes hajszépítő olajat és regeneráló keratint tartalmaz a hajsérülések és a töredezett hajvégek ellen. A sampon és hajbalzsam együttes használatával hatékonyan regenerálhatók a töredezett hajvégek.

Kajmi

2021. június 15.

Egy flakonnal használtam el belőle. Átlagosnak mondanám. Jó az illata, a hajam könnyen fésülhető lett tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2020. szeptember 9.

Átlag balzsam, már a végén alig vártam elfogyjon. Az illatát nem szeretem. Puha hajat eredményezett de szükséges volt mellette a hajpakolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Brndtt

2019. április 15.

Mikor elkezdtem használni (heti kétszer) teljesen megvoltam vele elégedve. Majd egy idő után abbahagytam a használatát mert úgy éreztem gyorsan zsírosodik tőle a hajam. Körülbelül egy hónapig nem használtam majd nemrég elkezdtem megint de már csak heti egyszer és sokkal jobban tetszik így a hajam. A balzsam illata is jó, a hajam puha és könnyen fesülhető lesz tőle. De nagyon elkell találni azt a mennyiséget ami jó a hajnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Nika123

2018. augusztus 24.

Megvettem a nagyon rossz minőségű hajamra. (Ombre hajam van.) Száraz és töredezésre hajlamos gubancomat szépen puhává könnyen kifésülhetővé és fényessé tette. Nekem használatkor nem kellett olyan sok, mert félhosszú a hajam. Illata nem tetszik de hatásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Amanda97

2018. május 18.

Szerintem nem nagy szám, átlagos balzsam. Az illata jó, de nagy csodát nem tesz a hajammal

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Csillagporocska

2018. március 15.

Nagyon puha lesz tőle az amúgy száraz, dauerolt hajam. A samponnál is írtam, hogy picit elnehezíti a hajam, ez rá is igaz. Tetszik egyébként a sűrű állaga. Egész gyorsan fogy, de nem gond, legalább nem unom meg, és annyira el sem vagyok tőle ájulva. De a fullos puhaságért kap egy 4-est, és a flakon is nagyon fancy :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Candy21

2017. augusztus 13.

Nem rossz de nem vettem észre változást a hajamon nem lett tőle szebb talán egy kicsit fényesebb egynek elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Agi104

2017. augusztus 12.

Átlag balzsam, ami nehezen bírkózik meg az én szörnyen rossz minőségű hajammal. Csodát nem tett de nem is rosszabb semmivel sem, mint bármelyik másik amit próbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Juuice

2017. július 1.

Nem rossz, nem jó, furcsa, h amikor más balzsamot mosok ki a hajamból, vizesen is érzem, hogy selymes, táplált, balzsamos. Ennél meg olyan érzésem van, miután lemostam, mintha épp a medncéből jönnék ki, semmi lágyságot nem érzek vizesen. Szárazon nem rossz, de nem a legjobb balzsam. És olyan gyorsan elfogyott, sokat kell belőle használni. Nem pénzkidobás, de nem újravevős számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

vegso

2017. június 15.

Semmit nem hasznal, meg ugysem ha egy eper meretu mennyiseget rakok a hajamra. Meg amikor kimosom, egy jo balzsamnal egybol erzodik, hogy selymesebb, ennel nincs ilyen hatas,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Panthenol, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional
Parabének: Sodium Methylparaben
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.