Schwarzkopf

Ár:   750 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 vagy 400ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 22.

Kiszerelés:   250 vagy 400ml
Kategória:   Samponok

Sampon hosszabb, szálkásodásra hajlamos hajra.

Az új összetételű, 7 tápláló olajat & Folyékony Keratin Komplexet tartalmazó formula hatékonyan regenerálja a haj szerkezetét és a hajvégeket, a kevesebb töredezett hajért, a hajvégek védelméért, és az egészséges kinézetű, ragyogó hajért.

HardCandy092

2016. március 15.

A Gliss Kur fekete samponja után váltottam erre, de nem teljesített olyan jól, mint az. Nem kesz olyan puha a hajam, mint attól, viszont finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

kiseszti

2016. február 20.

Sokkal puhább tőle a hajam(bár alapjáraton sem nagyon száraz a hajam) , illata is kellemes.Kevés is elég belőle így sokáig tart:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 20.

Navi

2016. január 27.

Karácsonyi ajándék volt ez is és én szeretem, nem kell belőle sok, a hajvégem szebb tőle. Megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

miss3rdward

2016. január 16.

Hirtelen felindulásból kaptam le a polcról ezt a terméket, valamit sos kellett venni mert elfogyott az előző samponom, és ki akartam próbálni valami mást. Sötétszőke/világos barna festett hajat növesztek épp le, aminek a végét a szőke nagyon tönkretette és eléggé törött.. A hajam összességében nem lett egészségesebb (egy sampontól sem várom el, hogy visszafordítsa a visszafordíthatatlant), viszont a kiálló kis tüskéket szépen eltünteti, látszatra sokkal egészségesebb a hajam, könnyen fésülhető tőle. Végzi a dolgát.
Azért csak 4 csillag mert szerintem tisztíthatná a hajat kicsit jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Azért csak 4 csillag mert szerintem tisztíthatná a hajat kicsit jobban.

Petrablue

2015. december 10.

Nem vagyok egy nagy Gliss Kur rajongó, évekkel ezelőtt használtam és különösebben nem jött be. A fodrászom javasolta, hogy próbáljam ki újra, hát megvettem ezt a fajtát. Egyelőre csak egyszer használtam, de jónak tűnik. Nagyon puha és fényes tőle a hajam, valamint egyáltalán nem lapul le.
A balzsammal együtt használtam, egyelőre tetszik. Nem egy csodaszer, de a drogériákban kapható samponok között szerintem elég jónak számít és az ára sem rossz.

UPDATE: Most, hogy már 1 hónapja használom, sajnos le kell, hogy pontozzam, ugyanis nagyon száraz marad a hajam hajmosás után. 1 napig szép tőle hajam és másnapra már össze-vissza áll, nincs tartása és tényleg iszonyúan száraz. Ez nálam tipikusan akkor szokott előfordulni, amikor nem megfelelő sampont használok, úgyhogy maradok a Syoss-nál... amikor azt használtam mindig hosszan tartóan szép volt a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

KupaiVirag

2015. november 8.

Jól tisztít, de csodákat nem művel, az illata mindenesetre nagyon finom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 8.

Jól tisztít, de csodákat nem művel, az illata mindenesetre nagyon finom

Ency25

2015. október 5.

Átlagos sampon. Azt hittem,hogy jó lesz de valahogy nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 5.

Átlagos sampon. Azt hittem,hogy jó lesz de valahogy nem jött be.

WVV

2015. szeptember 12.

Jó kis sampon :) Puha, selymes lett tőle a hajam. Ha nem használok utána balzsamot, úgyis kezelhető a hajam utána. Nekem az illata is tetszik, hajmosás után 2nappal is még érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Charis

2015. augusztus 28.

Lehet hogy az én orrom érzékeny, de nekem ennek a samponnak muskotályos bor "illata" van :-D Már a sampon lemosása után éreztem hogy elnehezíti a hajam, a sprőd, szálkás végekkel semmit nem csinál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 28.

niktoria

2015. augusztus 17.

Ez az első Gliss kur samponom és nagyon elégedett vagyok. Még csak egyszer használtam, de nagyon puha, csillogó, nem lelapult hajat eredményezett. Az "illata" háát, arra inkább nem mondok semmit, de ez legyen a legnagyobb hibája. :D Ígyis állandó sampon keresgélésbe vagyok mert az én hajamnak soha semmi nem jó a száraz hajra való wu2-n kívül, de ez eddig jónak tűnik. Majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Panthenol
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.