Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Kategória:   Hajápolók

Könnyedén megszelíditi a rakoncátlan hajatint, miközben intenzíven ápol és regenerálja a haj szerkezetét. Már 1 perc után kifejti hatását.

rocksteadycat

2012. január 28.

Finom az illata és puha hajat varázsol. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

Finom az illata és puha hajat varázsol. :)

Aquamarine

2011. október 29.

Jó kis pakolás, körülbelül egy hónappal ezelőtt használtam el egy tégellyel, szép fényes és jó illatú lett tőle a hajam, viszont nem nagyon hidratálta, pedig főleg azt vártam volna tőle, úgyhogy elhasználtam egy tégellyel, jó volt, de nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 29.

honey021

2011. október 28.

Nekem nagyon bevált! Puha fényes lesz tőle a hajam, és az illata is nagyon jó. Eddig is gliss kur pakolásokat használtam, de nemrégiben vettem egy másik márkát ami nagyon zsírosította a hajam. Marad ez a kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 28.

ágica

2011. augusztus 3.

Néhány hete használom ezt a hajpakolást és szerintem minimum egy órát rajta kell hagyni a hajon mert egyébként semmit se ér...Ha 1 órát hagytam rajta akkor viszont puha, fényesebb és szép lett a végeredmény.Az illata jó bár a többi gliss kuros pakolás jobb illatú volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Rosa Canina Seed Extract, Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.