Schwarzkopf

Ár:   769 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pipsie, Módosítva: 2015. július 27.

Kategória:   Samponok

Sampon erősen igénybevett, töredezett hajra

Az Amino-Protein-nel gazdagított formula hatékonyan helyreállítja a hajállományt. A selymesen lágy és érezhetően simább hajért.Hatása rövid időn belül érezhető.

MariaEniko

2017. április 6.

Legeslegjobb sampon amit eddig használtam. Nem zsírosodik tőle a hajam,puha,nem szárít,imádom. Mindig kipróbálok más samponokat is,de mindig rájövök, hogy ez a sampon az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

biusjj

2017. február 2.

Általában a barna kókuszos illatú Schaumát szoktam venni, bevallom ezt kaptam a balzsammal együtt karácsonyra, magamtól nem vettem volna meg. Ha Gliss Kur akkor a fekete vagy a fehér változatát használom, azok beváltak, szeretem.
Az illata nagyon finom mint a többi G.K terméknek. Jól habzik, szépen tisztít, viszont extrém korpás lett tőle a hajam, amire hála' égnek nem vagyok hajlamos. Így ettől kiborultam, a balzsam amúgy teljesen jó, de nem kimagaslóan.
Nem vettem észre, hogy szebb lett volna tőle a hajam, vagy a hajvégeim. Most szerencsére jó állapotban van amúgy is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

zmoarka

2017. január 26.

Rettenetesen száraz a hajam( kivéve a töve) és csak ez a sampon tudja helyretenni annyira, hogy ez ne látszódjon. Fényes, puha lett tőle a hajam. Nem zsírosodik jobban. A balzsamját is használom már hozzá. Látszik, hogy azóta nem töredezik a hajam. Ez nagyon fontos, mert évek óta próbálom megnöveszteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Panni21

2017. január 22.

Találomra vettem a hihetetlenül olcsó ára miatt (alapból se drága, de most 1€-ért lehetett hozzájutni majdnem minden GK samponhoz). Párszor használtam eddig pozitívak a tapasztalataim. A márka fekete csomagolású, ill az Oil-in valamivel azért jobban hidratál, de azért ez is szépen ápol. Nem kell hozzá semmilyen kifésüléskönnyítő, nem gubancolja össze a hajat. Az illata nagyon finom.
Szárítás után nem száll, de nem is lapul a fejemre, olyan érzés, mintha lenne némi tömege a hajamnak (nálam ez ritka jelenség). Összességébe nem csinált semmi különlegeset, de volt már 10 szeresébe kerülő samponom is, ami ugyanígy, neadj´ isten még rosszabbul teljesített, ha ezt nézzük, akkor meg nagyon is jó. Ami még mellette szól, hogy nagyon erősen habzik már a legkisebb mennyiségben is. A kiöblítése is egyszerű, ugyanúgy 2-3 naponta mosok vele hajat, mint minden mással, sőt, talán picivel mintha vállalhatóbb is lenne vele az utolsó nap, bár lehet, ez csak azért, mert még új.

Update:
Nem csak képzelődtem, valóban kevésbé zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Update:
Nem csak képzelődtem, valóban kevésbé zsírosodik tőle a hajam.

ClauMau

2016. december 10.

Sokáig használtam, szépen helyre tette a hajam és finom illata volt, viszont a sok irritáló összetevő (SLS, SLES) kikészítette a fejbőrömet, ezért sajnos váltani kellett bio samponra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 10.

Kingus23

2016. december 5.

Jó sampon, balzsammal pakolàssal együtt hasznàltam illata lehetne kellemesebb is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Dora961

2016. november 10.

Szerintem is ez a legjobb Gliss Kur sampon, néha kipróbálok mást is, de mindig visszatérek ehhez. :) A hajam puha és fényes lesz tőle, és az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

senskin

2016. október 3.

Legjobb gliss kur sampon. A legeslegjobb.
Jól kifésülhető, sima, nem szálkás haj.
Vékonyszálú hajamat erősíti. Kisimít és fényes is tőle. Van tartása. Jó az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 3.

Legjobb gliss kur sampon. A legeslegjobb.
Jól kifésülhető, sima, nem szálkás haj.

bogyoesbaboca

2016. szeptember 16.

Sok jót olvastam erről a samponról :D a múltkor megláttam az egyik üzletben leárazva a balzsamjával és a pakolással együtt. hát gondoltam megveszem :D eddig nem volt zsiros a hajam! na nem tudom ez a sampon mit csinál vele (eddig csak 1 héten 1x kellett hajat mosnom) olyan zsiros a hajam mar 2 nap után hogy az velemi katasztrófa :( nagyon sajnálom ugy biztam benne..nem veszem újra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Valentine

2016. szeptember 13.

Gondoltam kipróbálok valami új sampont, hátha javít a hajam zsírosodásán. Annak ellenére, hogy a jelenlegi samponommal elégedett vagyok, csodákra az sem képes. Közel egy flakon elhasználása után a következőket tapasztaltam. Az illata nagyon kellemes. Fényesebb nem lett tőle a hajam, sőt kevésbé töredezett sem. Hozzá teszem a töredezettséget max ollóval lehet megoldani, samponnal nem! Nem zsírosodik a hajam se jobban, se kevésbé. Viszont, annak ellenére, hogy jól tisztít, elég híg az állaga és több is kell belőle a hajamra. Így nem túl kiadós ez a mennyiség. Ami pedig még feltűnt, hogy balzsam nélkül nagyon nehéz ez után kifésülni a hajam. Kicsit többet vártam volna tőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.