Schwarzkopf

Ár:   769 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pipsie, Módosítva: 2015. július 27.

Kategória:   Samponok

Sampon erősen igénybevett, töredezett hajra

Az Amino-Protein-nel gazdagított formula hatékonyan helyreállítja a hajállományt. A selymesen lágy és érezhetően simább hajért.Hatása rövid időn belül érezhető.

SzAgika08

2016. augusztus 23.

Nagyon szépen rendbe hozta a csúnyán töredezett hajamat. Azt azért hozzáteszem, hogy közben egy fél cm-t minden hónapban vágtam a hajamból. Szóval nagyon megvoltam vele elégedve, most körülbelül 2 hónapja használom, nagyon szép fényessé, selymessé tette a hajamat, a balzsamjával együtt használva pedig nagyon könnyen fésülhető volt. Nagyon jó fodrászillata van, nem kell belőle sok, jól habzik. Minden vágáskor tettem egy pöttnyi ricinusolajat az ujjamra és azt ütögettem még bele a hajam végeibe.
De most jöhet negatív része a dolognak. Heti kétszer használom, és nem tudom, hogy a megszokás miatt e de nagyon elkezdett tőle korpásodni a fejbőröm, így most félre kell, hogy rakjam. Bevetek egy jó kis Head&Shoulders -t és majd ha rendbe jött minden visszatérek hozzá.
Sajnálom, hogy így kell elválnunk(egy kis időre, mert nagyon szerettem)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Sajnálom, hogy így kell elválnunk(egy kis időre, mert nagyon szerettem)

Vicus

2016. augusztus 12.

Semmi különöset nem csinál, mondjuk szerintem a döntő mindig a balzsam vagy a hajpakolás, ezért a samponjaimat annyira nem válogatom. Ennél van olcsóbb is, ami ugyanúgy "jó", pl. Kallos samponok, szóval nem hiszem, hogy újraveszem. Illata semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

LauraDorina

2016. június 17.

Végre megtaláltam az igazit! Egyszerűen nagyon jó! Puha, nem zsirosítja, rugalmassá vált (még sose volt egyik sampontól sem!) fényes a hajam és erősebb. Én a tégejes 1 perces hajpakolásával használom nem a balzsammal, egyszerűen el vagyok ájulva tőle. Első működő sampon! Eddig ami még bevált az a panten, de az egy idő után nagyon kiszárította a hajamat. Amiket eddig próbáltam más márkáktól, nagy csalódás volt. Ami nagyon tetszik még a hatásán kívül, hogy fele annyiba kerül ez a sampon, mint amiket próbáltam és mégis dupla annyit ér! Nem zsírosítja a hajamat, de nem is szárítja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 17.

barabara

2016. május 6.

A fújós balzsam után - mivel az bevált - úgy döntöttem kipróbálom a sampon változatát is. És milyen jól tettem! A hajam fényesebb, puhább! Az illata is kellemes, és ami a legjobban tetszik benne, hogy a hosszú, fenékig érő hajamra sem kell olyan sokat használnom, nagyon jól habzik. Azt hiszem állandósítva lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

BeautyLoveeer

2016. április 16.

Szerintem jó kis sampon. Az én hajamon sokat nem lehet segíteni, mert olyan gyorsan zsírosodik, hogy ezen még egy sampon sem segített, ahogy ez sem, szóval nem okozott gondot. Az illata finom, puhává varázsolta a hajamat, és talán mintha a hajvégeim sem töredeznének annyira, mint eddig. (Ebben nyilván nem csak ez a termék játszott közre.) Szerintem még újraveszem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

valaholmessze

2016. április 14.

Nagyon finom illatú, állagú sampon, és a hajamat is puhává tette, azonban nagyon zsírosít, egy nappal hamarabb kell hajat mosnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

Jelizz

2016. március 19.

nagyon jó az illata, és szép puha lesz tőle a hajam, de zsírosít és korpásodok tőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 19.

laskaidomcsi

2016. március 14.

Ez volt az első Gliss Kur sampon, amit valaha próbáltam. Tudni illik, nekem könnyen zsírosodik a hajam.. Bár ez a sampon nem ígéri azt, hogy segít ezen, de én mégis tapasztaltam ezt. Meglepő is volt számomra, féltem attól, hogy még zsírosabbá teszi a hajamat, de kellemes csalódás volt. Azóta még próbáltam két társát is, de egyik sem üti meg az "ő" szintjét. Abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

baba_girl_16

2016. február 24.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg, de sajnos nekem nem vált be. :( Mondjuk nem a saját balzsam párjával használtam, de nem gondoltam, hogy akkora jelentősége lenne. Egyébként nekem kellett mellé mindenképp valamilyen balzsam, mert anélkül nagyon nehezen kezelhető lett a hajam. Gyorsan is zsírosodott tőle, úgyhogy én biztos nem veszem újra. Az illata viszont jó és jól is habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

kovacsrekaa

2016. január 26.

Update: 1 honapja hasznalom.
elso drogerias sampon, ami nem korpasit. Illatat megszoktam, ami mara mar isteni. Mivel rovidre vagattam a hajam igy vasalom, de nagyon szepen no es sokat. Nem toredezett el. 5 csillag!!!

Nemsok hijan vagattam magamnak egy kleopatrat. Elegem lett a hosszu hajbol, amit nem tudtam kezelni, illetve a tukorbe nezve en mar azt lattam nem all jol nekem. :)
Nem rossz kis sampon, puha hajat varazsoo es extra furcsa az illata.. Viszont nagyon zsirositja a hajam. 2 nap utan ugy nez ki, mint mas samponnal 4 vagy 5 nap utan. Sajnos, nekem zsirosodasra hajlamos a fejborom. Tok mindegy milyen szuper sampont hasznalok. Szoval, a zsirosodas miatt en nem vonok le csillagot. Csak ugy erzem hasznalom ezt a sampont, de nem latom miert.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Update: 1 honapja hasznalom.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.