Schwarzkopf

Ár:   869 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Samponok

Sampon ápoló keratin szérummal és mikro-lipidekkel, károsodásra és zsíros tövekre hajlamos hosszú hajra. Bazsarózsa kivonatot tartalmaz.

Ár: 600 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: új, Helyszín: Budapest XVII.-ker, Örs, fizetés: személyes átvétel, posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

VictoryFord

2019. február 4.

Nekem nagyon jó volt. Tényleg zsírosodásra hajlamos amúgy vékonyszálú könnyen lelapuló hajam van. Erre nekem tökéletesen bevált. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

lilaszilva

2019. január 21.

Én is sok GlissKur sampont próbáltam már, általában szeretem is őket, de most nagyjából egyet értek az itteni véleményekkel. Az illata mennyei, konkrétan kísértetiesen hasonlít egy régi Gucci parfümömhöz, így számomra ez egy plusz pont. :)
Az állaga, habosodása, tisztítása átlagos, jó. Viszont valamiért nekem is gyorsabban zsírosodik a hajam tőle. Hát csodát vártam,de ez csak egy közepes termék. Újra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

CsDiane

2019. január 16.

Egy hónapja használom a sampont és a balzsamot együtt, nekem bevált. Nem zsírosodik tőle a hajam és selymesebb, mint az előtte használt Syoss-tól. Újra fogom venni, de csodaszernek nem mondanám, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Jucuus

2019. január 11.

Nem egy rossz sampon, igazából csak kb két-három hetente használom, mert zsírosítja elég hamar az amúgy is zsíros hajam. De az illata nyerő. Állaga gélesebb, szerintem könnyű felvinni a hajra és jól habzik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Tothxheni

2018. november 30.

Már nagyon rég használok gliss kur samponokat. Igazából nagy különbséget nem érzek hatásban köztük, de ár érték arányban szerintem verhetetlenek, és 3 napot száraz samponozás nélkül simán bírnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

LevaCafa

2018. november 24.

Borzalmas! A leírás alapján ajánlott hajtipusom van. Lemoshatatlan a hajamról, fejbőrömről. Szárítás után újra moshattam hajat, persze mással. Elnehezít, olyan mintha valami felesleges szilikonos réteg tapadt volna a hajamra. Próbáltam úgy elhasználni, hogy elsőnek ezt, második mosásra a jó kis Revlon samponomat használom, de inkább kidobom. Használhatatlan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

gejeni

2018. november 15.

Pont ilyen hajtípussal rendelkezem felül zsírosodó alul szárazabb úgygondoltam megtaláltam a megfelelő sampont de valahogy nálam nem akart működni akárhogy is szerettem volna elhasználom lassacskán de kizárt hogy újravegyem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

blackrose

2018. október 24.

Remènykedtem hogy ez beválik a hosszú hajamra. Az illata mennyei, az állaga jó...viszont nagyon nehèz kiöblíteni, háromszori öblítès után èreztem úgy hogy már jobb a fejbőrömnek. A fèsülès katasztrófa, extra gubancos hajat eredmènyez. Ès sajnos tènyleg zsírosít. A hajvèget ellenben iszonyúan szárítja.Pedig úgy akartam szeretni. Elhasználom, nem dobok ki semmit. Az egyetlen pozitívum, hogy az amúgy vèkony szálú hajamat erősebbnek èreztem utána. Fáj érte a szívem, olyan ígèretesnek tűnt a leírás ès a reklámja ès az illata..

Update: a hideg idő beköszöntèvel már nem tapasztalok zsírosodást,ezèrt kap egy plusz csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

jhnszcs

2018. október 7.

Az én hajam nem zsírosodik be tőle gyorsabban, mint bármely másik sampontól, mert alapból lassan zsírosodik. Szerintem elég jól tisztít, valamennyire vissza is ápolja a hajat, de a vége bizony nagyon hamar kiszárad, ha nem használom a többi terméket. Erős az illata, de meg lehet szokni. Egy sampontól se lehet önmagában csodákat várni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 7.

Jelizz

2018. szeptember 22.

Ajandekba kaptam. Kellemes az illata, es jol tisztitott. Viszont 2.nap vegere mar lelapult a hajam es nagyon ossze allt🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.