Schwarzkopf

Ár:   869 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Samponok

Sampon ápoló keratin szérummal és mikro-lipidekkel, károsodásra és zsíros tövekre hajlamos hosszú hajra. Bazsarózsa kivonatot tartalmaz.

Ár: 600 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: új, Helyszín: Budapest XVII.-ker, Örs, fizetés: személyes átvétel, posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

farkasreku

2018. június 17.

Én imádtam az illatát, még a hajmosást követő harmadik napon is érezni lehetett a fejbőrömnél is. Sajnos az én hajam korpásodik is, amit ez a sampon nem kezel. Ami a zsírosodást illeti - semmi változás. Nálam inkább a hajvégekre hatott. Az illata miatt biztos újravenném ha nem lenne bajom a korpásodással.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Vendy254

2018. május 30.

Nagyon tetszik a csomagolása kellemes illata van. Nekem száraz és zsíros a hajam. megmosás után puha érzést nyújt, de hamar rájöttem hogy kell mellé balzsam. Sajnos nekem ugyan úgy gyorsan zsírosodik a hajam tőle is kb. 2 naponta kell sajnos megmosnom a hajam :/ nem azt kapja az ember amit ígér a termék bár ez általában így szokott lenni. :D :/ Én nem vettem észre hogy nehéz lenne kimosni a hajból bár most nekem nincs annyira hosszú hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

felho

2018. május 15.

Ez a sampon borzalom!!!
1) hajmosásnál alig tudom lemosni a hajamról, olyan érzés, mintha olajat kentem volna rá
2) hajmosás után alug érzem az illatát, mintha meg se mostam volna
3) a hajam utána csomókban állt és 1,5 nap múlva brutálisan elkezdett zsírosodni
4) összességében csomós, fakó, illattalan, élettelen és elhanyagolt lett tőle a hajam. Mintha egy idegen haj lenne a fejemen. Nehogy megvegyétek!

ui: 5) ha ez nem lett volna elég, még a fejbőrom is viszket tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Ez a sampon borzalom!!!
2) hajmosás után alug érzem az illatát, mintha meg se mostam volna

ui: 5) ha ez nem lett volna elég, még a fejbőrom is viszket tőle...

Erina

2018. május 2.

Sajnos nekem sincsenek jó tapasztalataim....
Az illata és a színe tetszik, jól tisztít, nekem kimosni is könnyű volt, de az, hogy másnap már újra hajat kellett mosnom???? Sajnos nagyon nem jött be ez a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Sajnos nekem sincsenek jó tapasztalataim....

RenataToth

2018. május 1.

Nagyon rossz sajnos....az illata miatt vettem meg első sorban...nagyon kellemes, talan az egyik legjobb illatú sampon,amit szagoltam.
VISZONT alig lehet kimosni a hajbol,iszonyatosan elneheziti a hosszu hajat. Es szinte masnap ujra meg is kellett mosnom. Mert azonnal zsirosodik a haj...
Apukamnak adtam...a kis mini rovid hajara :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Apukamnak adtam...a kis mini rovid hajara :D

CeCeDrake

2018. április 30.

Nagyon régen használtam már drogériás sampont. Kíváncsi voltam erre. 50%, mi baj lehet, majd maximum felmosónak jó lesz alapon megvettem.
Ugyan nem olyan jó, mint a professzionális sampon, amit használok, de tisztít, fényes lesz tőle a hajam és nem zsírosodik előbb.
El fogom használni, rendeltetésszerűen, de újravenni nem biztos, hogy fogom.
Alapvetően jó sampon drogériás viszonylatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

El fogom használni, rendeltetésszerűen, de újravenni nem biztos, hogy fogom.
Alapvetően jó sampon drogériás viszonylatban.

Rainbowgirl14

2018. április 29.

Nekem abszolút bevált ez a sampon. Szépen tisztít, jól habzik, puha és dús lesz tőle a hajam. Nem viszket tőle a fejem, nem korpásít. Nagyon kellemes, édeskés illata van, bár igaz, hogy hajmosás után szinte egyáltalán nem is lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

Dius1991

2018. április 28.

Maximálisan egyetértek felho-vel, én is ugyanazokat tapasztaltam. Eleinte azt hittem, hogy nem jól öblítettem ki a hajpakolást, de másodjára is ugyanolyan volt a helyzet. Biztosan nem használom el, jó lesz a felmosóvízbe, illetve sminkecseteket mosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Dtimani

2018. április 21.

Sajnos rögtön szárítás után meg kellett mosnom újra a hajam egy másik samponnal, mert nagyon olajos/zsíros lett tőle a hajam. Furcsálom, mert zsírosodásra hajlamos hajra ajánlják... Sajnos nekem nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Massacre

2018. április 14.

Csak azért vettem meg mert hirtelen nem tudtam jobbat, nem akartam drágát, aztán a csomagolás miatt elcsábultam. Egyszer próbáltam, először zsírosabbnak láttam a hajam egy nap után, aztán most itt vagyok a 3. napon és holnap fogom csak megmosni a hajam. Nem tudom, hogy a sampon miatt vagy azért mert elkezdtem száraz samponnal fújni a hajam, de kitoltam a hajmosást pár nappal. Összeségében nem rossz, nekem a gliss kur termékek be szoktak válni pedig nagyon könnyen zsírosodik a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.